320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Tõsijutt sul jah. Kui ma oleks noor ja talendikas mängumees, siis ma kindlasti tahaks UEFAst kohe välja kukkuda ja kodus Narvaga müdistada, sest koduses tiigis askeldades jään ma kohe kõigile silma ja lausa lendan tippu. Näiteid kodustest mängijatest, kes on niimoodi läbi löönud, on ju nii palju.

    Samuti on noorel kindlasti nii änksa areneda, kui ta saab selliste tähtedega, nagu selles meeskonnas on, iga päev koos trenni teha. Eeskujusid jalaga segada. Võta üht ja viska teist.
    Elu24, jää oma liistude juurde, seda valdkonda sa vähemalt mõistad.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
      Elu24, jää oma liistude juurde, seda valdkonda sa vähemalt mõistad.
      Hea argument, torulukksepp. Edu hiilgavaks hooajaks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Mõistagi loodame, et see aasta saab olema klubi jaoks edukas nii sportlikult kui teisteski tähendustes, ehkki anname aru, et inimlikkus ja edu tänapäevases mõttes ei käi liiga sageli käsikäes. Kui enne hooaja algust juba täis situtakse selliste avaldustega, siis ei teagi mida hooajal oodata... Suht hinge teeb täis küll!

        Martini jutus on kaa iva sees, ei tasuks sellest solvuda nüüd.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Ma siin kohal lisaks Martini kaitseks välja, et ta siiski natuke rohkam asjast teab ja kauem käinud kungai Flora mängudel, kui mõni nooruke praegu. Ikkagi Papa Frängi ülikoolis käiv kasupoeg või kuidas ta sind 90'te lõpul tögades staadionil käies kutsus...
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Näidet sellest, mis koduse liigaga juhtub, kui paar suuremat klubi lisaks kodumaisele koorekihile ka Eurosarjades läbilöömiseks tasemal leegionärid palkavad, pole vaja kaugelt otsida. Lubage tutvustada korvpalli meistriliigat. Eks see ole maitse küsimus, kas selline variant parem on. Fakt on see, et kodune supp on hetkel kui ka lähiaastatel ikka niivõrd lahja, et liiga keskmise taseme olulise tõusu tagaks siiski vaid välismängijate massiline sissetoomine. Ja see nüüd kohaliku vuti arengule erilist kasu kindlasti ei osutaks.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              "Stanislav, Teet, Sergei, Karl, Martin ja Henri Pärnust"
              Pärnus on skautlusega ikka tõsiselt tegeletud.. ja tundub, et Henri jäeti siis ikkagi esindustiimi juurde.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Lisaks siia näiteid vutimaailmast. Austrias ja Shveitsis on juba aastaid-aastaid toodud massiliselt välismängijaid sisse ja nüüd ollake olukorra ees, kus pole nagu õieti enam kedagi rahvuskoondisesse võttagi. Omasid lihtsalt pole, mine või mõnda õlleliigasse mehi värbama. Seal on mindud veel hullemale teele ja hakatud võõrmängijaid natsionaliseerima - kas me seda tahaksime siingi?

                Eesti jalgpallis on Floral ülioluline nish täita: Eesti jalgpallile noorte peale kasvatamine. Sellest on kasu lõiganud ka absoluutselt kõik teised Eesti klubid. Florasse kõik lihtsalt ei mahu.

                Samas, ma pole ka kriitiline Kalju teguviisi suhtes. Las igaüks täidab oma nishi Eesti jalgpallis. Kindlasti ei saa nõustuda aga Kalju fännidega, kelle kommentaarid käivad stiilis "Kalju teeb nii, vot võtke teised õppust".
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Näidet sellest, mis koduse liigaga juhtub, kui paar suuremat klubi lisaks kodumaisele koorekihile ka Eurosarjades läbilöömiseks tasemal leegionärid palkavad, pole vaja kaugelt otsida. Lubage tutvustada korvpalli meistriliigat. Eks see ole maitse küsimus, kas selline variant parem on. Fakt on see, et kodune supp on hetkel kui ka lähiaastatel ikka niivõrd lahja, et liiga keskmise taseme olulise tõusu tagaks siiski vaid välismängijate massiline sissetoomine. Ja see nüüd kohaliku vuti arengule erilist kasu kindlasti ei osutaks.
                  See on muidugi laiem teema kui Flora, kuid mis seal ikka.

                  Väidetavalt on korvpalluritelt pakkumisi küll ja küll, kuid küsimus on selles, et nad on Eestis täpselt sama hästi või veidi vähem makstud. Ehk mugava sportlase jaoks puudub motivatsioon või mõte välja pääseda. Kodus ikka parem.

                  Jalgpallis on rahapuudusest tingituna teatav motivatsioon olemas, kuid puudub platvorm, kus end korralikult näidata. Mingi Eesti liiga võib korraks ju kedagi petta, kui sa siin 30 väravat lööd, kuid üldiselt on tulemus lõpuks näha. Suurimaks probleemiks on pigem mängijad ise - neid, kes individuaalselt tööd teeks vms on lihtsalt nii vähe. Mingi protsent sellest on aga tulenev sellest, et kodus pole neil konkurente ja seega ongi tipp käes ning võetaks hoogu maha, kui tegelikult tuleks just gaasi andma hakata.

