320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kotkas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    täna lõppes Eesti noorte 2002.a meistrivõistluste registreerimine. Kotkas osaleb 3 võistkonnaga, lisaks osaleb 5 nooremat võistkonda Tallinna MV-tel.

    Kommentaar


      #47
      Mul oleks kaks küsimust,kas keegi oskab vastata.
      Kuidas edeneb FC Kotkase uue staadioni ehitus, kas ikka saavad hooajaks esimese etapiga ühele poole.
      Ja teine küsimus puudutab just Willase poolt mainitud noorte meistrivõistlusi.Kuidas need läbi viiakse ja kus mängud toimuvad?
      FCF Forever

      Kommentaar


        #48
        Orginally posted by ROOTSI KUNN

        Ja teine küsimus puudutab just Willase poolt mainitud noorte meistrivõistlusi.Kuidas need läbi viiakse ja kus mängud toimuvad?
        Mismöttes kuidas? Nagu täiskasvanutelgi.
        Mängivad läbi hooaja, vahepeal on puhkus nagu peab ikka.
        Mängud toimuvad tihtipeale tööpäevadel, sest nädalavahtustel on staadionid täiskasvanute mängude kasutada.
        Ma ei mäleta seda vanust, aga miski vanuseni mängivad nö poole platsi peal ja 7 vs 7, ning vahetused on "jooksvad". Edasi-tagasi vahetused on lubatud.
        Mänguaeg oli kah lühem aga seda ma kahjuks ei mäleta.

        Ma räägin ikkagi noortest, mitte A-klass ja muud säärased....

        Kommentaar


          #49
          Orginally posted by ROOTSI KUNN

          Mul oleks kaks küsimust,kas keegi oskab vastata.
          Kuidas edeneb FC Kotkase uue staadioni ehitus, kas ikka saavad hooajaks esimese etapiga ühele poole.
          Ja teine küsimus puudutab just Willase poolt mainitud noorte meistrivõistlusi.Kuidas need läbi viiakse ja kus mängud toimuvad?
          Kotkase staadion saab maiks valmis, nii on plaanitud ning seni tundub kõik korras olevat. kunstmuru tuleb tippkvaliteet, mida Soomes-Rootsiski ainult mõned.
          meistrivõistlustest. yheksale lisaks, et kevadring on mais-juunis ja sügisring aug-okt.
          igas vanuses kuni 3 liigat, D2-s on kvalif.turniir järgmise hooaja liigade koosseisude selgitamiseks.
          D-vanus mängub poolel väljal 7-7 vastu, kõik vanemad ehk A, B ja C üle väljaku 11-11. mänguajad on vastavalt vanusele 2x30, 2x35, 2x40 ja A 2x45.
          igas liigas toimuvad hooaja lõpus üleminekud üles-alla, nagu meestelgi (kodus+võõrsil mängud).
          5 vahetust mängus, v.a. D, kus edasi-tagasi kõiki, ke mänguprotokolli kantud.
          vanused on A1- 83-84, A2-85, B1-86, B2-87, C1-88, C2-89, D1-90, D2-91.
          A ja B1 poisid võivad ka meeste satsides mängida, kui on nende järelkasvuvõistkonnana kirja pandud.

          Kommentaar


            #50
            ... lisaks on sel aastal EMV jaoks liiga noortele tehtud Tallinna MV-sed, kus mängivad E1-1992 ja E2-1993.

            Kommentaar


              #51
              AITÄH ,selle korraliku vastuse eest. Tõesti mitte kusagilt ei ole infot võtta. Ma arvan ,et enamus nõustub väitega,et jalg-
              palli puudutav info liigub Eestis ikka väga aeglaselt.
              Oleks aeg anda välja kas või mingitki kuukirja ,mis kajastab kogu riigilist jalgpalli.
              Hea kuulda ,et FC Kotkase staadion on tulemas. Jõude neile selles töös.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #52
                AITÄH ,selle korraliku vastuse eest. Tõesti mitte kusagilt ei ole infot võtta. Ma arvan ,et enamus nõustub väitega,et jalg...
                Mitte, et ma tahaks sellel teemal sõna võtta, sest see keerab praeguse topicu pea peale, kuid annaks paarile inimesele siin mõtlemisainet. Natukeseks. Ütlen juba kohe, et vastuseid pole vajadust postitada, sest räägin ikka teemast täiega mööda.

