320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

    kle hoe...ei tea millal mina ylbitsesin....

    Kommentaar


      Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

      Algselt postitas Hoe


      Algselt postitas Laurits23


      TVMK saab jälle niiet tolmab...
      ja kui kehtna kodus ka mängib siis ei ole TVMK vendadel lootustki...
      Ülbitsed ve?
      Pähe võime ju saada, aga lammutama hakkame ikka.. HUi lasemegi Teil võita.... Pigem ajax , kui teie! JA ega ajaxil oli suht raske mäng meie vastu mingi alles 80ndal minutil löödi esimene värav ära.. nii , et ära ole nii suure suuga, Vaata asi selles , et Betooni peal on valus kukkuda
      ma kardan et teie tulete meie väljakule mängima ja seal on õnneks pehme kukuda...ja saate ikka ju mingi 6:0..nagu eelmine kord...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

        ja kuidas te yltse edasi saite kui te jäite eelmine aasta 3.liigas nelijandaks alles...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

          Ülevalt poolt ütlesid mõned meeskonnad oma kohast ära.
          Flora II sai ka nii teise liigasse.
          Aga Chaqueta sa olid Haapsalus ründaja?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

            Algselt postitas kolhoosnik


            Ülevalt poolt ütlesid mõned meeskonnad oma kohast ära.
            Flora II sai ka nii teise liigasse.
            Aga Chaqueta sa olid Haapsalus ründaja?
            Jah, olen haapsalu ründaja nr. 10

            Kommentaar


              Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

              Mnjaa togida sai sinuga korralikult

              Kommentaar


                Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                terve tvmk on nügimise ja niitmise peal väljas(A)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                  Algselt postitas Laurits23


                  Algselt postitas Hoe


                  Algselt postitas Laurits23


                  TVMK saab jälle niiet tolmab...
                  ja kui kehtna kodus ka mängib siis ei ole TVMK vendadel lootustki...
                  Ülbitsed ve?
                  Pähe võime ju saada, aga lammutama hakkame ikka.. HUi lasemegi Teil võita.... Pigem ajax , kui teie! JA ega ajaxil oli suht raske mäng meie vastu mingi alles 80ndal minutil löödi esimene värav ära.. nii , et ära ole nii suure suuga, Vaata asi selles , et Betooni peal on valus kukkuda
                  ma kardan et teie tulete meie väljakule mängima ja seal on õnneks pehme kukuda...ja saate ikka ju mingi 6:0..nagu eelmine kord...
                  Oled lahe nüüd ve?
                  No ok võidate maybe, aga SElleeest ma juba hoolitsen , et sinuga midagi lahedat juhtuks

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                    kle hoe unista edasi...ja nt mida lahedat võix juhtuda
                    ma võin ka mõnikord väga tyytu ryndaja olla niiet hoia alt...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                      kle kui te ei saand ahvenast jagu siis te vist ei sa minust ja oeselg tanelist ka jagu...niiet minge 3 liigasse tagasi....

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                        No krt, mängige mäng ära, siis rääkige.Mitte ärge kekutage enne mängu

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                          lihtsalt käib pinda, et mingid vennad kes saavad teistelt a\'la 5-0 pähe räägivad siin: \"ooo... tegelt me omame kõiki!\"

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                            Algselt postitas Laurits23


                            kle kui te ei saand ahvenast jagu siis te vist ei sa minust ja oeselg tanelist ka jagu...niiet minge 3 liigasse tagasi....
                            kled nagu oeselg ei oska minu arust mängida ...nagu ta teie võistkonnast kõige sitem mängij oma suhtumise tõttu, kuna ta ikka väga ülbe...teised mängijad head (Y) aga jah kuda sul see koondisega mäng kyll nii tuksi läks(nagu U-16 tervikuna mõtlen)? 8:0 ple just parim saavutus või mis? aga jah suht hästi mängid (Y)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                              Algselt postitas Hoe


                              Algselt postitas vpp


                              Algselt postitas fodd


                              heh ma ei oleks nii enesekindel
                              vaatame seda parem tegude mitte jutu põhjal järgmises voorus
                              kled...kuidas te see aasta suht tugevad olete? nagu ma mäletan mil mängisime teiega see oli vict 2 aastat tagasi 3. liigas, kui me võitsime 12:0 et areng on olnud teil igatahes märgatav, kuna te pole see hooaeg eriti suurelt kellegilt pähe saand ma vaatan
                              Mingi mõnitad ve? Anna OMa särgi number ja Tallinnas vaatame! KEs ülbitseb ja kes mitte! Ja Pea meeles , et Betooni peal on väga palju valusam kukkuda , kui teil seal mätaste otsas keilas
                              mõnitan irww...kled sa lugeda oskad ve...see jutt mis kirjutasin oli pingem kiituse moodi nagu kui aru ei saa ja pealegi ma tean mis tunne on betooni peal kukkuda ...ajax niitis korralikult oma platsil

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                                Algselt postitas kolhoosnik


                                Mnjaa togida sai sinuga korralikult
                                Noojah, õnneks vist ma ei kukkunud kordagi, ei ühe korra astusin pallile peale...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X