320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

    ei tea miks ma peax mingi kossi pärast nutma akkama..minuga on ullematki juhtunud rangluu on mängus läind ja vankad tömbasid mind tallinnas päris korralikult maha ja mul on siiamaani jalg julmalt paistes see vist ei lähegi ärra...nii et hoia oma lõuad koomale...
    ma ei viitsi sinuga siin tylitseda ise tulid ohkima...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

      btw, äkki valgustaksite mind, kes see nr.13 on siis? :P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

        tvmk võtab kindlallt florlat 3 punkti selles pole kahtlustki ja tnx et laurits sa meid toetad.
        PS. nr 13 on meie klubi pesamuna KORSTEN.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

          see viimane oli lunge mitte foddi poolt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

            FCF võiks enne tõesti kedagi võita.. siis võiks rääkima tulla punktide võtmisest...alates reedest on MEIL see võimalus

            Kommentaar


              Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

              hoe on ikka eriti hulle kõnesid pidama hakkanud aga see sellelks flora kohta ma küll midagi lisada ei oska neist nagu pole mõtet rääkida

              Kommentaar


                Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                Algselt postitas mmclub


                Timo sa vähemalt räägid midagi mõistlikku .. võrreldes \"raul2´ga\" tuleb sul ikka veel kõvasti areneda.. soovitan lugeda sul näiteks tema enese või foddi kirju.. siis saad sa aimu kuidas tuleb udu ajada:P
                ja fodd sul on muidugi eluvorm:P anna andeks mees aga sa polnud ainuke tubli mees ajaxi vastu
                aga timo su lause : \" ainukesed kes mängus kukkusid olid ajaxi mehed\" või midagi sarnast.. tuletan sulle meelde et meil on mäng ajaxi põllal järgmine aasta:P nii et vedage oma adrad ka sinna kaasa ja niitke seal
                BTW.. mina panen enda koha tokko autos juba kirja.. sest mina ei taha sealt ära sõita bussiga mille peatuses ootavad 20 vihast venelast.. võibolla mõni meie meeskonnast arvab teisiti :P näiteks kersten
                aga 19dal me lähme võtame FCF käest ka 3 p ja siis on nagu \" naksti \" käes 6p kevad ringis... ja arvan et me tuubeldame oma punktid pooltega ( ilmselt enamatega ) sügis ringis.. ja edestame veel võiskondi, ma küll ei tea neid punktiseise..aga loodetavasti ka kiviõli, kuna neil puudub nüüd koduväljaku ja koduvile eelis, siis ka kuressaaret =)
                ---
                Kiri on pühendatud Raul2´le ja fodd´le - joss ära pikka viha pea
                PS! Timo - Meil on veel Seemale järelejõudmiseks tükkaega areneda (Loe: peale põhikooli tuleb meil minna lube tegema, ja see järel tuleb meil minna veel Taksot sõitma:P, heal juhul paar hooaega ka Trummi SK´s mängida:P)
                miks mina peaks venkudega koos bussiga sõitma?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                  sa oled selline pealehakkaja inimene mis on positiivne:P
                  ei ma liht. mõtlesin et äkki sa oled täkku täis ja annab neile TVMK eest peksa:Pvõi siis lased soravalt mõne mõnitus laulu :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                    Algselt postitas varix


                    Esiteks mega irw selle koha peale, et te meilt(FCF) punkte saate.
                    ja teiseks, ma olen floras olnud veebruari algusest. see teeb siis 5 KUUD.
                    mõelge ise, a pähe saate, seda ma luban.
                    OOta ülbitsed vÄ?
                    FCF - is pidi 2 uut Joffi olema..
                    www.rate.ee/users/rene207
                    www.rate.ee/users/Varix <----- See on see piff , kes möliseb siin..(Verner sa vana koll hoia suu k´inni)? Teed Lauritsal Tallinnas Käigu meeldivaks?..
                    HOia ennast 19ndal... Võib karmiks ära minna
                    MA väga haiget ei taha teha sulle....Aga igaksjuhuks hoia ennast... JA ma loodan , et sa metssea häält ei tee OOta PAlju teil Kuressaare , KEhtna ja Ajaxiga seis jäi?
                    2-3, 1-6,1-4 ?? way to go.. Arenemisruumi on...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                      Algselt postitas mmclub


                      Timo sa vähemalt räägid midagi mõistlikku .. võrreldes \"raul2´ga\" tuleb sul ikka veel kõvasti areneda.. soovitan lugeda sul näiteks tema enese või foddi kirju.. siis saad sa aimu kuidas tuleb udu ajada:P
                      ja fodd sul on muidugi eluvorm:P anna andeks mees aga sa polnud ainuke tubli mees ajaxi vastu
                      aga timo su lause : \" ainukesed kes mängus kukkusid olid ajaxi mehed\" või midagi sarnast.. tuletan sulle meelde et meil on mäng ajaxi põllal järgmine aasta:P nii et vedage oma adrad ka sinna kaasa ja niitke seal
                      BTW.. mina panen enda koha tokko autos juba kirja.. sest mina ei taha sealt ära sõita bussiga mille peatuses ootavad 20 vihast venelast.. võibolla mõni meie meeskonnast arvab teisiti :P näiteks kersten
                      aga 19dal me lähme võtame FCF käest ka 3 p ja siis on nagu \" naksti \" käes 6p kevad ringis... ja arvan et me tuubeldame oma punktid pooltega ( ilmselt enamatega ) sügis ringis.. ja edestame veel võiskondi, ma küll ei tea neid punktiseise..aga loodetavasti ka kiviõli, kuna neil puudub nüüd koduväljaku ja koduvile eelis, siis ka kuressaaret =)
                      ---

                      Kiri on pühendatud Raul2´le ja fodd´le - joss ära pikka viha pea
                      PS! Timo - Meil on veel Seemale järelejõudmiseks tükkaega areneda (Loe: peale põhikooli tuleb meil minna lube tegema, ja see järel tuleb meil minna veel Taksot sõitma:P, heal juhul paar hooaega ka Trummi SK´s mängida:P)
                      MA võin KA bussiga minna... EGa see , et nende koduväljakul mäng on ei tähenda seda , et me ettevaatlikumalt peaksime mängima

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                        nahhui kus ähvardavad..
                        sõnamehed kah olete??
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                          Algselt postitas Nuutu


                          nahhui kus ähvardavad..
                          sõnamehed kah olete??
                          Kus tuli Ülbik välja.. kes sa küll olla võiksid.. Indrek aka ints the isetseja?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                            piisab sellest,et mina tean kes sina oled.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                              Algselt postitas Nuutu


                              piisab sellest,et mina tean kes sina oled.
                              Võta näpust sa ei tea ju
                              AGa jah.. ma karjun platsil kõige rohkem , nii et pole raske vast ära tunda

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'B2 II liiga. 1989a. sünd. poisid.\'

                                kle sa võiksid pigem küsida kas me tegude mehed oleme?
                                sõnamehed oleme me niivõinaa..
                                pole siis aru saanud ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X