320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

    Madu siis :P

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

      Originally posted by Marduk

      Millise sa nyyd neist v2lja vahetaksid V liigas m2ngiva palluri vastu? Hetkel ma kyll ei n2e p6hjust miks ta peaks noortekoondises olema.
      Kle, nats valesti suhtud teemasse. Vaat kui Kink olex koondises siis ta V liigas ei mängix, see on selge. Seal mängix tema asemel hoopis Jääger või teine koondise ryndaja. Siis siin teemas sina ytlexid: \"mina ei näe põhjust mix V liigas pallivat Jäägrit on vaja koondisse võtta\" Nii et kõik see on suhteline, V liiga kohta ta kyll on liiga hea, aga asjaolud sundisid seal mängida, ise tead et ta on meistriliiga tasemel pallur ja väärib samahästi kohta kasvõi noorte koondises.
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

        Ei tahaks küll jälle vana asjaga alustada, aga kui ta on meistriliiga tasemel mängija, siis miks perse pärast on ta viiendas liigas. Ja seda ei taha ma kuulda, et selles on süüdi Indrek Kannik.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

          kas rahvusvahelised üleminekud pole endiselt jaanuaris ja juulis!
          läbi rääkida ju võib tingimuste osas, et kui alla 18, siis peavad vanemad Moskvasse jne.
          aga mina arvan, et enne juulit ei liigu rahvusvaheliselt ükski mängija

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

            Originally posted by PHILIPZ
            Kle, nats valesti suhtud teemasse. Vaat kui Kink olex koondises siis ta V liigas ei mängix, see on selge. Seal mängix tema asemel hoopis Jääger või teine koondise ryndaja. Siis siin teemas sina ytlexid: \"mina ei näe põhjust mix V liigas pallivat Jäägrit on vaja koondisse võtta\" Nii et kõik see on suhteline, V liiga kohta ta kyll on liiga hea, aga asjaolud sundisid seal mängida, ise tead et ta on meistriliiga tasemel pallur ja väärib samahästi kohta kasvõi noorte koondises.
            P, Sinu suurepärane Narva Trans ongi selleks põhjuseks miks Kink V liigas mängib. Kui Narva fännid oleks Kinki käekäigust tõsiselt huvitatud siis läheks nad ja selgitaks oma klubi ametnikele et nende jäärapäisus toob Eesti jalgpallile vaid kahju.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

              Maha Indrek Kannik! Eesti jalgpalli hauakaevaja!
              Sotsialist Kannik , kas lilled Rosa Luxemburgi ja Clara Zetkina hauale on juba viidud?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                Kuula sina noorte poiste ihaleja, verbaalne onanist ja anonüümne fashistisiga. Mine arene kuskil ja püüa käituda!

                Adminnidele: mõne eelneva postituse puhul on kahtlemata tegu rahvustevahelise vaenu õhutamisega. Teie asemel ma mõtleksin pisut, kas selliseid asju on ikka mõtet siia üles rippuma jätta.
                Elämä on laiffi!





                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                  Originally posted by Artista


                  Kuula sina noorte poiste ihaleja, verbaalne onanist ja anonüümne fashistisiga. Mine arene kuskil ja püüa käituda!

                  Adminnidele: mõne eelneva postituse puhul on kahtlemata tegu rahvustevahelise vaenu õhutamisega. Teie asemel ma mõtleksin pisut, kas selliseid asju on ikka mõtet siia üles rippuma jätta.


                  Ei maksa kõike liiga tõsiselt võtta.

                  Tõenäoliselt pole siin tegu miski pahatahtlikkusega, aga lihtsalt noorus pulbitseb. Ja seda mitte alati poliitiliselt korrektselt nagu teil seal Norras.

                  Vähemalt ma arvan nii.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                    Kule gaskoff, misasja, et miks ta pole meistriliigas?????? Selle pärast, et Tarmo OLI koos Tiidusega kindel, et ta saab kohe minna Spartakisse kus teda väga tahatakse ning Narvasse jäämisest igal juhul enam juttu polnud. Siiski oli neil ka 2 varuvarianti. 1. oli FC Flora kuid 4 aastat lepingut Tarmo/Tiidus ei soovinud, (neil oli kindel plaan, et kui eestisse jääda siis ainult aastaks ning ärga arvake, et asi oli lihtsalt u. nii et sa võid ju tulla meile...ei olnud!!! Pijpers ja Pohlak pinnisid teda mitu nädalat, helistasid isegi kooli talle korduvalt!) 2. variant oli Aalborg ning see mis lehes öeldi, et Tarmo on liiga kallis, see oli täiesti vale jutt, Aalborgi jäi minemata sellepärast, et UEFA polnud veel Spartakisse minekut ära keelanud ja just sinna tahtis ikkagi Tarmo minna. Ja nüüd siis tõesti ei jõua keegi suveni ära oodata ja virisetakse, et miks ta 5. liigas blablablaa äkki varsti keegi üldse ütleb, et ta on aeglane tal pole tehnikat ja tal on halb löök???