                Esiteks esitan paar väidet.
                1) Eestis on üks jalgpalliklubi
                2) Teised klubid ei saa selleks enne ühe väha lihtsa kriteeriumi täitmist.
                3) Ükski teine klubi ei ole senini sellele pihta saanud.
                4) Kui nii edasi lastakse, siis ei muutu ka mitte midagi.

                Nüüd ütleme kõik koos: kommunikatsioon. (väike mõttepaus). Ja nüüd mõelge korra - kuna te nägite kuskil viimati uudist TVMK-st? Levadiast? Lootusest? Kotkast? Narva Transist? FC Florast?

                Kui keegi tahaks kihla vedada, siis viimane uudis meenub kindlasti kõige kiiremini FC Florlt - ükskõik millisest meediumist siis. Ja miks see on nii? Ja siin kusjuures peitub vastus ka Kunni küsimusele.

                Põhjus on naeruväärselt lihtne: ükski teine klubi kas lihtsalt ei oska või ei viitsi oma tegemistest meediat teavitada. Viimane Flora puudutav kiri oli aga minu postkastis näiteks 1. veebruaril ja sisult selline:
                FC FLORA TALLINN II '90 - FC JÜRI '90 8:10
                FC Flora Tln II väravad: Norman Öövel (6)

                FC Flora Tallinn II võistkond: Norman Öövel, Rasmus Tali, Krait Kumar, Oliver Õunap, Siim Bütner, Sanny Kirsipuu, Riho Koppel, Martti Kullang, Erkki Sven Margna, Kristo Saare, Erko-Andreas Roosik.
                Treener: Priit Adamson.

                Võib tunduda küll mõttetuna, kuid tegelikult on väga tähtis kuidas klubi noored esinevad, sest sellest saab ükskõik milliseid järeldusi teha. Jah, ma kustutasin selle kirja umbes 10 sekundiga ära, kuid samas jäi mulle ikkagi meelde tulemus ning noormees Norman Öövel oma kuue väravaga.

                Lisaks - kui selliseid kirju tuleb nädalas ütleme 7 tükki, siis on normaalne, et sa õpid ka seda klubi lähemalt tundma, tead, kuidas sean noored mängivad, kuidas sõpruskohtumiste põhjal vorm on jne... Ükskõik mida. Vaadake ükskõik millise tippklubi kodulehekülge - kohe peale mängu tuleb sealt treeneri ja mängijate kommentaarid, pärast punast kaarti - koheselt mängija kommentaar juhtunule ning vabandus fännide ja toetajate ees.

                Midagi natukenegi ligilähedaselt on hakkama saanud vaid Flora. Nii palju kui ma tean, siis TVMK-l on mingi mainekujundaja. Tore, kuid ma tahaks teada, mida ta seal omaette kujutab? Sisemise kommunikatsiooni on vähemalt tööle pannud? Sest välimist mina märganud pole. Täpselt sama jutt käib ka Levadia kohta (v.a. mainekujundaja), kes samuti ei suuda pihta saada sellele, et ajakirjanikele tuleb infot sööta, mitte loota, et äkki saabub Valge Laev ja nad kirjutavad meie suurepärasest klubist ise.

                Taas näite varal: sain kirja - FC Levadia uuemad uudised on väljas meie võrguküljel. Nagu praktiliselt 100% ajakirjanikest ütlen ka mina selles olukorras - like I give a shit. Las nad siis seal olla, kui nad pole isegi teie jaoks piisavalt tähtsad, et neid suuremale ringile välja saata. Loomulikult ma käisin ka lehel ära, et äkki on ehk mõni pommuudis, kuid alates tollest kirjast olen seal olnud kaks korda, midagi muutunud pole, edaspidi arvatavasti enam ei uuri kah.

