320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mar1 Vaata postitust
    Trenni mindi aga hakati streikima, peale mida hakkas A.Pohlak mehi ahvardama. Muidugi rahakotiuksed avanesid peale seda!
    Jah, oligi nii! Ähvardas ja lubas kõik ära tappa. Järgmine päev oli kõikide mängijate kontodele 2 aasta papp ette makstud.

    Kommentaar


      Noh 8-1 Florale.4 kolli Zahhovaikolt.
      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

      Kommentaar


        Mis toimub pärnu vaprusega? mitte mingit mängu ei näidanud ja kohtumine sarnanes Quattromed - Flora karikamängule. Karude fänne ka polnud ja pole midagi muud öelda kui igavesti pärnu vaprus...
        Flora mängis kindlalt ja mõned väravad oleks isegi võinud juurde lüüa. Ja loomulikult super Madis, kes suurepärase löögiga endale teleri võitis!
        Täna peavad siis trans ja tartu võitma, et Flora hea tabeliseis jätkuks. Flora!
        Pilt kus trumm on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pilt Vaata postitust
          Mis toimub pärnu vaprusega? mitte mingit mängu ei näidanud ja kohtumine sarnanes Quattromed - Flora karikamängule. Karude fänne ka polnud ja pole midagi muud öelda kui igavesti pärnu vaprus...
          Flora mängis kindlalt ja mõned väravad oleks isegi võinud juurde lüüa. Ja loomulikult super Madis, kes suurepärase löögiga endale teleri võitis!
          Täna peavad siis trans ja tartu võitma, et Flora hea tabeliseis jätkuks. Flora!
          Mängu nagu polnudki, Vaprus oli samal tasemel kui see 5-nda liiga sats, 3-4 korda said üle keskjoone, karupoegadest polnud haisugi.
          Ja Madis oli super! Sai omale uue teleka supersooritusega!
          Ja vähjad, mmmm.... kui Levadia mängul süüakse sihvkasid ja sibulaid siis Flora fännid söövad vähkasid! Tase!
          HEIAAA FLOORAAAA!!
          meistritiitel on meie!

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            Jah, oligi nii! Ähvardas ja lubas kõik ära tappa. Järgmine päev oli kõikide mängijate kontodele 2 aasta papp ette makstud.
            enamus ikkagi said oma raha katte

            Kommentaar


              Arvata on jah. Kõik said ikka.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas mar1 Vaata postitust
                enamus ikkagi said oma raha katte


                Kommentaar


                  Küll sul on ikka raske elu, pead päevast päeva Flora kohta sõna võtma ja 2 aasta vanuseid artikleid postitama.

                  Kommentaar


                    eestimees, nüüd palun tõesta ära faktidega (mitte ajakirjanduse arvamusega mis toimub) nagu näiteks pangakontode väljavõtted, ausad tunnistused töötajatelt, kohtuotsused jne. kui seda pole siis pane ennast põlema laimamise pärast.

                    muuseas sa kuskil vist rääkisid et pohlak on diktaator (hästi ammu).....et kuidas on lood levadaga? sa ikka tead mis juhtus alati kui levadia kaotas või viigi tegi (kui pasi peatreener seal oli ehk siis hiljuti)? tahad sa sellest rääkida? sa oled täpselt nagu putin kes teiste silmas näeb pindu aga oma silmas palki ei näe ehk siis pidevalt sõimab teisi eesmärgiga levadialt pilk eemal hoida.

                    ahjaa.....pohlak käskis mul kirjutada seda.....relva raud on mul oimukohale suunatud hetkel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      muuseas sa kuskil vist rääkisid et pohlak on diktaator (hästi ammu).....et kuidas on lood levadaga? sa ikka tead mis juhtus alati kui levadia kaotas või viigi tegi (kui pasi peatreener seal oli ehk siis hiljuti)? tahad sa sellest rääkida? sa oled täpselt nagu putin kes teiste silmas näeb pindu aga oma silmas palki ei näe ehk siis pidevalt sõimab teisi eesmärgiga levadialt pilk eemal hoida.
                      ballack, nüüd palun tõesta ära faktidega (mitte ajakirjanduse arvamusega mis toimub) nagu näiteks pangakontode väljavõtted, ausad tunnistused töötajatelt, kohtuotsused jne. kui seda pole siis pane ennast põlema laimamise pärast.

                      ahjaa.....levada ja putin käskisid mul kirjutada seda.....relva raud on mul oimukohale suunatud hetkel.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        ballack, nüüd palun tõesta ära faktidega (mitte ajakirjanduse arvamusega mis toimub) nagu näiteks pangakontode väljavõtted, ausad tunnistused töötajatelt, kohtuotsused jne. kui seda pole siis pane ennast põlema laimamise pärast.

                        ahjaa.....levada ja putin käskisid mul kirjutada seda.....relva raud on mul oimukohale suunatud hetkel.
                        millest selline äge reageering?

                        Kommentaar


                          viimasel ajal on siin foorumis ikka kõvasti sõud saanud. Pange samas vaimus edasi urmar,eestimees, martin ja ballack ja võtke pras ka kampa.

                          p.s unustasin Alfonso. Sry!

                          Kommentaar


                            Möllu eest meile ju makstaksegi.
                            praegugi olen tööl tukk kõril.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              ballack, nüüd palun tõesta ära faktidega (mitte ajakirjanduse arvamusega mis toimub) nagu näiteks pangakontode väljavõtted, ausad tunnistused töötajatelt, kohtuotsused jne. kui seda pole siis pane ennast põlema laimamise pärast.

                              ahjaa.....levada ja putin käskisid mul kirjutada seda.....relva raud on mul oimukohale suunatud hetkel.
                              kui rohkem pasi ütlemisi teaksid siis oleks üks tunnistaja juba olemas.....rohkem ei saagi olla kuna jutt oli just pasist.
                              edit: sa ju ajakirjanik ja tead kõike....äkki viitsid välja ka uurida kuna ega mul arvutis pole mingi uudiste pank aga igaljuhul üks varjatud põhjusi miks ta eestist minema läks (levadiast) oli just seesama liigne diktaatorlus ja vaibale kutsumine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                kui rohkem pasi ütlemisi teaksid siis oleks üks tunnistaja juba olemas.....rohkem ei saagi olla kuna jutt oli just pasist.
                                Ballack nagu sa ennist ütlesid siis fakte palun mitte "kui sa pasi ütlemisi teaks".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X