320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
    Millegi pärast kaldun arvama , et asi ei ole lihtsalt Flora klubis vaid asi on siiski Venemeelses suhtumiseses Flora fännida vastu. Provokaator. Muud midagi.
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Pane oma "venemeelsuse arvamus" ise tead... )))))))))))
      Lootus sureb viimasena!

      Kommentaar


        Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
        Pane oma "venemeelsuse arvamus" ise tead... )))))))))))
        Kui asi pole selles, siis peab ju asi olema lihtsalt Kommertsiga kaasa šlangimises, nagu praegusel ajal on popiks saanud Flora mitte sallimine, või oskad sa öelda ,et miks sulle kui persoonile ei meeldi Flora ?
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          Kui asi pole selles, siis peab ju asi olema lihtsalt Kommertsiga kaasa šlangimises, nagu praegusel ajal on popiks saanud Flora mitte sallimine, või oskad sa öelda ,et miks sulle kui persoonile ei meeldi Flora ?
          Kui ma nüüd väga mööda ei pane, siis peaks see toodang ikka väga vana olema, kui Kohtla-Järvel korralik komöödia käis. Sel ajal kui sina veel Flora toetamisest undki polnud näinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kui ma nüüd väga mööda ei pane, siis peaks see toodang ikka väga vana olema, kui Kohtla-Järvel korralik komöödia käis. Sel ajal kui sina veel Flora toetamisest undki polnud näinud.
            Kui sa nüüd korraks uuesti loed , siis näed ,et küsisin temalt konkreetset vastust mitte sinult. Maailmaparandajad võime me kõik olla. Seletamist väärt oleks ka see ,et miks topib `` Ema`` Venemaa jalgpalli fännidest pilte kohta kus just enamustele pole venemaa fännid kuigi vastuvõtlikud. Kuid jah , vabandust OT pärast, ning ootaksin Kohtla järvelt siis vastust.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              ,et miks topib `` Ema`` Venemaa jalgpalli fännidest pilte kohta kus just enamustele pole venemaa fännid kuigi vastuvõtlikud.
              Rumalus!
              Selle järgi ei tohiks ühtegi pilti kellestki üles panna, sest "enamusele" ei meeldi näiteks türgi fännid või bosnia fännid jne jne
              Ja millist enamust sa ikka silmas pidasid? Ennast ja oma "88" sõpra?

              Kuna Sen küsis statal miks ma tiblasid kaitsen siis see ei ole ju nii, pealegi on kodanik teises teemas ilusti ära toonud miks just selle pildi pani. Pildiga pöörati tähelepanu fännide tegemisele mitte konkreetse riigi fännidele.
              Tänasest mängust, et võeti mis võtma pidi aga ikka kuidagi rabe on see mäng veel.
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Noh, äkki keegi räägiks mängust täpsemalt ?

                Kommentaar


                  Rabedat polnud midagi. Mängiti täpselt nii palju kui vaja Kure suguse meeskonna vastu. Sumbuurne oli aga pigem sellest tingitud ,et ilmselt oli ka väikseid keskendumisprobleeme.
                  Kurel polnud ühtegi väravamomenti.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Karikamängud on tihti üllatusi täis ja kuna see on ühtlasi meie viimane lootus Europa Liigasse saada siis tuleb näidata parimat mängu ja siit edasi minna. Kaotus oleks tõeline pettumus ja läbikukkumine.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      A Looser is a loser, who can't spell loser. vt ka genious
                      Tahtsin sama asja märkida. Webster annab sõnale loose järgmised vasted:

                      1. not rigidly fastened or securely attached
                      2. free from a state of confinement, restraint, or obligation
                      3. not dense, close, or compact in structure or arrangement
                      4. lacking in restraint or power of restraint <a loose tongue>
                      5. not tightly drawn or stretched
                      6. lacking in precision, exactness, or care <loose brushwork> <loose usage>
                      7. not in the possession of either of two competing teams <a loose ball> <a loose puck>

                      Niisiis, milline neist Flora kohta käib?
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Palju õnne Florale ja Fanidele kirjupundi 2:0 alistamisele karikapoolfinaal mängus.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Respekt florakate ees. Ilusti hoitsite kaitses liinid korras ja nõelasite lõpus kõige valusamal moel. Dupikovi ees müts maha, oli nahaalsust, tuli ja lõpus kontrast tegi. Ei olnud seda õnne ja otsustavust, et mäng enda kasuks pöörata.. pange siis lõpuni välja!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            ... Ei olnud seda õnne ja otsustavust, et mäng enda kasuks pöörata.. pange siis lõpuni välja!
                            Kaljul nüüd õnnepuudust küll ei olnud. Õnne nappis teil vaid ühel hetkel, kui Pedõk hiigeltõrje tegi ja siis keegi floralane karistusalast palli minema uhas. Ülejäänud ajal suplesite õnnes, kuni I lisaaja lõpuminutini.

