320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    See nn rahvas üldjuhul pole üldse teadlikki meie kodusest vutiliigast ja selle tegemistest, rääkimata siis seal käivatest üksikutest hulludest. Probleemi juured peituvad ikka märksa sügavamal kui praeguses publikus ja hetkel pole eriti aega neid lahata.
    Sel teemal on aastaid sõna võetud. Kahjuks enamasti lihtsustatult teisi süüdistades. Alati on kergem uskuda, et jalgpallist ei teata midagi, kui tõdeda, et täna on jalgpalli maine lihtsalt kehv. Mine küsi mistahes spordisõbralt tänavalt ja ta puistab su oma teadmistega üle. Võite ju süüdistada kõiki teisi alates ajakirjanikest skandaalijanust, kuid probleemid tekivad ikkagi valdkonna sees. Mitte ühtegi avalikkuseni jõudnud mainet kahjustanud juhtumit ei ole välja mõeldud. Kohe kindlasti ei aita siin välja toodud facebooki sõnavõtud kaasa maine paranemisele. Pigem hoopis vastupidi. Inimene tänavalt saab jätkuvalt kinnitust, et jalgpallipublik ongi piiratud maailmanägemusega.

    Rääkides aga flora fännide kuu kestvas staadionite mittekülastamise jaburast väitest, peaks igaüks mõistma, et kuu ajaga ei kujundata fännikultuuri. Selline lihtsustatud hoiak ei kaunista selle ütlejat. Muutumiseks vajatakse enam aega. Samuti ei saa mitte ühtegi fänni pidada "õilsaks", kui tema nägemus meeskonna arengust ja toetamisest on must-valge.

    Kommentaar


      Rääkides aga flora fännide kuu kestvas staadionite mittekülastamise jaburast väitest, peaks igaüks mõistma, et kuu ajaga ei kujundata fännikultuuri. Selline lihtsustatud hoiak ei kaunista selle ütlejat. Muutumiseks vajatakse enam aega. Samuti ei saa mitte ühtegi fänni pidada "õilsaks", kui tema nägemus meeskonna arengust ja toetamisest on must-valge.[/QUOTE]

      .. no aga mida sa jahud siis.. kuu või 1/2a. või eluaegne eemale hoidmine mängudelt..miskit ei aita... kuu ajaga ei kujundata fännikultuuri - no keda sa üllatad? Aega on olnud juba pea 20 aastat.. 90ndatel ja 2000ndate alguses ei olnud Paremast Tiivast ja kiilaspeadest staadionitel lõhnagi ja ikkagi oli publikut vähe! Kui et paljud siinsed moraalijüngrid pasundavad et multikulti rikastab.. las siis rikastavad ka jalgpallipublikut erineva maailmavaatega inimesed... meil ju ka Keskerakonna liikmeid jalgpallifänne - tõmbame siis sellekohapealt ka terava käima a la et mina küll kesikutega koos statkale tulla ei saa/taha jne. põhjusi miks kodus istuda.
      Mul p...i on see jalkafänn kiilakas või karvane, valge või must, parempoolne või vasakpoolne - staadionil ma selle unustan ja soovin et meid lihtsalt rohkem oleks! Olen aastakümnete vältel oma kõrval enda noored vennad statkale toonud et jääda, käin pojaga juba tema 3eluaastast mängudel ja mul pole põhjust häbeneda et tunnen jalgpallifänne Sektorist ja Tiivast ise nende sekka kuulumata sest ma arvan et nendega võiks luurele minna igakell, erineval siinsetest interneti-kordinaator-detektiividest ja seljataga intrigantidest!
      Rohkem sel teemal ei suhtle!
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
        Sel teemal on aastaid sõna võetud. Kahjuks enamasti lihtsustatult teisi süüdistades.
        Nagu ka sina süüdistad väga lihtsustatult kõikides probleemides praeguseid vutifänne!

