320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    ma viskan siinkohal õhku ühe äärmiselt provokatiivse, aga ka veidi filosoofilise teesi:

    me kõik oleme juhtunus ka ise mingil määral süüdi. Miks? Sest enamusele on olnud uus staadion, rahvuskoondis ja jalgpall üldiselt tunduvalt olulisem, kui kasvõi AP naisepeks. Siin foorumis on kümme aastat räägitud AP munnist olemusest ja iseloomust, pole peale mõne Flora fanati ühtegi, kes teda sinisilmselt usuks, aga ometi on "kõik on niii, nagu ennegii.."

    Ja sellest on sitaks kopp ees, kui aus olla. Mina alustasin sellest, et juba mõnda aega keeldun ise ja oma perega külastamast ühtegi EJL korraldatavat võistlust. Olgu see kasvõi MM finaal Eesti-Brasiilia vahel Lillekülas. Jah, miks peavad klubid ja kogukond kannatama selle sita tõttu, mis toimub? Sest mina ei saa oma keskmist näppu AP'le sisse lükata. Teised saavad, aga seni kuni puudub surve, on "kõik on nii, nagu ennegiii" .
    Tjapkin, sina või?

    Suurem probleem oli mullu augustis, kui Kalju juhtkond üritas saada UEFA sarjas tehnilist võitu Sloveenia klubi Mura üle ja selle nimel tegutsedes ilmus Deniss Tjapkini positiivne koroonaproov digiloosse negatiivsena. Jalgpalliliit sai sellele jaole, kusjuures klubipoolseks tagajärjeks oli 18 isikuga koroonakolle koos vastavate sportlike tagasilöökidega klubi jaoks.

    https://sport.delfi.ee/artikkel/9290...detesse-tirida

    Kommentaar


      No siinkohal ei saa ju üldse Pohlak aru, mida ta räägib. Väidavad, et Nõmme Kalju häkkis Digilukku sisse? Kui see võimalik on, siis siin riigis on tunduvalt suuremaid probleeme kui pedofiilidest jalgpallitreenerid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Tjapkin, sina või?
        Ära muretse, minu tase jalgpallis piirdub hoovide ning PES'is ja FIFA's sõpradelt 5-1 võtmises
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar




          vahelduseks korvpalli Getulio ka. Ei olnud 1€, et lõpuni lugeda, aga need kõik lood on väga sarnased. Koolis teadsid kõik juba 20 aastat tagasi, et ta hängib oma 7...9 klassi korvpallitüdrukutega ringi. Ja nagu ikka ka õpetajad vist pidasid seda normaalseks ja tuli aasta õpetaja preemiaid. Hea, et need lood hakkavad välja tulema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma olen nii naabreid, asokaid kui tiine korrale kutsunud ja mis seal salata, ka mul on naaber ühe korra ukse taga käinud. Unustasin aknad kinni panna enne karjumist
            Ma oletan et vaatasid jalka mängu? Sest ausalt öeldes ei kujuta ettegi sind karjumas kellegi peale.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Asi ongi selles, et ma pole sind kunagi vihasena näinudki.

              Samas me pole sinuga peale pubi ja staadioni mujal suhelnudki. Va mõni üksik ühine kodutee.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar




                Seda vist ei ole siin veel jagatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See pole eetikakoodeks, vaid karistusseadustik. Sõltuvussuhe (treener, õpetaja ja kasuvanem) on alla 18aastasega kriminaalkorras karistatav.
                  Muide, teab keegi kas Kelly Sildaru peigmehest treener hakkas Kellyt treenima siis kui ta oli 18 täis või varem?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Muide, teab keegi kas Kelly Sildaru peigmehest treener hakkas Kellyt treenima siis kui ta oli 18 täis või varem?


                    jaan-s teatati treenerivahetusest, veebr-s sai 18
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      22-aastane treener kõlab maailma tipu treenerina omapäraselt.

                      Kommentaar


                        Ärge olge vaenulikud, pedofiilia pidi hoopis seksuaalne orientatsioon olema:

                        "Consensus now exists that pedophilia is a distinct sexual orientation"

                        Parents can help protect their children from sexual abuse by teaching children about their bodies and what is and is not appropriate behavior by adults. ...


                        Liberal Scholars Say Pedophilia Is Now A Sexual Orientation That Should Be Accepted by Members Of Society
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ärge olge vaenulikud, pedofiilia pidi hoopis seksuaalne orientatsioon olema:

                          "Consensus now exists that pedophilia is a distinct sexual orientation"

                          Parents can help protect their children from sexual abuse by teaching children about their bodies and what is and is not appropriate behavior by adults. ...


                          https://www.youtube.com/watch?v=SxC0VAFcO60
                          Miks seda siia postitada?
                          Meil on samal/sarnasel teemal juba ju arutelu olnud kunagi.
                          Seksuaalne sättumus/orientatsioon - ehk pole vaba valik aga see ei tähenda, et nende tegevus oleks aksepteeritav.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Miks seda siia postitada?
                            Meil on samal/sarnasel teemal juba ju arutelu olnud kunagi.
                            Seksuaalne sättumus/orientatsioon - ehk pole vaba valik aga see ei tähenda, et nende tegevus oleks aksepteeritav.
                            Et inimesed teaksid, kuidas top 3 ülikool asja tölgendab
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Et inimesed teaksid, kuidas top 3 ülikool asja tölgendab
                              Aktiivne debatt endiselt käib aga selle artikli sissejuhatus võtab fookuse muutuse hästi kokku; "There is no cure, so the focus is on protecting children." - ehk kui varem keskenduti ravile (suuresti tulemusteta), siis nüüd tungide kärpimisele (näiteks keemiliselt) ja/või ennetusele (potentsiaalsete ohvrite kaitsmine). Üks artikkel ei esinda muidugi ka tervet õppeasutust ja psühholoogiale on alati olnud omane koolkondade paljusus.

                              Kommentaar


                                Pedofiilia ongi üks paljudest parafiiliatest, aga veespordi või millegi muuga võrreldes rohkem kannatusi põhjustavam ja seega mittetolereeritav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X