                            Kommentaar


                              Täna väärib kogu meeskond kiitust .Pedõki joonetõrjest alates läks kõik nagu õlitatult ja vähemuses mängides näitasime Kaljule koha kätte. Päris heas hoos oleme praegu ja lihtsalt kahju on sellest mängust Levadiaga ,mille Salong ära rikkus aga pole hullu kolm mängu on veel ees ,kui mitte neli .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Kõik Florakad kisavad,et Kalju mäng oli hambutu. No ausalt öeldes oli Flora mäng kuni esimese lisaaja lõpuni täpselt sama kehv. Minu läheduses istuvad Flora süsteemi ilmselt noortetreenerid tegid esiteks maatasa Konsa kui ründaja ning teiseks mainisid,et : "Flora mäng on täiesti p*tsis". Lõpuks Kalju küll murdus ning Flora suutis oma väravad ära lüüa... Tegelikult Flora õnn oli see,et Kaljul polnud täna ees meest kes suudaks värava ära lüüa (Teever) ja kaitsest puudus Haavistu. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida!

                                Tahaksin tervitada Markus Jürgensoni, kes ise vea tehes, karjus maas lamavale Gomesile sõna sõnalt "F*ck off neeger!". Peale seda oli ta veel nii uhke poiss,et näitas korduvalt keskmist sõrme tribüüni poole. Õnneks joonekohtunik kuulis kõike ning informeeris ka peakohtuniku,kuid karistus oli olematu. Tundub,et Flora mängijad on ka fännide eeskujul parajateks kaktusteks saanud. Lihtsalt paha hakkab vaadates mõningate Flora mängijate tegutsemist,sõnavara jne. Noh samas platsil suhtluskeeleks on teil kah juba vene keel, seega loogiline asjade käik...

                                Räägin ma kõike seda sellepärast,et aastaid olin ma ka Flora poolehoidja, kuniks kõigepealt tulid juurde teatud ebameeldivad fännid. Neonatsid või kuidas iganes te end nimetate. See juba siis lõi Flora fännide vahele kiilu, ning osad läksid eraldi. Mina isiklikult ei suutnud üldse enam jälgida tribüünilt Flora mänge, kuna pidev ebaadekvaatne karjumine ning ropendamine lihtsalt pole miskit minule. Seda mitte ainult nende nn uute fännide poolt vaid ka osade vanade olijate. Isiklikult mul sai kõrini eelmise aasta karikamängul Kaljuga, kus poolajal paljud lihtsalt lahkusid Flora sektorist kuna ei suutnud enam taluda seda jama. Läksin hoopis Kadrioru staadioni vastastribüünile kus olid praktiliselt kõik Kalju poolehoidjad. Sõbralikud, toredad ja tõtt öelda ka kenad inimesed Nii ma siis vaikselt hakkasingi Kaljut eelistama, sünnipärase Nõmmekana ongi mulle kohasem. Lisaks ei jaksanud ma enam kuulata inimeste imestust kui nad kuulsid,et ma hoian Florale pöialt, sest Floral mainet pole enam absoluutselt järel, ilmselt tänu mõningatele fännidele ja palkade mitte maksmisele...
                                Tänane turvamine oli ka suhteliselt naeruväärne, peale mängu ei lastud ligemale viis minutit Kalju sektorist minema toetajaid. Kas tõesti võis keegi arvata,et Kalju omad ründaksid kedagi? See on pigem Florakate pärusmaa, ilmselt siis hoopis kaitsti meid nende eest, kuigi täna neil polnud põhjust oma kibestumust välja elada!

                                Muidugi ma ei tahagi väita,et kõik lambad siis oleksid mustad. Seega respekt toredatele Florakatele eeskätt Diana & Co ning paarile heale sõbrale ka Flora kontorist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X