320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Tänane Õhtuleht kirjutab Eesti jalgpallitreenerist, kes saatis alaealistele tüdrukutele seksuaalse alatooniga sõnumeid ja pilte.


    !!!04.01.2021 15:48:20!!!

    Kurb, et antud treener pole siiani karistust saanud. Teraapia jutt oli vaid jutt. Tegutseb ikka edasi ja magatab ka lapsevanemaid ning naiskonna mängijaid ja vabatahtlikke.. Pool linna Lõunas teab koos juhtkonnaga, aga parem oli lasta tegutseda tal edasi treeneri ja tegevjuhina ning osava manipulaatorina on asi vaiba alla lükatud....


    Keegi võiks selle "Kaupo" ka üle vaadata.

    Kommentaar


      #77
      Kuno Tehva: mõistame üheselt hukka igasuguse laste väärkohtlemise ja ootame treenerilt avalikku selgitust

      Kurat, ma ei saa aru miks kunagi esimene avaldus pärast skandaali selline olla ei saa? Alguses ikka üritame ohvri(te) süüks ajada ja loodame, et probleem kaob kuidagi iseenesest ära. Kahe lapse isana ei kujuta ette, mida Nõmme Kalju trennis käivate laste vanemad praegu mõtlevad. Klubi oli tegelikult probleemist teadlik aga ei võtnud midagi ette.

      Lõik esimesest avaldusest:
      "Pean vajalikuks rõhutada, et alustasime klubi juhtkonnaga kohe pärast saadet vestluseid meie kasvandike, treenerite ja abipersonali ning seotud lapsevanematega, kes on meile väitnud, et neil ei ole etteheiteid ühegi treeneri käitumise suhtes nii jalgpallimurul kui väljaspool seda." - mul oleks küll klubile etteheiteid lapsevanemana.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        #78
        Esimene avaldus oli jah paras õpikunäide PR ämbrist. Ja nüüd kutsuda üles märkama ja märku andma, kui üle kümne aasta on klubisiseselt märgatud ja märku antud, nii eraviisiliselt kui ka terve naiskonna poolt... Juhtkonnal on siin ikkagi palju suurem vastutus kui treener lihtsalt lahti lasta ja "üheskoos klubi keskkonda" parandama hakata.

        Kommentaar


          #79
          Tehva: "Nõmme Kalju mõistab üheselt hukka igasuguse laste väärkohtlemise. Me kutsume kõiki üles märkama ja märku andma, et meie lastel oleks turvaline keskkond treenimiseks, arenemiseks ja kasvamiseks."

          Reaalsus: "Ta tegi mulle massaaži ja äkitselt käppis mind jalgevahelt. Selle peale reageerisin ja küsisin "what the fuck?" lisas eksjalgpallur, kelle sõnul Aurelio seejärel lõpetas. "Käisin sellest rääkimas nii Kalju juhtkonnaga kui politseis," sõnas Tikk, kuid mingit abi ta kuskilt ei saanud.

          "Kaljus erinevaid tüdrukute gruppe juhendanud Kristiina Møller tunnistab, et Mia Belle lugu on kurb ja kahetsusväärne. "/---/ Kõik nägid ja kõik teadsid [, et ta on Getulioga tihedalt seotud], aga see, et ta sellises hädas oli ..." /---/"
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Calva Vaata postitust
            https://sport.delfi.ee/a/74367437

            !!!04.01.2021 15:48:20!!!

            Kurb, et antud treener pole siiani karistust saanud. Teraapia jutt oli vaid jutt. Tegutseb ikka edasi ja magatab ka lapsevanemaid ning naiskonna mängijaid ja vabatahtlikke.. Pool linna Lõunas teab koos juhtkonnaga, aga parem oli lasta tegutseda tal edasi treeneri ja tegevjuhina ning osava manipulaatorina on asi vaiba alla lükatud....


            Keegi võiks selle "Kaupo" ka üle vaadata.
            Täpselt nii, see ei tohi jääda vaka alla. Kahjuks ei näe tervet artiklit, aga kas see on seal siis kirjas, et tegu on lisaks treeneriametile ka klubijuhi ja just Lõuna-Eesti klubiga?
            //

            Kommentaar


              #81
              Getulio teeb live saadet praegu Postimehes. Ma ei saa lihtsalt aru. Kõik teadsid ja mingeid küsimusi ei tekkinud.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Getulio Postimehes teeb live saadet praegu.
                See jutt on seal ikka eepiliselt loll.

                Lol, Sarv kõrvalt ütles, et ei välistaks ise 14-aastase panemist.

                Kommentaar


                  #83
                  Natuke kreisiraadio vaibi on. Huvitav kas see saade jääb üles või peab salvestama ajaloo tarbeks.

                  Kommentaar


                    #84
                    10 aastat tagasi üks suusataja pressikal ütles ka, et on süütu ja nuttis.

                    Kommentaar


                      #85
                      wtf

                      Kommentaar


                        #86
                        Mis ta vastas küsimusele: kas sul on varasemalt olnud suhteid alaealistega vms? Aga ma ei usu üldse ta juttu, et tüdrukud valetasid
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Mis ta vastas küsimusele: kas sul on varasemalt olnud suhteid alaealistega vms? Aga ma ei usu üldse ta juttu, et tüdrukud valetasid
                          Kas olete enne 2007. aastal Eestisse tulekut olnud täiskasvanuna samuti mõne alaealise tüdrukuga suhtes?

                          Fredo: «Muidugi, ma olin isegi abielus. See ei ole mingi mure, sest tundeid ei saa talitseda. Ma olen ühe inimesega koos, kes võib mulle valetada oma vanust. Samuti valetatakse enda süütuse osas. Näiteks oli Mia enne mind kahe mehega olnud.»

                          Kommentaar


                            #88
                            et annab u-14 trenni ja siis hiljem metsa ääres tüdruk ütleb, et tegelt 18 hoopis?

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              et annab u-14 trenni ja siis hiljem metsa ääres tüdruk ütleb, et tegelt 18 hoopis?
                              Ma kujutan ette, et antud juhul käis jutt mitte trennitüdrukutest, vaid neist keda ta ööklubis on lantinud vms.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                kui ma a la 14 aastasena oleks koolis mõnele kenamale õpetajale üks - null teinud (wink-wink), siis teekski auringe. praegu 30ndates olles mõtleks aga küll, et see õps tegelt ei olnud päris korras indiviid.

                                ja nii ongi, et kui mu poeg 14 aastasena õpetajaga üks null teeks, siis paneks vähe peenemat naeru ilmselt (noh, sõltub muidugi täpsemalt, aga nii teoritiseerides). Kui aga 14 aastane tütar, siis, noh... teate küll, eksole.

                                nii et jah, tõepoolest - üks asi on numbrid, teine on sisu.
                                Huvitav, mis võiks aga peas toimuda, kui nõnna kokku saavad kaks mehepoega? Või kaks eevatütart?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X