320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Anier on kunn!!!Super!
    FC Flora

    Kommentaar


      15 väravat Henril juba..tõespoolest super!

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Anier on kunn!!!Super!
        Kunnid on hoopis need vennad kes talle nii ilusasti pallid ette mängivad.
        Isegi Post ja Zahhovaiko lööksid sellised ettemängimised ära
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Anier paneb hullu vä?

          Kommentaar


            Mäng oli nagu ikka Kaljuga. Ise midagi tegema ei pea, närvis brassid ise teevad kõik nii lihtsaks. Esimene värav oli puhas Mikk "the fat boy" Haavistu eksimus. Teine oli lihtsalt asjade loomulik käik. Ja kolmas puhas alati vaidleva Arruda töö. Ma sellest brasside kolmikust ikka aru ei saa. Terve mäng lihtsalt ketravad ja ketravad. Tasuks siis Felipele Sillamäe mängult puudumine ning kolmas värav, kus Arruda rohkem keskendus kohtunikuga vaidlemisele kui Anieri katmisele.

            Smirrest oli ka jõle kahju,et ta selliste tolvanitega praegu mängima peab.

            Anier oli täna nagu Flippo. Ehk siis mees kes muud ei tee kui koksab ära mis pakutakse. Samas oleks tal natuke rohkem jultumust olnd siis oleks vast kübara ka teind.

            Ja Tohver tra. Sellise täklingu eest tuleb punane anda mille see Peruu imewinger Hakolale tegi.

            Kommentaar


              Kui siin mõni püüab Anieri saavutust kuidagi halvustada, siis teadmiseks, et ründajaid ongi erinevaid. Nagu PraSki märkis siin Filippo Inzaghit, kes ise ei teinud värava eeltööna mitte midagi ära, kuid oskas hästi realiseerida teiste tehtut.

              Või milleks poissi halvustada kui mõni teine teeb eeltöö ära, kuid palli ikka väravasse ei saa? Ründajate ülesanne on see pall väravasse saada ja sellega on Anier sel hooajal väga hästi hakkama saanud.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kunnid on hoopis need vennad kes talle nii ilusasti pallid ette mängivad.
                Isegi Post ja Zahhovaiko lööksid sellised ettemängimised ära
                Rein, saa kaotusest üle.
                Anier lõi 2 ära, Kalju ei ühtegi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas willane Vaata postitust
                  Rein, saa kaotusest üle.
                  Anier lõi 2 ära, Kalju ei ühtegi.
                  ega rein ei olegi kalju fänn, ennem vist hoopis Flora oma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    ega rein ei olegi kalju fänn, ennem vist hoopis Flora oma
                    Eks Rein on kiibitseja
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Anier on tõesti mõnus mängija, meeldiv oli kohe vaadata ja tõesti brasside kolmik on kahtlane, ainult mögisevad muud ei tee.

                      Kommentaar


                        Kalju vs Flora pildid
                        Nõmme Uskumatud!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas willane Vaata postitust
                          Rein, saa kaotusest üle.
                          Anier lõi 2 ära, Kalju ei ühtegi.
                          Mul on täitsa savi see Kalju kaotus.
                          Lihtsalt häirib see jube haip kus kiidetakse Flora ründajaid. Vanasti Zahhovaiko, Posti ja nüüd Anieri. Tegelikuses tuleb pikk pai teha hoopis Flora keskväljale kes teeb ilusat eeltööd.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Zahho mängis(b) koondises, Post oleks üsna reaalne koondisemängija, kui oleks see hooaeg löönud sinna 35 värava kanti, Anier (kui samamoodi edasi arenevb) on kindlasti varsti A-koondises.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mul on täitsa savi see Kalju kaotus.
                              Lihtsalt häirib see jube haip kus kiidetakse Flora ründajaid. Vanasti Zahhovaiko, Posti ja nüüd Anieri. Tegelikuses tuleb pikk pai teha hoopis Flora keskväljale kes teeb ilusat eeltööd.
                              Kui väravate eest ei või ründajaid kiita, siis mida nad kiidusõnade teenimiseks peaksid ära tegema? Järelikult on ründajad üldse mõttetud tegelased platsil, toksavad lihtsalt teiste häid sööte sisse
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mul on täitsa savi see Kalju kaotus.
                                Lihtsalt häirib see jube haip kus kiidetakse Flora ründajaid. Vanasti Zahhovaiko, Posti ja nüüd Anieri. Tegelikuses tuleb pikk pai teha hoopis Flora keskväljale kes teeb ilusat eeltööd.
                                Samas ei taha rahvas Flora keskväljamehi koondises näha. Imelik on see elu Eestimaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X