                Lühidalt: kui jalgpalliklubi tahab saada arvestatavaks klubiks, siis peab ta tööle saama info jagamise nendega, kes seda infot ka tahaksid. Lollus on öelda, et see tulemus või too tegemine ei huvita kedagi. Ta ei saagi huvitada, kui keegi sellest midagi ei tea. Esimene asi, mida Eesti suuremad klbuid kuidagi tegema peaksid, oleks kommunikatsioonojuhi või mingi pressiesindaja palkamine, ükskõik millise - tean omast käest, et kasvõi TÜ ajakirjandusosakond on täis noori, kes oleks nõus seda tööd pea tasuta tegema.

                Taas näide: jaanuari keskel rääkisin ühs oma sõbra vennaga, kes on 1 kursuse PR ning ta otsis endale suveks praktikat. Põhjus, miks ta minu poole pöördus oli täpselt seesama, millest siin räägin - tema soov oli töötada PR-ina kas jalgpalliklubis või mingis muus spordiklubis. Palka ta ei tahtnud. Soovitasin siis talle mõndasid klubisid.

                Nüüd tasuks ma arvan küll natukeseks mõtlema jääda - noored tegusad isikud, kelles on seda tegutsemisvaimu, pakuvad tegelikult end abiks, noh, kui mitte tasuta, siis sümboolse summa eest - kuid kus on taas need, kes neid märkaksid? Kui raske oleks siis haarata endale näiteks kaks isikud - pressiesindaja AJAK-ust ja PR PR-ist, et nad siis kahekesi midagi ehk muuta üritaksid. Kuna praegu on niigi nullseis, siis pole kellelgi eriti midagi kaotada kah. Või mis?

                P.S. Kunn, saatsin sulle privaatkirja siia foorumi, loe siis seda kah.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #53
                  Bürokraatia

                  Minu andmete poolest tuleb meile ajakirjandusse palju teemasi ja tulemusi noorte ja muude meeskondade mängude kohta,kuid nad ei jõua tarbjani lihtsal põhjusel :Nad laidetakse juhtkonnapoolt maha, kuna neil on vaja teatud uudiste mitte jõudmine lehelugejateni.
                  Otsitakse positiivseid lugusid ja ainult teatud klubide kohta, kes siis pakud meie leheisadele tasuta reise ja muid hüvesi.
                  Teeme natuke silmad lahti ja näeme neid asju kõrvalise pilguga.
                  Ei ole nii ,et klubid laisad ,pigem klubid tüdinenud uudiste saatmisest ajakirjandusele sestneed ei jõua tarbjani.
                  Sina Martin oled aval ja aus kõigi suhtes aga mujal ei tehta nii.
                  Näide: kes on Õhtulehe omanikud? Ja kelle ettepanekute järgi nad artikleid kirjutavad jalgpallist.

                  Ma tean mida räägin.



                  Kommentaar


                    #54
                    Ma tundun juba ise ka endale paranoiline, aa sun sa paistad jälle olevat üks tegelane, kes võtab korra paar provokatiivselt sõna ja siis kaob, et teha uus kasutaja. Ühesõnaga INTRIGANT, kelle eesmärgiks on miskeid teravaid tekitada. Proovi teinekord on inisemise stiili muuta, siis ei saa teised aru, et kogu aeg üks ja sama tropp, erinevate nimede all teemast mööda sõna võtab.

                    Tulles nüüd teema juurde sun, siis loe martini kiri korralikult läbi ja katsu selle mõttest aru saada.

                    Käisin klubide kodukatel - kuhu uudiseid panevad üles klubi enda töötajad MITTE õhtulehe toimetus.
                    TVMK - viimane uudis 22.01.2002
                    Levadia - 01.02.2002
                    Flora - 02.02.2002
                    FC Kotkas - 06.01.2002

                    Kui su pisike aju on hakanud vaikselt aru saama Martini kirja mõttes, siis loe see postitus veelkord läbi. Saad aru, et Martini postkasti tulevad nii Flora, Levadia, kui ka teiste klubide pressiteated. AGA Flora pressiteateid tuleb nädalas tükki kümme aa levadia saadab kord nädalas sõnumi - lugege meie kodulehte.

