320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Zenjov saab mängu Premium Liigas Flora eest kirja, tõuseb karjääri jooksul Florat mitteesindanute A-koondislaste TOP-3-me Tarmo Kink.

    1. Dmitri Kruglov 115
    F. Sergei Zenjov 87
    2. Taijo Teniste 84
    3. Tarmo Kink 82

    Kommentaar


      Unpopular opinion: Sinjavski ei saaks järgmisel tasemel hakkama. Ta jõuaks kiire ringiga tagasi Eestisse.

      Ta on väga ohtlik mängija ja ta annab meeskonnale oma olemasoluga palju juurde, kuid ma olen näinud isegi Rasmus Saart ja Reinhard Reimaad teda oma taskusse pistmas.

      Minu jaoks on arusaamatu, kuidas keegi pole talle selgeks teinud, et ta oleks sirgjoonelisema mänguga palju-palju ohtlikum. Selle asemel et iga kontrarünnaku ajal äärekaitsjat tippides 1vs1 ette võtma hakata - kusjuures lastes teistel positsioonidest väljas kaitsjatel rahumeeli oma positsioonid uuesti sisse võtta -, võiks ta juba enne söödu saamist väravat rünnata. Tal puudub see mänguomadus täielikult. Samas tõstaks see väga palju tema aktsiaid... ja resultatiivsuspunkte. Oleks ta siis metsikult hea realiseerija, kuid eelmisel hooajal löödud 5 väravat ja 5 antud söötu ei ole minu silmis piisavad. Liivak, kes tegi väga halva hooaja, sai kirja 3 väravat ja 6 söötu... mängides kaasa kaks korda vähem minuteid.

      Välismaal ei ole tal vastas Premium liiga satside tasemel kaitsjaid. Seal võivad, ja pigem ongi, kõik kaitsjad Sannehid.

      Minu silmis on Sinjavskil see x-faktor olemas, et kõrgemal tasemel läbi lüüa - ma olen näinud ilmselt kõiki ta säravamaid esitusi, kus ta on tõesti väga hea olnud -, kuid tal jääb sellest x-faktori stabiilsusest isegi Premium liiga tasemel vajaka.

      Ma muidugi loodan, et ta tõestab vastupidist. Ma näen temas palju potentsiaali, kuid ta on juba 24-aastane.

      Kommentaar


        Just nimelt, ta on juba 24 ja saab see aasta 25. Selles vanuses pead sa juba tema positsioonis kunn olema.

        2 Euroopa Liiga kvalifikatsiooni värava pealt ei saa.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Flora ei teinud eile ühtegi vahetust? Täiesti mõttetus hooajeelses treening- (karika)mängus?

          See aasta tõotab tulla Välja aasta...

          Kommentaar


            Algselt postitas tomm Vaata postitust
            Flora ei teinud eile ühtegi vahetust? Täiesti mõttetus hooajeelses treening- (karika)mängus?

            See aasta tõotab tulla Välja aasta...
            Flora kaitseadvokaadina pean sekkuma. Välja ei ole väidetavalt hetkel 100% konditsioonis, Kiivit ehk 10 minutit oleks võinud saada, aga ülejäänud pingil olnud noored on hetkel esindusmeeskonnast piisavalt kaugel, et ainult ilusate silmade eest ei saa ka mänguaega anda.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Flora kaitseadvokaadina pean sekkuma. Välja ei ole väidetavalt hetkel 100% konditsioonis, Kiivit ehk 10 minutit oleks võinud saada, aga ülejäänud pingil olnud noored on hetkel esindusmeeskonnast piisavalt kaugel, et ainult ilusate silmade eest ei saa ka mänguaega anda.
              Aitüma!

              Kommentaar


                Kas Kreidast jäänud augu paikab 17-aastane nooruk ja Allikust saab Kostja asendaja?
                Valitsev Eesti meister FC Flora pidas oma teise kohtumise tänavusel Taliturniiril, kui purustas Narva Transi 7:0, kusjuures juba 10. minutiks juhiti 3:0 ja 37. minutiks 6:0. Flora tänase koosseisu kaks huviväärseimat seika puudutavat keskvälja südamikku.


                Flora laatsaret tõmbab end tasapisi koomale
                Valitsev Eesti meister FC Flora jätkas Taliturniiri 7:0 võiduga Premium liiga mulluse kaheksanda koha omaniku Narva Transi vastu. Flora peatreeneri Jürgen Henni peamine rõõm ei peitu aga kaunis skooris, vaid asjaolus, et meeskonda paari nädala eest vaevanud laatsaret tõmbab end tasapisi koomale.

                Kommentaar


                  Kus Sinjavski oli täna?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kus Sinjavski oli täna?
                    Tšehhis siis.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Austatud Flora fännid! Natuke peamurdmist teile külma talveilma puhul. Nimelt, mis hooajast võiks pärineda antud särk?

                      IMG_20210213_224823.jpg

                      Kommentaar


                        1992-93 äkki sest alates 1996'aastast oli juba Nike, enne seda 1994 või 95 oli lihtsalt roheline Tallinna Sadama reklaamiga.
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Võistkond suunati isolatsiooni.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Miks mäng edasi lükatakse? Flora siis duublist ei saa mängijaid kokku?

                            #kahepalgelisusruulib

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Miks mäng edasi lükatakse? Flora siis duublist ei saa mängijaid kokku?

                              #kahepalgelisusruulib
                              Flora duubel ka isolatsioonis: https://soccernet.ee/artikkel/juba-v...ukatakse-edasi

                              Kommentaar


                                Eilse superkarikafinaali järellugu.

                                "Kaitses kindlalt ja palliga rahulikult," meenutas 18-aastane äärekaitsja Kristo Hussar pärast superkarikafinaalis Paide Linnameeskonna üle saadud 1:0 võitu õpetussõnu, mida kogenud kolleegid Konstantin Vassiljev ja Rauno Alliku talle vahetult avavile eel andsid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X