320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kotkas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kotkas on siiani olnud lasteklubi, vaid 3 aastat vana. loojad lapsevanemad, kes ise iga päev oma põhitööd teevad. tegelikult fanaatikud, et klubi üldse luua tahtsid. sisuliselt sponsoreid polegi. kõik need toetajad, kes kodulehel kirjas, on nendesamade lastevanemate firmad. kodulehe aitasid sõbrad teha, staadionit ehitavad samuti osad lapsevanemad (linn lubas nurgakivi panemisel 3 miljonit, aga selle rahaga ilmselt arvestada ei saagi). on olemas oma turniirid Kotkas Cup ja Tali Cup. minu arvates on tehtud ära väga suur töö! arvan, et Kotkas on hetkel liigagi tähelepanu keskel. teiegi ootate, et midagi kogu aeg sünniks! tegelikult teevad treenerid 10 grupiga igapäevaseid treeninguid. lapsi on ca 250, aga linna eraldab raha vaid 1/3 le, seega ülejäänutele treningute korraldamine ja rahastamine jälle klubi (loe: samade lastevanemate kanda).
    las teevad rahulikult lastega tööd, sellest ei pea kogu aeg lugusid tegema. ka eelreklaami tulevaste turniiride kohta peaks ikka turniiri korraldaja edastama (kujutad, martin, kui kõik sel nädalavahetusel Lootos Cupil osalejad saadavas sulle meili, et me läheme sellele turniirile, vastased on need ja need) või teeme korraldajate asemel sulle uudise, et osalesid need ja võitsid need jne.
    Ok, annan siis mingit eelinfot. Lootos Cupile minnakse 5 võistkonnaga (kuigi Floraga saaks ka lähemal kui Põlvas mängida), edasi plaanitakse 2 võistkonnaga märtsi vaheajal Peterburgi minna (eelmisel aastal käidi ka Peterburi Smena kutsel). Kotkas lõi käed Hiiu Kaluriga ning II liigas mängib sel aastal meeste võistkond FC Hiiu Kalur Kotkas.
    arvan, et oleme väga paljudest oma tegemistest teile teatanud. mõelge, mida te teate Ajaxi, TJK, Puuma, Spartaki, SC Reali jne klubide laste tegevuse kohta? ilmselt mitte eriti palju. Kotkasest teate ilmselt oluliselt rohkem, seega oleme ju õigel teel. anna, Martin, veel veidi aega atra seada ...

    Kommentaar


      #62
      veel Martinile.
      läheb küll Kotkase teemast veidi mööda.
      oled ajakirjanik õpetad, kuidas meie käituma peaksime, aga mida sina kui (üks) soccerneti eestvedaja uudiste poole pealt teinud oled. just eesti jalgpalli osas. kolumnis on juba kuid Kojamehe lugu fänni süüdistuste osas. jätame välja muu maailma uudised.
      eile oli EJL kongress. mina sind seal ei näinud. teisi ajakirjanikke nägin. samuti pole siin ühtegi uudist, kommentaari, mis EJL-s siis eile toimus jne. oled sa viimasel ajal mõnegi intervjuu või loo eesti jalgpallielust teinud? soccernetis on enamus ainult copy-paste versioon FCF kodulehe uudistest. on sul lugejale pakkuda mõnda klubi tutvustust, olgu see millises liigas tahes. või mõne mängijaga intervjuud. Lilleküla staaadioni kohta mõnd enda tehtud lugu. jne. juba ammu käin ma siin lehel vaid, selleks et foorumit lugeda. uudiseid ju pole- omatoodangut, mitte Inglismaa-saksa jne portaalide tõlkeid.
      tore, et Kotkast õpetad, aga püüa ka siia saidile midagi oma sulest üles panna. edu sulle ja teistele soccernet tegijatele.

      Kommentaar


        #63
        Nagu sa willane ise rääkisid, et kotka tööjõud koosneb kõik fanaatilistest lastevanematest. Martin teeb Soccerneti portaali samuti oma vabast ajast - ehk mingit tasu ei saa.

        Ja praegu on avatud Soccernet.ee all mitu teemat - mida teha foorumis, portaalis paremaks jne. Postita oma mõtted sinna.
        Jalgpallihaigla Liige

        Kommentaar


          #64
          Alustame siis täpselt sellest, millest ise alustasind ninh jots lõpetas - mina olen 100% üliõpilane ning seetõttu on minu liikumised piiratud 1) ajaliselt ning 2) rahaliselt. Selle rahaga, mis oleks kulunud Saaremaale minekuks saab ma maksta Soccerneti kuuüüri nii paar-kolm kuud. Samuti, kõik ajakirjanikud, kes seal olid - kas tõesti arvadm et nad olid seal oma rahakoti peal? Ning miks ma ühestki lehest näiteks ühtegi lugu ei näinud sellest seksikast kongressist?

