320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas trk Vaata postitust
    Kostja rääkis järgmisest hooajast meie vormis. Seega jätkab?
    Kõlab karmilt aga tegelt ma loodaks et Kostja enam ei jätka Floras nii kandvas rollis. Pigem näeks vahetusmehena nii Floras kui ka koondises. See oleks ilmselt mõlema tiimi arengu seisukohalt mõistlik

    Kommentaar


      Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

      Kõlab karmilt aga tegelt ma loodaks et Kostja enam ei jätka Floras nii kandvas rollis. Pigem näeks vahetusmehena nii Floras kui ka koondises. See oleks ilmselt mõlema tiimi arengu seisukohalt mõistlik
      Teeb Floras vähemalt ühe hooaja veel (mis on tänavust vormi arvestades ka väga loogiline) ja lõpetavad Floras samal ajal, kui tema asendajaks toodud Välja.

      Kommentaar


        Kostja liitumisel Floraga oli palju juttu treenerilitsentsi omandamisest. Henn pole küll see mees keda praegu asendama hakata, aga kas Kostja puhul poleks võimalik ka see, et see "meie" muutub sujuvalt mängijasuhtest treenerisuhteks?

        Kommentaar


          See on väga loogiline jah, seda enam kui selline ambitsioon on peaks ta taanduma pingile juba praegu, talle ei ole tugevad vastased enam nii hästi sobinud 90min, muidugi on ka väga häid esitusi tulnud aga keskmine esitus on langenud.

          Kommentaar


            Arvan, et pikk hooaeg ning klubi rassimine kahel rindel oli eelkõige see, mis rõhutas Vassiljevi jalgpalluri vanust, mehe kumm oli viimasel kuul päris tühi. Mis puutub Vassiljevi võimalikku jalgpallikarjääri jätkamist treenerina, siis hakati sellest rääkima sj. mees ise juba siis kui ta tuli Poolast Florasse.

            Kommentaar


              Poola twitteris liigub jutt, et Paidet alistanud Slask on Sappineni st huvitatud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kostja pikendas lepingut.

                Kommentaar


                  Huvitav kas Flora edukas eurohooaeg on uusi uksi ka Euroopas avanud. Mõned huvitavamad sõprusmängud euroopas, Hispaania ettevalmistus laagrid jms. Oleks ju tore!

                  Kommentaar


                    Pole ime, et Legia fännid suvel suvalisi inimesi tribüünil klohmisid . Nüüd on oma mängijatele pasunasse antud peale järjekordset kaotust Tabelis ollakse viimased .

                    Kommentaar


                      Mul ei ole mitte midagi selle vastu, kui kihlveokontorid on klubide peasponsorid ja teevad aktiivselt koostööd. Lisaks on see minu meelest kiiduväärt, et hasartmängust saadav raha jõuab ka sporti ja ehk ka noortesporti.

                      Aga minu hinnangul tasuks puhtalt lastele mõeldud üritusel maskotile panna selga särk, kus ei ole kihlveokontorist peasponsor märgitud. Minu aus tagasiside.

                      Ma attachiks pilti ka, aga ma ei saa üle 1mb suurust pilti lisada.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kui Igonen kuskil testimisel ja Sapit, Kuuske maha tahetakse ärida, siis äkki leiavad Ojamaa ja Zenjov ka tee väljamaale veel? Kui juba tänavu oli pink õhuke, siis tänavu tuleks jõuliselt täiendada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Kui Igonen kuskil testimisel ja Sapit, Kuuske maha tahetakse ärida, siis äkki leiavad Ojamaa ja Zenjov ka tee väljamaale veel? Kui juba tänavu oli pink õhuke, siis tänavu tuleks jõuliselt täiendada.
                          Lilander, Lucca ei võiks ka juba potentsiaalsed liikujad olla?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            Lilander, Lucca ei võiks ka juba potentsiaalsed liikujad olla?
                            Reaalne on ikka, et läheb 2-3 meest maksimum - Euroopa turg on nii kehvas seisus ikka veel. (Sappinen, Kuusk, Igonen* näiteks). Rohkem kui 3 peab ikka olema väga heade asjade kokkulangemine, sest ma ei usu et isegi Zenjov/Ojamaa jne tahaks minna kuhugi 1. liiga satsi võitlema kui Flora pakub väljundit, et Euroopas korralikult mänge saada.

                            Kommentaar


                              Igonen läheb 14 okei euromängu pealt Poola esiliigasse kõdunema ? Agent on tal Stepanov või ? Järjekordne edulugu ..

                              Kommentaar


                                Kõlakad. https://sport.ohtuleht.ee/1051025/fl...IRq30KYWwoEhlk. FC Flora jalgpallimeeskonna esiväravavahi Matvei Igoneni karjäär jätkub ilmselt Poola esiliigas Bielsko-Biala Podbeskidzie meeskonnas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X