        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
        Alati on kergem uskuda, et jalgpallist ei teata midagi, kui tõdeda, et täna on jalgpalli maine lihtsalt kehv. Mine küsi mistahes spordisõbralt tänavalt ja ta puistab su oma teadmistega üle.
        No väga vaieldav väide. Ma pean oma tutvusringkonda sellisteks tavalisteks jalgpallisõpradeks, keda sa kirjeldad, aga neil on tõsiseid raskusi isegi valitseva Eesti meistri nimetamisel. Ega nad polegi kedagi peale Flora ja Levadia üldse kuulnudki. Teadmistega võivad nad mu üle puistata vaid Barca või ManU mängudest teadmisega.

        Jah, Eesti jalgpalli maine on kehv, eriti mis puudutab kodust liigat, aga no kohe kindlasti pole see maine kehv praeguse publiku süül. Mine küsi tänavalt sellelt spordisõbralt, et miks talle kodune jalgpall huvi ei paku ja ma garanteerin, et mitte ükski isegi ei puuduta oma vastuses publikut, vaid ainult olematut taset (vähemalt nende arvates)!
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
          Mine küsi mistahes spordisõbralt tänavalt ja ta puistab su oma teadmistega üle.
          Kahjuks pole siiani ühtegi kinnitust sellele lausele ML kohta...ainult vastupidist. Seda kinnitab ka Tervex mess paar aastat tagasi kus sai inimestelt erinevaid asju küsitud ja ainukesed vastused olid "ei tea" ja "pole kõige õrnemat aimugi". Teadsid vaid need, kes olid mängijate vanemad või meiesugused hullud, kes ML mängudel käivad.

          Kommentaar


            1) Eestlane on kade. Seega teeb ta maha kõik teised.
            2) Eestlane on laisk. Otsib ainult põhjusi mitte midagi tegemiseks mitte põhjusi midagi tegemiseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              No väga vaieldav väide.
              On vaieldav, nõustun. Mina näen üht ja sina teist. Kuid ma usun, et isegi sina nõustud, et kui ajakirjandus oleks eelnevalt facebookist välja toodud sõnavõtu üles korjanud ja teinud sellest uudisloo, siis ei oleks see kohe mitte parandanud suvaliste inimeste teadlikkust jalgpallist, vaid kujundanud hoopis hinnangut jalgpalli ja selle publiku kohta. Ja seda mitte positiivses suunas.

              Kommentaar


                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                Mul p...i on see jalkafänn kiilakas või karvane, valge või must, parempoolne või vasakpoolne - staadionil ma selle unustan ja soovin et meid lihtsalt rohkem oleks!
                ja miks siis paljudel Flora fännidel ei ole vahet, et mängija on kiilakas või karvane, valge või must jne? selle kõik võiks samuti unustada ning omasid toetada. Fänn peaks olema huvitatud oma meeskonna maksimaalsest tugevusest ning kui antud juhul see Nigeeria poiss reaalselt klubile midagi juurde annab, siis peaksid fännid seda toetama. see "rassipuhtuse" asi, mida mõned äärmuslased teie fännide seas viljeleda üritavad põrus juba teatava mehe surmaga möödunud sajandi 40-ndatel.

                e: Nahkpea pööras tähelepanu numbrilisele eksimusele. tänud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea
                  Ma puhtast uudishimust küsin, et kes see mõjukas mees siis eelmise sajandi 30-ndatel ära suri?
                  sorry, näpukas.

                  Kommentaar


                    Flora identiteet on Eesti mängijate mängitamine, arendamine ja noor meeskond (okei Pukk'ist ei hakka rääkima kui noorest ). Paar mängijat väljaspoolt Eestit on väga hea (nagu praegu on) aga mitte rohkem. "Kaljustuda" ei taha mingil juhul. Kõige suurem müstika on see, et keskkaitsesse võetakse testimisele...kas meil müüakse siis mitu mängijat kohe maha või on nende tase järsku väga alla käinud vahepeal? Igal-juhul kui konkurents nii suureks läheb siis väheneb ka mängijatel motivatsioon. Konkurents peab olema aga see ei tohi olla liiga suur.