          Seda esiteks.

          Teiseks - väide, et meie portaalide toodand on tegelikult kopeeritud Saksa-Inglise portaalide poolt on täpselt sama õige, sest mõlemad võited on täiega valed. Uudiseid ei tee praktiliselt ükski portaal ise, vaid saab neid tellides uudiseagentuuridelt nagu Reuters või AFP jne...

          Kolmandaks - mis tegelikult läheb esimese punkti alla, siis võibolla tead omast ajast üliõpilaste graafikuid, mis minul on nüüd nt. kell 10/12 ülikooli ja kell 16/18 koju ning avaba aja jookusl veel mitmed toredad kirjalikud tööd. Rääkimata muidug nüüdsest ajakirjanduse osakonna naljanumbrist ehk reedesest päevast, mis on selline: kell 9.00 kohal ja ära saab kell 21.00. Ehk 12 tundi tööd järjest. Selle graafiku väliselt siis: perekond ning omad tegemised ja siis veel ka Soccernet. Hmmm....

          Neljandaks - võistkondadega olen kontakteerunud ja nendega olen rääkinud ning tulemusi olen siin juba maininud. Keegi peale Flora ei jaga ikka veel matsu lahti.

          Viiendaks - Kotkas ja TVMK on vist ikka klubid, kus saab töö eest palka ja puha. Seega sealsed tegematajätmised on palju olulisemad. Jah, kolumn pole uuenenud, jah, Eesti uudised puudutavad Florat, kuid küsi nüüd endalt ka miks. Võibolla selle pärast, et teistelt klubidelt pole mitte midagi? Ja miks? Sest pole seda tähtsaks peetud - millest mina siin jälle olen kogu aeg patrand. Kui kujutada ette, et peaksime siin iga päev kõik klubid läbi helistama, et neilt mingitki infot saada, siis on tegemist ikka täiesti naeruväärse süsteemiga.

          Kuuendaks - amatöörklubidel ja profiklubidel on vahe - eksole? Seega amatöörSoccernet, mis koosneb suures osas kolmest inimesest, kellest üks ühe tihedamalt kinni ülikoolis ja kaks tükki tavalises keskkoolis, siis kas meie tulem sabki olla sama hea, kui palgalise tööjõuga firmal? Ning kas Kotkas või TVMK (sest mul tunne, et sa ise ikka oled nendega kuidagi seotud ) ei peaks mitte olema profid? Või jäävadki nag igaveseks amatöörideks, kes korjavad palukesi proffide järel?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #65
            Peale selle. Mina kui kongressil mitte käinu tahaks seltust sellele:

            Kotkas ehitab staadioni, samas FC Kotkas ei ehita, vaid seda ehitab hoopis mingi teine firma (Kotkas siis).

            Ehk: FC Kotkas on üks, Kotkas hoopis teine ja Kotka staadion samuti hoopis midagi muud - ehk omanikud tunduvad olevat erinevad.

            Nagu sa mainisid - mind kongressil ei näinud, kuid samas ütles kord mees, kes tahtis Steven Segali rongilt maha visata kuldsed sõnad: "Assumption is the mother of all fuckups."

            Ehk siis seletad ka seda Kotka staadioni värki? Räägitakse küll omadest rahadest, kuid kas ikka on nii? Sest tundub, et mitte FC Kotkas ei ehita staadionit, vaid talle ehitatakse ning see täendab, et FC Kotkas pole sinna oma raha sisse pannud.

            Ootan loomulikult igasugust infot, mis seda ümber lükkaks.

            P.S. Mis mõte on olla koosolekul, kus koalitsioon hoiab enda käes 80% häältest? Tulemused ju ette teada...
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #66
              Tegelikult on nii et FC Kotkas on titetiim ja elusees pole need tite prefesionaalid... ja ma ei saa üldse aru mida te üldse räägite neist tittedest pohhui ju

              Kommentaar


                #67
                Kulla Martin

                Saan aru, et oled tudeng ja aega vähe jne. Aga, vabandust väljenduse eest - ma olen kahjuks loodud sihuke äkilise sõnaga, ajakirjaniku professionaalne kretinism Sul juba lööb välja või unstad ära, et siin on ikkagi sisuliselt avalik meedia?
                Pritsida mingi titeklubi (nagu eespool keegi "proff" lahterdas) suunas asjasse süüvimata ja ilma kontrollimata selliseid kahtlustusi on pehmelt öeldes ebaeetiline. Kui tahad seletust, kas Sa ei oska siis muul moel küsida? Praegu jääb mulje, et Sind vastus ei huvitagi, vaid et Sul on hoopis teistsugune eesmärk, sest missugune klubi või firma oma finantsinfot niisugusesse kohta üles riputaks nagu see siin, Sul aga pärast "trump" käes, et näed kui segased lood seal...