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                      Artista:: mõne eelneva postituse puhul on kahtlemata tegu rahvustevahelise vaenu õhutamisega.



                      Näed mis välja tuli...Indrek ongi juut

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tarmo

                        Originally posted by priity

                        P, Sinu suurepärane Narva Trans ongi selleks põhjuseks miks Kink V liigas mängib. Kui Narva fännid oleks Kinki käekäigust tõsiselt huvitatud siis läheks nad ja selgitaks oma klubi ametnikele et nende jäärapäisus toob Eesti jalgpallile vaid kahju.
                        Ma arvan et selles jamas on syydi mitte ainult Transi juhatus, Tiidus kah paras mees Asi selles et Tiidus ja Burdakov ei jaganud oma vahel raha ja tulemusex ongi see et Tiidus saatis Burdakovi koos Transiga pikalt ja nyyd Tarmo on V liigas... Peab ju kusagil pallima enne Venemaale minekut. Need aga kes arvavad et Tarmo mängib V liigas oma taseme pärast on lihtsalt asjast kaugel. Aja kysimus on see V liiga :ѕnnelik:
                        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                          Originally posted by PHILIPZ


                          Originally posted by priity

                          P, Sinu suurepärane Narva Trans ongi selleks põhjuseks miks Kink V liigas mängib. Kui Narva fännid oleks Kinki käekäigust tõsiselt huvitatud siis läheks nad ja selgitaks oma klubi ametnikele et nende jäärapäisus toob Eesti jalgpallile vaid kahju.
                          Ma arvan et selles jamas on syydi mitte ainult Transi juhatus, Tiidus kah paras mees Asi selles et Tiidus ja Burdakov ei jaganud oma vahel raha ja tulemusex ongi see et Tiidus saatis Burdakovi koos Transiga pikalt ja nyyd Tarmo on V liigas... Peab ju kusagil pallima enne Venemaale minekut. Need aga kes arvavad et Tarmo mängib V liigas oma taseme pärast on lihtsalt asjast kaugel. Aja kysimus on see V liiga :ѕnnelik:
                          No selge! Keegi arvas, et Tarmo tase on 5. liiga??? Wau.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                            Tarmo kohta öeldakse, et kõik teavad teda, aga vähesed on teda mängimas näinud.mina igal juhul olen!
                            kas keegi teab, kus Tarmo see hooaeg mängib?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                              Originally posted by sirle
                              kas keegi teab, kus Tarmo see hooaeg mängib?
                              V liiga S.C. Real

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                                Originally posted by PHILIPZ

                                Kle, nats valesti suhtud teemasse. Vaat kui Kink olex koondises siis ta V liigas ei mängix, see on selge. Seal mängix tema asemel hoopis Jääger või teine koondise ryndaja. Siis siin teemas sina ytlexid: \"mina ei näe põhjust mix V liigas pallivat Jäägrit on vaja koondisse võtta\" Nii et kõik see on suhteline, V liiga kohta ta kyll on liiga hea, aga asjaolud sundisid seal mängida, ise tead et ta on meistriliiga tasemel pallur ja väärib samahästi kohta kasvõi noorte koondises.
                                Aaaa, et siis k6igepealt saame koondisesse ja siis on kohe k6ikide meeskondade uksed/aknad lahti? Vahepeal toksin palli vastu seina?
                                Iga mees vaatab asja oma m2tta otsast, ja minu vaade on selline, et kui sa m2ngid hetkel normaalses meeskonas ja saad tasemel m2nge siis sa v6id p22seda koondisesse (kui treener kutsub). Kui need n6uded ei ole t2idetud, siis tee omad j2reldused. See, et sa kunagi kusagil m2ngisid ei oma mingit t2htsust. Rahvuskoondis on eliit, parimad v6itlus v6imelised mehed mis sellel maal hetkel v2lja panna on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X