320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Huvitav, mis võiks aga peas toimuda, kui nõnna kokku saavad kaks mehepoega? Või kaks eevatütart?
    su eesmärk on siin kuidagi ääri veeri jõuda selleni, et antud olukorras siiski ok kõik? või mis see võrdluste toomise point täpsemalt olema saab su? Konkreetsest juhtumist jutt siiski.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      su eesmärk on siin kuidagi ääri veeri jõuda selleni, et antud olukorras siiski ok kõik? või mis see võrdluste toomise point täpsemalt olema saab su? Konkreetsest juhtumist jutt siiski.
      Sinu jutt oli ju selline, et kui sinu 14-aastane poeg õpetajaga paneks, siis oleks kõik ok sinu jaoks. Nüüd ongi küsimus, et kas see kehtib ka juhul kui õpetaja on meessoost? Või oled homofoob?

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        su eesmärk on siin kuidagi ääri veeri jõuda selleni, et antud olukorras siiski ok kõik? või mis see võrdluste toomise point täpsemalt olema saab su? Konkreetsest juhtumist jutt siiski.

        Pigem aitan mõelda sellele, mis saab edasi.
        Olnut olematuks ei tee, kuid uusi olukordi on võimalik ennetada (seadus tegelikult seda ei tee). Selle jaoks on vaja selgeks teha inimeste, ühiskonna mõtte ja sellest tulenevad käitumise mustrid (mis on üsna kahepalgelised).
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Sinu jutt oli ju selline, et kui sinu 14-aastane poeg õpetajaga paneks, siis oleks kõik ok sinu jaoks. Nüüd ongi küsimus, et kas see kehtib ka juhul kui õpetaja on meessoost? Või oled homofoob?
          "Minu jutt" oli selline kerge nöökega, millest vast kõik aru saavad. või oled debiilik?

          mina saan aru, et meil selle teemapüstituse raames täna küsimus siiski milleski muus.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            "Minu jutt" oli selline kerge nöökega, millest vast kõik aru saavad. või oled debiilik?
            Mina saan aru, et sa ise oled debiilik. Seda nöögi juttu võid oma vanaemale rääkida.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Mina saan aru, et sa ise oled debiilik.
              no siis on selgus majas - oleme üksteise suhtes samal arvamusel.

              Kommentaar


                #97
                tähendab, meil on siis olukord, kus jalkatreener kasutas oma positsioone (olgu seaduslik või mitte) ära 14 aastase tüdruku suhtes. 99% meestest on positsioonil, et see ei ole õige teguviis, ilmselt need 1% siis (mis põhjusel huvitav) otsivad võrdlusi. Millepärast, jääb normaalsele mehele arusaamatuks, arvestades eriti teemapüstitust.

                Samamoodi on tegelikult üsna tavapärane ka see, et sama reaktsioon tänases ühiskonnas meeste poolt on veidi teistsugune kui "soorollid oleks vahetunud". Otsida siit mingit "aga kui" või "aga miks nii" on intellektuaalselt väga põnev, aga ei muuda konkreetset "50 aastane mees ja 14 aastane naine" situatsiooni tõlgendust kuigi palju.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  tähendab, meil on siis olukord, kus jalkatreener kasutas oma positsioone (olgu seaduslik või mitte) ära 14 aastase tüdruku suhtes. 99% meestest on positsioonil, et see ei ole õige teguviis, ilmselt need 1% siis (mis põhjusel huvitav) otsivad võrdlusi. Millepärast, jääb normaalsele mehele arusaamatuks, arvestades eriti teemapüstitust.

                  Samamoodi on tegelikult üsna tavapärane ka see, et sama reaktsioon tänases ühiskonnas meeste poolt on veidi teistsugune kui "soorollid oleks vahetunud". Otsida siit mingit "aga kui" või "aga miks nii" on intellektuaalselt väga põnev, aga ei muuda konkreetset "50 aastane mees ja 14 aastane naine" situatsiooni tõlgendust kuigi palju.
                  Sina oled just see, kes üritab õigustada 14-aastasega seksimist. Minu jaoks on "50 aastane naine ja 14-aastane poiss" täpselt sama tülgastav ja vale. Miks sina seda olukorda kuidagi pehmendada ja õigustada soovid?

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Sina oled just see, kes üritab õigustada 14-aastasega seksimist. Minu jaoks on "50 aastane naine ja 14-aastane poiss" täpselt sama tülgastav ja vale. Miks sina seda olukorda kuidagi pehmendada ja õigustada soovid?
                    ju ma olen siis nii hull kepivend ja vaatasin liiga palju MILF Hunterit noorena. Minu "soov miskit õigustada" tõlgendus eksisteerib küll ainult sinu ja ilmselt ka daz boobi peas, kes teemat "aga kui soorollid oleks vahetanud" alustas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      ju ma olen siis nii hull kepivend ja vaatasin liiga palju MILF Hunterit noorena. Minu "soov miskit õigustada" tõlgendus eksisteerib küll ainult sinu ja ilmselt ka daz boobi peas, kes teemat "aga kui soorollid oleks vahetanud" alustas.
                      Ma muidu selgitasin, millepärast midagi kirjutasin.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma muidu selgitasin, millepärast midagi kirjutasin.
                        Su pärastine selgitus on arusaadav, tõsi esimese mõttevahetuse käigus seda küll kuidagi nii välja ei oleks ka parima tahtmise korral osanud lugeda. See, millest lenc jaurab, ma küll aru ei saa. Seega tõesti, sinu nime oleks pidanud oma viimases postituses välja jõtma. kallid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          ju ma olen siis nii hull kepivend ja vaatasin liiga palju MILF Hunterit noorena.
                          No vaata siis vahelduseks näiteks seda South Parki osa: https://www.southparkstudios.com/epi...eason-10-ep-10
                          Seal tehakse just sinusuguste "minule küll oleks meeldinud 14-aastasena..." vendade üle nalja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Sina oled just see, kes üritab õigustada 14-aastasega seksimist. Minu jaoks on "50 aastane naine ja 14-aastane poiss" täpselt sama tülgastav ja vale. Miks sina seda olukorda kuidagi pehmendada ja õigustada soovid?
                            Kas sa välistad, et 14 aastasel ei võiks tõsimeeli olla konsumeeritud romantilisi tundeid täiealise vastu, olgu sellekes 32 või 52 aastane?
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              No vaata siis vahelduseks näiteks seda South Parki osa: https://www.southparkstudios.com/epi...eason-10-ep-10
                              Seal tehakse just sinusuguste "minule küll oleks meeldinud 14-aastasena..." vendade üle nalja.
                              tänan hea lingi eest, minul on kõik hästi ja antud teemapüstituse osas raamid suht okeilt paigas ka. sinu vajadust siin ärplema tulla, ei mõista aga mitte.

                              Kommentaar


                                Kas ainult mulle tundus nii, et Getulio ütlused ja Kalju viimane pressiteade läksid kardinaalselt lahku üksteisest? Getulio pani Kalju ikka väga kahvlisse sellega.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X