                    Ühesõnaga viga on konkreetsetes klubides, mitte kelleski teises.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #55
                      Sisutihedad jutud

                      Kogu teema jookseb pealkirjast mööda, kuhu sa Martin kirjutad oma kirju.

                      [By Martin: mitte, et sa ise oleksid siin teemas sõna võtnud, D'OH]

                      Kas sa oled siin sossernetis pealik?

                      [By Martin: väga võimalik]

                      Kommentaar


                        #56
                        kui Kotkase kohta vastan, siis on ju teemas!
                        on neid uudiseid lõputult saadetud. ajakirjandusse jõuavad väga harva (kusjuures pole saadetud laste! treeningmängude! tulemusi, vaid turniirivõite Soomes, Eestis jne). ajakirjanikega on kohtutud ja nad on selgitanud, et ajalehes käib võitlus juba lehe sees. kes saab esikülje loo, kes mitte jne.
                        Kotkas paneb alati oma sõprusmängud kodulehele üles ja sellest peaks laste treeningmängude puhul piisama. mis puutub näiteks Martini või mõne muu ajakirjaniku pidevasse pommitamisse. ta tüdineb peagi neist tühistest meilidest ja kui ükskord tõesti saata UUDIS, siis on võimalik, et see kustutatakse rutiinselt juba enne meili avamist.
                        siiski on tõsi, et elektrooniline ajakirjandus paneb klubi saadetud uudise alati üles (see kehtib spordiportaalide soccernet, sportnet suhtes. mitte delfit, mega, jne. seal on infi üles panemine ilmselt toimetajas ja sporditeadlikuses kinni)
                        Kotkas korraldas suure turniir, mis on olulisem, kui kümned treeningmängude tulemused.

                        Kommentaar


                          #57
                          tead mina ei tüdine - mina olen pigem väga rahul kui iga nädal saabuks postkasti uudis FC Kotka järjekordsest turniirivõidust, sooviksin ka saada oma postkasti uudiseid FC Kotka tegemistest - miks te mitte ei tee oma maililisti vms. millega kõik soovijad saavad liituda (ajakirjanikud ja ka tavalised jalgpallihuvilised)
                          Jalgpallihaigla Liige

                          Kommentaar


                            #58
                            eks me arene, küll me sinnani ka kunagi jõuame.
                            step by step, juu nõu ....

                            Kommentaar


                              #59
                              Kirjutan ka pikemalt veel korra, et siis mõnda asja veel puudutada. Alustan sellest, et teen kohe selgeks selle, et mulle tegelikult meeldib ülimalt TVMK uus juhtkond eesotsas Mööli ja Mattiga ning nii palju, kui nendega rääkisin, siis jätsid väga sümpaatse mulje, kuid nagu ka Levadiast Juri Tshurilkin, ei ole nad aru saanud just sellest, et massiinformatsioon ei tingi seda, et kõik inimesed tüdinevad ja pärast magavad mingi pommi maha. Arvamused on neil just täpselt sarnased selles küsimuses.

                              Samas soovitaks kogu asjale vaadata sellisst nurgast: millist klubi peaks inimesed tõsisemalt võtma - kas seda, kes teavitab oma toimetustest ning tegemistest iga nädal - olgu uudised head või halvad või siis sellist, mis teatab oma tegutsemisest noh, ütleme, kümme korda aastas?

                              Vaieldamatult on minu jaoks tõsisem klubi see esimene ning arvatavasti ka ülejäänud objektiivse publiku jaoks, kellel pole oma eelistusi nii selgelt välja kujunenud.

