320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ma aru saan, tahab Rein hakata paralleelset reaalaega tegema. Tahab ka privileege nautida. Kohe näha, et vutt kogub populaarsust.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
      Se ei loe, sa Nuutu võiksid olla ju see kes annab järele, öeldakse et targem on mitte vaielda või midagi sellist. Näedsa mina selle asemel et kakelda, istun oma viimase aja lemmik söögi-joogi kohas, kuhu olen arusaanud just enamus FCF fänne ei taha tulla kuna se kuulub Kaljukatele teised ärge võtke seda solvangu või reeturina, kuid mulle se koht meeldib
      ma arvan, et nii stereo kui prive on nii florakaid, kaljukaid kui ka kõikide teiste klubide mängijaid ja poolehoidjaid täis. Selle üle ainult hea meel ja kõik on teretulnud! Stereo ekraanidel hakkame ühe rohkem ka jalkat nääitama..!!!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Kas rein ei tahaks privileegi omada ja hetkel toimuvat esiliiga mängu kajastada? Aitab tal magamisest küll.

        Kommentaar


          Ma vist hakkan vanaks jääma aga kui Flora mängib Tuleviku või mõne teise oma süsteemi klubi vastu siis mina ei suuda ennast enam üles kütta ja tõsise huviga neid mänge vaadata. Isegi ,kui keegi neist Florat üllataks ja mõne punkti rööviks siis on see kõik vaid mingi ajutine õnnestumine ja kobina värk.
          Tulevik on nagu ikka juba aastaid ne rõba ne mjasa.Vaikselt eksisteeriv ,augutäide meistriliigas. Klubi ainuke ülesanne on kuidagimoodi püsida ML-is ,et Flora saaks aeg ajalt sokutada sinna mõne noore lootustandva või siis vigastusest taastuva põhimehe. Meeskonna põhituumiku moodustavad aga mehed ,kes Flora arvates neile huvi ei paku.
          Sellise klubi vastu ei tunne huvi ka sponsorid . Pole raha , et uusi mängijaid osta, pole iseseisvust ja pole võimalust ka kusagile areneda. .
          Aga see hooaeg ju näitab ,et altpoolt tulles ja asju õieti tehes on ka väiksematel klubidel võimalus läbi lüüa. Loodame ,et eeskuju nakatab nii Viljandit ,Pärnut ,kui ka Tartut ,kogu Eesti jalgpalli.
          EJL peaks samuti olema sellest huvitatud ,et Meistriliiga klubid oleks võimalikult iseseisvad ja võrdsema tasemega ,et neil oleks palju fänne ,toetajaid ,sponsoreid. Praegu ma küll ei näe ,et EJL sellele mõtleb või kuidagi seda soodustab. Kui toetuseks nimetada seda ,et poputatakse rahadega fanera miilitsate ja joodikute kampa siis läheb küll toetus väga valesse kohta. Fanera on täiesti üleliigne lubi ML-is. EJL peaks kehtestama üldse sellise kvoodi ,et Tallinnast ei saaks ML-s osaleda üle nelja klubi parem ,kui isegi kolme. Faneral pole oma staadioni,pole treeningbaasi ja pole ka fänne. Täiesti kasutu on Jalgpalliliidule ka Sedin ,kui asepresident ei ole ta enam ka rikas ja edukas.
          Fanerast järele jäävad mängijad leiavad koha teistes klubides ja tugevadavad neid just nii palju ,et Liiga muutuks ühtlasemaks. Oleme ausad ,.Mitte üheski Eurosarjas pole meil shansse esimesest ringist edasi jõuda ja see tõttu tulekski nüüd alustada oma Meistriliiga ülestöötamisega Meistriliiga vajab tohutult reforme ja muudatusi ja ,kui me neid nüüd ei tee siis ei võib 100% kindlusega öelda ,et varsti pole meil enam ka kedagi välismaale müüa, koondis sitsib FIFA reitingus samal positsioonil ,kus me 90. alustasime. Ja ,mis kõige hullem ,et noored valimavd omale harrastuseks hoopis mõne muu populaarsema spordiala.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kas rein ei tahaks privileegi omada ja hetkel toimuvat esiliiga mängu kajastada? Aitab tal magamisest küll.
            Löö pihku pede
            Või siis hoopis naist nagu su leivaandjal on kombeks
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              pikk jutt, üldiselt siis ka sitt jutt.

              Mõne mõttega võib nõustuda, aga kogu lugu siiski jälle liiga üldistav.
              See siis Rootsi Kunnile vastuseks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Löö pihku pede
                Või siis hoopis naist nagu su leivaandjal on kombeks
                paistab, et rein ei ole privileegidest huvitatud, niisama plõksib siin.

                Kommentaar


                  Kas laupäevasel Flora mängul oli meistriliiga logoga lipp väljas? mina igatahes ei näinud...
                  Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                  Kommentaar


                    Ei teagi. Äkki sinna suurde masti, kus elisa lipudki lehvivad, sinna ehk pandi.. vaadata ei osanud sedasi küll.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Mina isiklikult olen suht Kunni jutuga päri.Mingeid muutusi on vaja, loodetavasti Kalju näide on eeskujuks paljudele. Jalgpalli klubi tähendab tiba enamat kui treenr,president,asepresident ja 22 mängijat + 7fänni.

                      Kommentaar


                        Oli nende reklaamplagude peal, mis seal tribüünide ees on. Vähemalt mõnel mu tehtud kaadril on seda märgata.

                        Juhul kui küsite, miks kaadreid netis pole, siis lihtne vastus, olen too busy tööle kolimisega ja asumisega hetkel soomes. Paari päeva pärast on mu saidil täiendust oodata, millal kodumaale naasen, jäägu esilgu teadmata. Teavad need kes peavad teadma.
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                          Paari päeva pärast on mu saidil täiendust oodata, millal kodumaale naasen, jäägu esilgu teadmata.
                          Mida sina pildistamiseks kasutad, eriti just toruna?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            tal ju kodukal kirjas tema kasutatav varustus...
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              tal ju kodukal kirjas tema kasutatav varustus...
                              Ah, ma ei viitsi seletada.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


                                Vahvad muljed on Ventspils - Flora mängul
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X