320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kotkas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Orginally posted by willane

    Lootos Cup 1994 vanustes võitis FC Kotkas I finaalis FC Kotkas II tulemusega 5-1
    Hurraa tibudele, ometi üks hea uudis! Loodan, et nad said mitu head mängu?

    Nüüd vaatame, mida Kristiina täna suudab!

    Kommentaar


      #77
      Orginally posted by willane
      infoks, et Lootos Cupi 92 vanuses võitis täna FC Kotkas I alistades Spartaki finaalis 3-1.
      3x Hurraa!

      Kommentaar


        #78
        Kogu selle asja peale ytlen niipalju, et mind ei huvita 7-aastaste poiste tulemused. Kes tahab, vaatab Kotka kodulehekyljelt eksole. Alates u 15-aastaste tulemusi juba j2lgin, sest siis hakkavad terad s6kaldest eralduma. Palun mitte hakata mulle seletama noortespordi t2htsust jms ila. Tean isegi. Lihtsalt mingi eani pole t2htis kes v6idab, vaid hoopis, et poisid saaksid korraliku alsup6hja.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #79
          Jaan.
          Sa ju ei pea seda teemat lugema. On inimesi, kes loevad ja on inimesi, kes kirjutavad, seega las olla :-)
          Ingore on kasuks tegevus selgeks õppida!

          Kommentaar


            #80
            Orginally posted by yheksa

            Jaan.
            Sa ju ei pea seda teemat lugema. On inimesi, kes loevad ja on inimesi, kes kirjutavad, seega las olla :-)
            Ingore on kasuks tegevus selgeks õppida!
            Jalgpall yldisemalt ja klubide tegevus huvitab, selle p2rast loen mitte ei ingore'i. Arvamus oli selle kohta, et m6ned klubid saadavad laiali pressiteateid 8-aastaste m2ngudest ja koosseisudest ja maeiteamillest veel eksole, aga p6hisatsi m2ngijate vigastusi ymbritseb saladuseloor.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #81
              Tere ka minu poolt!

              Ma mängin ise fc kotka meeskonnas . Kõige vanemates 90 aasta poiste seas.Käisin eile kotkaga Harjumaa Meistrivõistlustel.Saime 3 koha.Olen mängind juba 7 aastat jalgpalli.Olen meeskonna kapten.
              Taavi Rehepapp

              Kommentaar


                #82
                Orginally posted by taavi

                Ma mängin ise fc kotka meeskonnas . Kõige vanemates 90 aasta poiste seas.Käisin eile kotkaga Harjumaa Meistrivõistlustel.Saime 3 koha.Olen mängind juba 7 aastat jalgpalli.Olen meeskonna kapten.
                tublid! kuulsin, et ainus kaotus tuli poolfinaalis FC Levadia Maardu poiste vastu.

                Kommentaar


                  #83
                  Jah kahjuks kyll

                  Jah seal saime me kaotuse.Ma istusin pingil , sest ma sain vigastada.
                  Taavi Rehepapp

                  Kommentaar


                    #84
                    Juuhhuuu

                    Pange edasi väiksed Kotkad. Muide, sina vana Rehepapp, peax suvel veits rohkem mängima, ma tean sind vist isiklikult, va väike sugulane


                    Juhuu, JALGPALL rulez

                    Kommentaar


                      #85
                      Hess sa hamster oled.

                      Mis on sinu nimi ja kus sa elad.Miks sa arvad et ma olen sinu sugulane. Taavi Rehepapp
                      Taavi Rehepapp

                      Kommentaar


                        #86
                        jõu hamster mind huvitab, ka kes sa selline oled..puhtalt sinu asukoha pärast??
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          #87
                          Kotkas 94 võitis Viljandis turniiri! treener Jaanus Reitel ehk teile ilmselt rohkem Orgunn. Finaalis võideti FK Spartaki I võistkonda. FCK parim oli Jörgen Roosaar!

                          Kommentaar


                            #88
                            ahhaa

                            Nujah, eks mas Nõos intras ela. Mängin veica jalkat ka.
                            Egas midagi muud nagu.
                            Proovi ää arvata.

                            Juhuu, JALGPALL rulez

                            Kommentaar


                              #89
                              Treeningmängud Lilleküla staadioni kunstmuruväljakul laupäeval, 23. märtsil:

                              kl. 09.00 HÜJK EMMASTE - FC HIIU KALUR 1:4 (0:2)

                              huvitav, et keegi ei kirjuta õiget nime, tegelikult ju FC Hiiu Kalur Kotkas!

                              Kommentaar


                                #90
                                Kotkas Sant-Peterburgis..

                                Ometi Kotkase kodukal vöib lugeda kriitikat oma mängutase kohta.NO millegi pärast oma tase/Kotkase/ vördlevad terve Eesti noorte mänguoskustega.KAS Kotkase poisid on Eestis köige paremad.....Vörreldes tulemustega mis on saadud Soomes,Rootsis-siin kohalikutel turniiredel Kotkasel eriti saavutusi pole.Pole mötted teha endast superklubi maine-te olete väga hea tasemiga noorte klubi ja mitte rohkem/üks parimatest Eestis/.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X