320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Loodan, et sponsorid suudavad adekvaatsemalt reageerida kui juhtkond ja toetamise lõpetada,

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Mu point oli siin ikkagi see, et samal ajal kui terve meedia on intervjuusid täis, kus mitmed klubiga kursis inimesed räägivad, kuidas antud treener käitus kohatult paljude tütarlastega ja et klubile oli sellest räägitud, on veits kummastav anda välja teade sisuga “meie kõrgelt austatud ja hinnatud treeneri vastu on tõstatatud ränkrasked süüdistused, aga tegelt oli kõik konsensuslik ja meie pole küll tähele pannud, et midagi imelikku toimuks”.
      Absoluutselt. Kahe viimase soccerneti artikli pöhjal pilt veidi selgem. Kujutasin ette 30ndates nooruslikku treenerit, mis jätaks veel öhku paar küsimärki, aga 50ndates vanamehenäss 13a. alandliku tüdrukuga ja klubil on savi....mul ei oleks kahju kui see klubi langeks Esiliigasse sama ootamatult kui ta sealt kerkis. Fännidest kahju.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #63
        eks vaevalt nüüd klubil savi on, aga eks paanikahoos oma klubimaine hoidmisel tehakse nii mõndagi vale, nagu see sama pressikas mida edastati avalikusele, mis on muidugi äärmiselt kohutav. aga selles osas mul on tegelikult väga kahju kalju fännidest, teades neid inimesi üsna lähedalt ja kõrvalt nähtuna teevad tüübid siiski asja väga kirega ja on elatud üle, nii bordelli skandaal, nii narkoskandaal kui ka ilmselt elatakse üle ka see sama skandaal, küll aga mis hinnaga võiks olla küsimus. ja muidugi selles osas tore, hooaeg pole pihta hakanudki aga eesti jalgpall saab järjekordse tohutu mainekahju spordivaldkonnas, oligi ammu möödas meie kihlveopetturitest

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          40 aastane mees ja 14 aastane tüdruk ei ole lihtsalt normaalsete inimeste jaoks seeditav asi.
          Kui soorollid oleksid vastupidi? Ma pakun, et 14-ne pubekas jookseks uhkustades väljakul auringe ja paljud mehepojad tunneksid isegi kadedust.
          Mõistagi oleks erandeid.

          Ehk ma tahan öelda, et üks asi on numbrid, teine on sisu. Jättes palju infot vahele, siis... abiellumiseni ei ole ka vaja oodata.

          Igaks juhuks mainin ära, et toda 14-st alampiiri pole ma kunagi hästi hablanud... samas parem, kui 9 või 12, olen end lohutanud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kui soorollid oleksid vastupidi? Ma pakun, et 14-ne pubekas jookseks uhkustades väljakul auringe ja paljud mehepojad tunneksid isegi kadedust.
            Mõistagi oleks erandeid.

            Ehk ma tahan öelda, et üks asi on numbrid, teine on sisu. Jättes palju infot vahele, siis... abiellumiseni ei ole ka vaja oodata.

            Igaks juhuks mainin ära, et toda 14-st alampiiri pole ma kunagi hästi hablanud... samas parem, kui 9 või 12, olen end lohutanud.
            14 tundub paberil on ka üsna õudne. Samas mõelda enda eakaaslastele selles vanuses, siis kindlasti oli neiusid, kes mingite 19/20 a ja bemmiga vendadega ringi lävisid ja ööklubidesse üritasid trügida.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Stok
              Meeste jalgpallis on see tavaline, et lepinguta mängija teeb hooaja vahel koos teise klubiga trenni ja ka suures jalgpallis ma tean, et osad kohtunikud hoiavad end vormis oma kodu lähedal mõne klubiga koos treenides, aga kas tõesti tundus kõikide jaoks normaalne, et 14-aastasele Flora tüdrukule tehakse Kalju trenniajast eratreeninguid?

              Tülgastav on lugeda, et 14 on seaduse silmis täiesti ok. Adam Johnson põrutas 15-aastast ja sai 6 aastat. Ükskord nägin, kuidas umbes 60-aastane treener ja klubi kapten hoidsid teineteisel kätt ümber ja kuigi kapten oli juba täisealine, siis minu jaoks see ei olnud väga ok.
              Sk10?

              Kommentaar


                #67
                Juriidilises mõttes ma ei usu, et Getuliole midagi väänatakse. Aga sellisel inimesel ei tohiks jalgpallis kohta olla.