                              Orginally posted by willane on neid uudiseid lõputult saadetud. ajakirjandusse jõuavad väga harva (kusjuures pole saadetud laste! treeningmängude! tulemusi, vaid turniirivõite Soomes, Eestis jne). ajakirjanikega on kohtutud ja nad on selgitanud, et ajalehes käib võitlus juba lehe sees. kes saab esikülje loo, kes mitte jne.
                              Mis puutub pommi mahamagamisse, siis see võimalus on praktiliselt null, sest pealkiri on ikka see, mis müüb ning selle eest vastutab juba 1) saatja ning sisu tabamise osas 2) ajakirjanik.

                              Teiseks on selline vabandus suhteliselt loll (esilehekülje võitlus). Isegi naeruväärne. Seda seetõttu, et Kotka ükski võit ei pääse iialgi esilehele (kui just Milani põhikoosseisu ei võideta - vot siis oleks küll pomm), vaid pigem on tegemist küljeriba looga, mille osas Postimehes ei tohiks küll köhimist olla ning SL-is ka mitte nii väga. EPL vist küljeriba eriti ei kasuta, seega seal on keerulisem.

                              Kolmandaks - ma ei tea, willane, kui palju sa (loodan, et sinatamine on ok) TVMK-ga seotud oled, kuid selline kõrvale heitmine võibki olla just seesama PR-i lohakus. Nende ülesanne oleks just uudist müüa ning välja mõelda, kuidas seda teha.

                              Samas just kolmandat punkti puudutades, siis siinkohal kehtib sama Kotka puhul ning nagu sa ise ütlesid, et te liigute samm-sammult, kuid nt. mulle tundub, et enam rohkem teosammul ei ole võimalik liikuda. Pressiteate kokkupanek ning laiali saatmine pole just ülesanne, mis põhjustaks suures koguses probleeme ning ärevust.

                              Võin kasvõi ise kokku panna puhtalt adekvaatse nimekirja, kellele tuleks lähetada ning kasvõi paneks ise kokku neid pressiteateid ja miks mitte ei võiks Soccernet.ee olla siis nt. Kotka meediapartner või noh - see on juba klubide enda asi, kas nad tahavad kellegi abi paluda või jäädakse omaette pingutama. Või siis hoopis mingi kolmas-neljas variant. Eks mõtteid ja variante ole alati palju.

                              Samast teemast rääkides, siis Schwede ütles ühes oma hiljutises artiklis tõiesti õigesti, et SL ei kirjuta Flora kohta midagi halba, sest nad on meediapartnerid ning Postimees Kiku kohta, sest Nilk ju Kiku pressiesindaja. Selles mõttes on muidugi halvasti, kuid just seepärast tuleks veelgi enam pingutada ning endalegi väljundeid otsida. Loomulikult on oht, et mõni ajakirjanik ei hooli sellest, et nad on kellegagi partnerid ning jääb ausaks lõpuni välja, kuid tundub mullegi, et Schwedel oli õigus - neid on vähe.

                              Samas ei saa kuidagi eitada, et osalt ongi asi ikkagi enda pushimises. Nt. ega motospordi ässad Leokid ka nii kuulsad poleks, kui nende isa neid iga võimatu turniiri järel meediale ei pakuks ning ta ei tee seda lihtsalt niisama, vaid ka väga kavalalt. Ei hakka sellest praegu rohekem rääkima, kuid eks mõelge ise, kuidas suudab üks mees ilma raha andmata saada tlesse ja lehte oma poegi, kes Poola poris saavutasid kuuenda koha jne... näiteid on teisigi - Asmer nt. ja teistelt spordiaaldelt kah.

                              Jotsi ideena pakutud maililist oleks üks variant, kuid see on pigem hea toetajatele, ajakirjanike listi peaks koostama klubi ise, sest seal saab ilusti valida.

                              Ning ütleme nii, et Kotkas ja TVMK ja Levadia ja ükskõik mis muu klubi suudaks sinnani jõuda - mida Flora praegu teeb - umbes kuu ajaga, kui vaid tahtmist oleks. Selles ei kahtle ma hetkegi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Tegelt EPL kasutab kyll kyljestuffi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X