320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Mille eest see punane tuli? Penaltit, ma saan aru, ei antud, mingi kasti- või lausa mänguväline olukord siis?
    Peale vilet kees üle.

    Kommentaar


      Loll. Sinna esinumbri koht läheb ka. Aksalu hakkab hästi mängima ja tagasi pole enam mõtet vahetama.

      Kommentaar


        Üldiselt, mängus Kaljuga ma sooviksin nii ehk naa näha väravas Aksalu, kuidagi sisemiselt kindlam tunne.

        Eks laupäeval mängus Kaljuga saab võtmekohaks meie poolt olema, kuidas Kams-Jürgenson suudavad ohjata Konsat-Quinterit.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Loll. Sinna esinumbri koht läheb ka. Aksalu hakkab hästi mängima ja tagasi pole enam mõtet vahetama.
          Miks Toom ära unustatakse? See,et Aksalu kunagi oli Flora nr.1 ei tee temast veel imemeest. Pigem võiks nüüd väravasse Toom jääda!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar




            Praeguse aja põletavamad "turvaprobleemid" meie staadionitel

            Minu isiklik arvamus on, et kuna meie fännisektorid on niigi inimtühjad, siis tuleks eemaldada kõik ülemäärased reeglid, mis põhjustavad fännisektorite killustumist nn. õlleklubideks.
            Las fännid ise otsustavad ja ka vastutavad oma tegevuse tervislikkuse ja turvalisuse eest fännisektorites.
            Fännisektorit eelistavatele fännidele ei tohi peale suruda ühetaolisi reegleid küljesektorit eelistavatega.

            Mida kompaktsemalt hoida fänne fännisektoris, seda suurem eeldus, et sealt sektorist ka midagi välja kostab, mida vabamad käed anda fännidele atribuutika kasutamiseks, seda suurem eeldus, et sealt sektorist ka midagi välja paistab.

            Kommentaar


              Minu poolest pohhui, tehke mis tahate. Kui esimene kurb tagajärg käes, siis eks vaatame edasi.

              Kommentaar


                kesa vaatas, et asi läheb jälle jalgpalli valupunktide üle arutamiseks ja tõi olukorra lõpetamiseks taas püro välja. Osav käik.

                Kommentaar


                  Tahtsite śõud? Palun, siin see on: http://www.jkkalju.ee/kalju-voorusta...u-poolaja-sou/
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Tahtsite śõud? Palun, siin see on: http://www.jkkalju.ee/kalju-voorusta...u-poolaja-sou/
                    Poolajashow not found. MOTT?

                    Tegelt: http://www.jkkalju.ee/kalju-voorusta...u-poolaja-sou/
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Äkki nüüd töötab? Kui ei, siis minge Kalju kodukale: www.jkkalju.ee tegemist on peauudisega!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Näh, poolajal siis alles. Tahaks juba mängu alguses midagi põlema panna.

                        Kommentaar


                          Statoilist saad süütevedeliku Aia taga võid kõike teha...
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Aia taga võid kõike teha...
                            Ma poleks selles nii kindel - Tartus tulid turvad aia taha ka
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ma poleks selles nii kindel - Tartus tulid turvad aia taha ka
                              Tartus on turvad üldse nalja tegema hakanud. Eile otsiti mul fotokott kah läbi, mida isegi koondise mängudel on vaid korra tehtud. Aga noh, kui kuskilt on käsk tulnud, siis mis siin ikka pahandada.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                No kui keegi ennast põlema paneb seal, siis tulevad Tallinnas ka

                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ma poleks selles nii kindel - Tartus tulid turvad aia taha ka
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X