                Tead, mul jääb ka mulje, et ajakirjanikud kirjutavad ainult tellimustöid ja neil on täiesti poo... kuidas lood tegelikult on.
                Peace?

                Täiesti arusaamatuks jääb, kas Sa oled kusagilt äriregistrist leidnud mingi ehitusfirma Kotkas kelle klientide andmebaasis nägid Kotkas Staadion AS-i või oled lihtsalt peale vägevat vastlapäeva deliiriumis?

                Orginally posted by Martin

                Peale selle. Mina kui kongressil mitte käinu tahaks seltust sellele:

                Kotkas ehitab staadioni, samas FC Kotkas ei ehita, vaid seda ehitab hoopis mingi teine firma (Kotkas siis).

                Ehk: FC Kotkas on üks, Kotkas hoopis teine ja Kotka staadion samuti hoopis midagi muud - ehk omanikud tunduvad olevat erinevad.

                Nagu sa mainisid - mind kongressil ei näinud, kuid samas ütles kord mees, kes tahtis Steven Segali rongilt maha visata kuldsed sõnad: "Assumption is the mother of all fuckups."

                Ehk siis seletad ka seda Kotka staadioni värki? Räägitakse küll omadest rahadest, kuid kas ikka on nii? Sest tundub, et mitte FC Kotkas ei ehita staadionit, vaid talle ehitatakse ning see täendab, et FC Kotkas pole sinna oma raha sisse pannud.

                Ootan loomulikult igasugust infot, mis seda ümber lükkaks.

                P.S. Mis mõte on olla koosolekul, kus koalitsioon hoiab enda käes 80% häältest? Tulemused ju ette teada...

                Kommentaar


                  #68
                  Pealegi

                  Kotkas on küll tagumine koht, kus keegi töö eest palka saab peale treenerite. Mis kullaauke arvatakse seal olevat? Willane seletas ju üsna konkreetselt, kust vahendid saame. Isiklikult tegin Tali Cup-il mis suutsin ilma mingi rahata, töölt võtsin veel palgata puhkust kah. Nii et võin lolle muidutegijaid lohutada - meid polegi nii vähe!

                  Kommentaar


                    #69
                    Pritsida mingi titeklubi (nagu eespool keegi "proff" lahterdas) suunas asjasse süüvimata ja ilma kontrollimata selliseid kahtlustusi on pehmelt öeldes ebaeetiline. Kui tahad seletust, kas Sa ei oska siis muul moel küsida? Praegu jääb mulje, et Sind vastus ei huvitagi, vaid et Sul on hoopis teistsugune eesmärk, sest missugune klubi või firma oma finantsinfot niisugusesse kohta üles riputaks nagu see siin, Sul aga pärast "trump" käes, et näed kui segased lood seal...

                    Tead, mul jääb ka mulje, et ajakirjanikud kirjutavad ainult tellimustöid ja neil on täiesti poo... kuidas lood tegelikult on.
                    Peace?

                    Täiesti arusaamatuks jääb, kas Sa oled kusagilt äriregistrist leidnud mingi ehitusfirma Kotkas kelle klientide andmebaasis nägid Kotkas Staadion AS-i või oled lihtsalt peale vägevat vastlapäeva deliiriumis?
                    Emmekene milleks järsku selline tohutu paanika, kui asi peaks täiesti puhas olema, siis miks järsku selline vihapurse. Kui Flora kohta midagi alusetut välja pritsitakse, siis pool Eestit lausa kilkab rõõmust. Kui aga midagi küsida mõne teise klubi kohta, siis reaktsioon on, et kõik ajakirjanikud on värdjad ebaeetilised jne.

                    Ma usun, et Martin ei oodanudki mingit finantsinfot siin, vaid lihtsalt paarilauselist seletust. Mindki hakkas pärast martini kirja lugemist huvitama, kas termin Kotkas ehitab on ikka päris õige või oleks õigem öelda KotkaLE ehitatakse.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #70
                      Orginally posted by emme

                      Pritsida mingi titeklubi (nagu eespool keegi "proff" lahterdas) suunas asjasse süüvimata ja ilma kontrollimata selliseid kahtlustusi on pehmelt öeldes ebaeetiline. Kui tahad seletust, kas Sa ei oska siis muul moel küsida?

                      ]
                      Klubi mis tegeleb laste arendamise ja suunamisega ikka suht proffesionaalne peaks olema, või on teie üritus a la "õpetame naabripoisi palli lööma" ?
                      jalgpall on elustiil

                      Kommentaar


                        #71
                        teen lühidalt.
                        1.linn pole staadioni ehitamiseks raha andnud, kuigi kunagi avalikult lubasid (3 mln)
                        2. riik pole samuti sentigi andnud
                        3.kõik kulud on kandnud seega erasektor. kellelgi ei tohiks midagi selle vastu olla.