                  Mis puutub korvpalli, siis korralike eelarvete ja kooslustega on liiga(de) ja nende tegemiste vastu vähemalt huvi - nii publikul kui ka meedial.

                  To Wuppi: 90 lõpul ja ülikoolis Mis sa arvad, et ma olen 44?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    To Wuppi: 90 lõpul ja ülikoolis Mis sa arvad, et ma olen 44?
                    Sa jätsid siis mulle vanema ja targema mulje
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mis puutub korvpalli, siis korralike eelarvete ja kooslustega on liiga(de) ja nende tegemiste vastu vähemalt huvi - nii publikul kui ka meedial.
                      No mina julgeks küll vastu vaielda. Huvi ehk on ainult kahe suurema klubi - Kalev/Cramo ja Rocki tegemiste vastu, ülejäänud seltskond mängib ikka väga mannetule publikuarvule, arvestades seda raha, mida korvpalli maetakse.

                      Tavaline taks on meistrivõistlustel sellised paarsada pealtvaatajat. Mille poolest siis jalgpall niiväga erineb? Tõsi küll, korvpallipubliku arv on stabiilsem, jalgpallis kõikuvam, kuid arvestades, kus kliimas me elame, siis mis seal ka niiväga imestada.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        täitsa nõustun Martiniga. see väikeriigi probleem- põhiaur läheb noorte kasvatamisesse ja põhimängijate müüki ning tulemused tegelt seeläbi kannatavad.
                        mul naine näiteks ütles sama FC Porto kohta- kuda saab sellist klubi fännata kui igal aastal müüakse parimad mehed maha?

                        tekib küsimus Flora fännidele, et kaua te olete rahul sellise olukorraga, kus klubi peamine eesmärk on parimad mängijad kähku välismaale müüa ja klubi hooaja tulemusteks jäävad Meistriliigas esinelikus lõpetamine, Balti liigas alagrupiturniir ja Euroopa karikasarjades 2 (hea õnnega 4) mängu?

                        ja nüüd küsige, miks on Eestis rohkem Euroopa suurklubide fänne kui koduste klubide fänne? aga miks ma peaksin fännama klubi, kelle eesmärgid on niivõrd madalad? loomulikult tahab ju igaüks võitja olla
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          täitsa nõustun Martiniga. see väikeriigi probleem- põhiaur läheb noorte kasvatamisesse ja põhimängijate müüki ning tulemused tegelt seeläbi kannatavad.
                          Millises väikeriigis see siis teisiti on? Meie liiga ei hakka kunagi ka parima tahtmise ja oma staaride kinnihoidmisega konkureerima suurriikide liigadega.

                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          mul naine näiteks ütles sama FC Porto kohta- kuda saab sellist klubi fännata kui igal aastal müüakse parimad mehed maha?
                          Fännatakse klubi, mitte konkreetseid mängijaid.

                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          tekib küsimus Flora fännidele, et kaua te olete rahul sellise olukorraga, kus klubi peamine eesmärk on parimad mängijad kähku välismaale müüa ja klubi hooaja tulemusteks jäävad Meistriliigas esinelikus lõpetamine, Balti liigas alagrupiturniir ja Euroopa karikasarjades 2 (hea õnnega 4) mängu?
                          Ma küsin vastu, et mida kapitalismi tingimustes isemajandav klubi üldse siis teisiti teha saab? See on kõikjal maailmas nii, et väiksemad klubid (ja Eesti klubid olid, on ja jäävad selleks) elatuvadki oma noormängijate müügist. Millist teist rahaallikat sa alternatiivina siis näed? Meil pole siin selliseid suursponsoreid või ärihaisid, kes oleks nõus oma raha jalgpalli matma. Eesti oma olemuselt on juba niivõrd jalgpallivaenulik riik, seda kohe igal tasandil.

                          Flora peamine eesmärk on alati tiitel võita, mitte esinelikus lõpetada. Ei tasu nüüd üle ka pingutada oma väidetega.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Millist teist rahaallikat sa alternatiivina siis näed?
                            piletitulu? Flora-sugune klubi peaks seadma eesmärgiks vähemalt 4000-5000-lise püsipubliku, mis teeks piletituluks hooajal u. 4-5 miljonit.
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              No selle peale ei tule ju ometigi keegi, et küsida - milleks olla Eesti koondise fänn? Usun, et klubi valikul saavad üpris sarnased näitajad määravaks ja kui keegi ei suuda ennast siduda ennast mingi kindla sihtgrupiga, siis ongi tulemuseks see, mis oli kadunud FC TVMK-ga st. pole ka neid väheseid vaatajaid tribüünil mis teistel klubidel on.

                              Ehk siis - fänniks ei saada tihti mitte parimate mängijate või isegi tulemuste pärast - enda seotus klubiga on oluline. Sidujaks võib olla aga nii asukoht, rahvus, usk vms.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                piletitulu? Flora-sugune klubi peaks seadma eesmärgiks vähemalt 4000-5000-lise püsipubliku, mis teeks piletituluks hooajal u. 4-5 miljonit.
                                Kena, aga kõlab nagu natuke utoopiliselt. Isegi sellise publikumagneti nagu Nõmme Kalju jaoks. Või mis me räägime, sellist publikuarvu ei kogu ka koondisemäng igakord kokku.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X