                    Kommentaar


                      On vaieldav, nõustun. Mina näen üht ja sina teist. Kuid ma usun, et isegi sina nõustud, et kui ajakirjandus oleks eelnevalt facebookist välja toodud sõnavõtu üles korjanud ja teinud sellest uudisloo, siis ei oleks see kohe mitte parandanud suvaliste inimeste teadlikkust jalgpallist, vaid kujundanud hoopis hinnangut jalgpalli ja selle publiku kohta. Ja seda mitte positiivses suunas.
                      Ka see on vaieldav. Ma pakun, et enamikku oleks see uudis (seda enam, et tegu olnuks sisutu ja jabura uudisega a la paar inimest kuskil netis midagi ütlesid) külmaks jätnud, mingi 10 % leidnuks, et küll on kole ja kuidas nii saab ning teised 10 % arvanuks, et väga õigesti ütlesid. Lisaks võib veel teoretiseerida, et ka halb reklaam (sinu arvates) on reklaam ja pigem kutsub kui peletab jne.

                      ja miks siis paljudel Flora fännidel ei ole vahet, et mängija on kiilakas või karvane, valge või must jne? selle kõik võiks samuti unustada ning omasid toetada. Fänn peaks olema huvitatud oma meeskonna maksimaalsest tugevusest ning kui antud juhul see Nigeeria poiss reaalselt klubile midagi juurde annab, siis peaksid fännid seda toetama. see "rassipuhtuse" asi, mida mõned äärmuslased teie fännide seas viljeleda üritavad põrus juba teatava mehe surmaga möödunud sajandi 40-ndatel.
                      Sest see on igaühe enda asi, kas tema jaoks on vahet või ei ole. Pole sinu asi otsustada, mida mingid fännnid peaksid arvama või mõtlema. Mis puutub sellesse, et loeb vaid tase ja fännid "peaksid" eranditult toetama, siis see on jällegi vaieldav. Neeger neegriks aga vaevalt ka teiste eestikeelsete klubide fännid endale Nahki meeskonda tahaksid, isegi kui ta noorem ja kõbusam oleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        sorry, näpukas.
                        Oli ta sul jee näpukas, ikka teadmised vedasid alt ja nüüd peale googeldamist on natuke piinlik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Ka see on vaieldav. Ma pakun, et enamikku oleks see uudis (seda enam, et tegu olnuks sisutu ja jabura uudisega a la paar inimest kuskil netis midagi ütlesid) külmaks jätnud, mingi 10 % leidnuks, et küll on kole ja kuidas nii saab ning teised 10 % arvanuks, et väga õigesti ütlesid. Lisaks võib veel teoretiseerida, et ka halb reklaam (sinu arvates) on reklaam ja pigem kutsub kui peletab jne.
                          ma võin kihla vedada, et see oleks olnud klikimasin. ilmselt sümpaatiast jalka ja Flora vastu mõned kollasemad väljaanded seda ei teinud (eriti kui seda oleks vürtsitatud mõne korralikuma pealkirjaga).

                          vaidlus on jabur nagu ikka siin "neil" teemadel. vaadake paar korda näiteks filmi American History X ja hingake rahulikumalt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Oli ta sul jee näpukas, ikka teadmised vedasid alt ja nüüd peale googeldamist on natuke piinlik.
                            isa on rääkinud. AAMEN!

                            Kommentaar


                              Võtke parem tõesti aeg maha ja vaadake vahelduseks mõnda filmi, kes vene keelt valdab, sellel lihtsam.
                              Aus film Ukraina fännidest, nende suhtumisest ja probleemidest seoses suvise EM-iga.

                              Kommentaar


                                Kui on asjalik mees, siis saaks temast ju eeldatavasti üleminekutasu ja muud pappi. Seega võiks klubi õnnelik olla. Või ma olen liiga naiivne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X