                Kurb on lugeda, et korduvalt vihjati klubisiseselt sellele, kuid tõsiseid meetmeid ei võetud. Minu meelest ka neil inimestel, kes oleksid pidanud reageerima, aga ei reageerinud, pole jalgpallis kohta.

                Samuti on kurb kuulda, et politseist ajati tüdruk selle jutuga minema.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #68
                  this is the end of nõmme kalju

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Olar Vaata postitust
                    this is the end of nõmme kalju
                    Ma nii lootusrikas ei oleks. Aga loodetavasti vähemalt mõni sponsor reageerib.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Sama siin. Tegu on üsna legit väitega, aga kuni neiu pole ise kinnitanud, siis foorumis selle nime väljakäimiseks pole mul õigust. Pârast ei ütle neiu rohkem midagi ja härra kaebab Rooberti kaudu mu enda kohtusse.
                      Haha, Robert Sarv ongi kaitsjaks. Seega saame kõik hagid kaela.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kui soorollid oleksid vastupidi? Ma pakun, et 14-ne pubekas jookseks uhkustades väljakul auringe ja paljud mehepojad tunneksid isegi kadedust.
                        Mõistagi oleks erandeid.

                        Ehk ma tahan öelda, et üks asi on numbrid, teine on sisu. Jättes palju infot vahele, siis... abiellumiseni ei ole ka vaja oodata.

                        Igaks juhuks mainin ära, et toda 14-st alampiiri pole ma kunagi hästi hablanud... samas parem, kui 9 või 12, olen end lohutanud.

                        kui ma a la 14 aastasena oleks koolis mõnele kenamale õpetajale üks - null teinud (wink-wink), siis teekski auringe. praegu 30ndates olles mõtleks aga küll, et see õps tegelt ei olnud päris korras indiviid.

                        ja nii ongi, et kui mu poeg 14 aastasena õpetajaga üks null teeks, siis paneks vähe peenemat naeru ilmselt (noh, sõltub muidugi täpsemalt, aga nii teoritiseerides). Kui aga 14 aastane tütar, siis, noh... teate küll, eksole.

                        nii et jah, tõepoolest - üks asi on numbrid, teine on sisu.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Haha, Robert Sarv ongi kaitsjaks. Seega saame kõik hagid kaela.
                          kiiruga lugesin üle, ilmselt põhjust ju ei ole. või leiaksid?

                          ma luban, et kui robert sarv kedagi siit hageb, siis annetan ühe tunni õigusabikulusid. paneme papid kokku!

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            ma luban, et kui robert sarv kedagi siit hageb, siis annetan ühe tunni õigusabikulusid. paneme papid kokku!
                            Panen ka õla vajadusel alla. Positiivne on, et suurem osa kasutajaid siin on normaalsed inimesed ja saavad aru, et olukord ei ole kuidagi okei.

                            Kommentaar


                              #74
                              Kui siit loost midagi head otsida, siis loodan et sellised asjad tulevad nüüd järjest rohkem päevavalgele (mitte ainult Kaljus vaid ka mujal Eestis ning loodetavasti saavad ka karistatud). Väga vastik on lugeda neid viimaseid uudiseid (nt see, kui kutsus enda juurde massaazile). Vastik käitumine klubi poolt, oleks võinud siiski mainida, et asjad pole päris ok. Kui mul pole Kalju vastu mitte kunagi midagi olnud, isegi võib öelda, et sümpaatne klubi (eelkõige oma fännide poolest), siis nüüd on küll igasugu austus kadunud. Eriti Kuno suhtes.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Kui siit loost midagi head otsida, siis loodan et sellised asjad tulevad nüüd järjest rohkem päevavalgele (mitte ainult Kaljus vaid ka mujal Eestis ning loodetavasti saavad ka karistatud). Väga vastik on lugeda neid viimaseid uudiseid (nt see, kui kutsus enda juurde massaazile). Vastik käitumine klubi poolt, oleks võinud siiski mainida, et asjad pole päris ok. Kui mul pole Kalju vastu mitte kunagi midagi olnud, isegi võib öelda, et sümpaatne klubi (eelkõige oma fännide poolest), siis nüüd on küll igasugu austus kadunud. Eriti Kuno suhtes.
                                Hea oleks, kui sellised asjad välja tuleksid, aga nagu #metoo näitas, võivad nendega kaasneda ka negatiivsed nähtused. Nii valesüüdistused kui ka sellised 50/50 olukorrad, kus mõne puudutuse (välistaks intiimpiirkonnad) liigitamine üheks või teiseks sõltub treeneri kavatsusest ning mõni perv vabandab end osavalt välja ning mõni täiesti süütu saab mingi süüdistuse osaliseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X