                        võin kinnitada, et staadioni rajava mtü liikmed on kõik ka FC Kotkase liikmed. staadioni ehitamise idee tuli 100% sellest, et FC Kotkase poisid saaks omale treening-võistluskoha. ja kõik nad seal treenima ja võistlema ka hakkavad. kõik üle jäävad vabad ajad renditakse loomulikult huvilistele välja. lihtne.

                        Kommentaar


                          #72
                          Orginally posted by Jyrka

                          Tegelikult on nii et FC Kotkas on titetiim ja elusees pole need tite prefesionaalid... ja ma ei saa üldse aru mida te üldse räägite neist tittedest pohhui ju
                          osaliselt olen nõus. mida tühja lärmata, laske inimestel tööd teha. titetiim- ei kõla nagu heasoovlikult, pigem vastupidi. millest selline suhtumine? on keegi sulle miskit halba teinud? kui ei, siis leia endas veidi heatahtlikkust ...

                          Kommentaar


                            #73
                            Orginally posted by Martin
                            ... võibolla tead omast ajast üliõpilaste graafikuid, mis minul on nüüd nt. kell 10/12 ülikooli ja kell 16/18 koju ning avaba aja jookusl veel mitmed toredad kirjalikud tööd. Rääkimata muidug nüüdsest ajakirjanduse osakonna naljanumbrist ehk reedesest päevast, mis on selline: kell 9.00 kohal ja ära saab kell 21.00. Ehk 12 tundi tööd järjest. Selle graafiku väliselt siis: perekond ning omad tegemised ja siis veel ka Soccernet. Hmmm....

                            ... Või jäävadki nad igaveseks amatöörideks, kes korjavad palukesi proffide järel?
                            oled siin pahatahtlik ja provotseerid? millist reageeringut saa nüüd ootad? kas minu kriitika läks hinge, ei anna asu ning vajab "tagasi tegemist"?
                            käisin minagi ülikooli ajal tööl, tihti ka öösiti. ei tulnud keegi ütlema, et sa ära eriti pinguta, sul hommikul ju kool. ebakvaliteetset kaupa ei müü ja firma maine saab ka kannatada. viimased eesti uudised on taas flora saidilt, minu info ja Lootos cup info tuli pärast minu märkust.

                            infoks, et Lootos Cupi 92 vanuses võitis täna FC Kotkas I alistades Spartaki finaalis 3-1.

                            Kommentaar


                              #74
                              Lootos Cup 1994 vanustes võitis FC Kotkas I finaalis FC Kotkas II tulemusega 5-1

                              Kommentaar


                                #75
                                Orginally posted by jots
                                Emmekene milleks järsku selline tohutu paanika, kui asi peaks täiesti puhas olema, siis miks järsku selline vihapurse. Kui Flora kohta midagi alusetut välja pritsitakse, siis pool Eestit lausa kilkab rõõmust. Kui aga midagi küsida mõne teise klubi kohta, siis reaktsioon on, et kõik ajakirjanikud on värdjad ebaeetilised jne.

                                Ma usun, et Martin ei oodanudki mingit finantsinfot siin, vaid lihtsalt paarilauselist seletust. Mindki hakkas pärast martini kirja lugemist huvitama, kas termin Kotkas ehitab on ikka päris õige või oleks õigem öelda KotkaLE ehitatakse.
                                Vabandust väljendusviisi eest, mõte jääb samaks. Eks siis seletan puust ja punaselt üle mis häirib.
                                Leidsin siinse foorumi jalgpalli kohta infot otsides. See on täiesti avalik koht, mitte mingi suletud meililist kus sedasorti küsimised norimisena ei tunduks. Ja ma pole poole sõnagagi väitnud, et mind ei häiri kui Florat või keda iganes poriga loobitakse. Info kogumine ja eelarvamuste levitamine tuleks minu isiklike eetiliste tõekspidamiste kohaselt üksteisest lahus hoida.
                                Kui ma ei teaks, et Martinit "lihtrahva" reaktsioon huvitab, poleks talle siia vastust kirjutanud. Tegelikult panevad need meie ajakirjanikud totaalselt mööda kes arvavad, et mudamaadluse peale "pool Eestit lausa kilkab rõõmust". Raudselt rohkem kui pooltel läheb selle peale lihtsalt süda pahaks.
                                Pealegi ei ole ju iialgi "kõik..."
                                Nii et edu!

                                Ja järjekordsed ülimalt sügavad vabandused teemast off-i kaldumise pärast. Asjast enesest ei oska Willasele midagi lisada. Imelik, et sellist asja üldse seletama peab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X