320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 JA U-19 Eliitliigade meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas willane Vaata postitust
    kas Tamm mängis?
    ei ,pole juba päris mitu mängu mänginud
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Pets, sinu rõõmuks võin rääkida kuidas Kalju 3 - 3 TVMK/Ajax jäi..

      Kalju alustas esimest poolaega teise koosseisuga, Teino, Kaljumäe, Rump, Sinimägi, Metsson istusid pingil....
      Lisaks väravas oli meil kutt keda mina näinud ei olnud ( Sutt ja Kiho mõlemad olid puudu ) ja teine keskkaitse oli ka veel minu jaoks tundmatu...
      Aga mängust, et Lasnamäe poisid üritasid mis nad üritasid, siis erilist edu neil küll saavutada ei õnnestunud.
      Nad läksid küll 2 - 0 juhtima, millest teine värav oli täielik väravavahi pirukas...
      Kaljul õnnestus siis 1. poolaja viimasel minutil viigistada, kui Tšernei lõi äärelt tulnud tsenderduse ilusti võrku.....
      2. poolaeg alagas siis Kalju domineerimisega, sest sisse tulid Teino, Rump ja Kaljumäe ning lükati selline vurr käima, et vastased ei saanud väga arugi ja mingi 10-15 minuti pärast oligi seis 3-2 Kaljule...
      Aga pärast eduseisu saavutamist andsime mängu käest ja kuidagi õnnestus Faneral ära lüüa, mis sest et nende 3. värav oli täna veale saadud, mida kohtunik ei suvatsenud vilistada...
      Ja nii see mäng lõppesigi, pärast mõlemapoolseid võimalusi...
      Aga jah, kohtunik oli udu, mida näitab juba see et ta hilines mängule mingi 7 minutit ja sellest ei saa üle ega ümber et soosik oli tal juba enne mängu välja valitud ja see ei olnud Nõmme Kalju !
      Igaljuhul sai Tvmk/ajax-il elu raskeks tehtud, sest nemad vajasid võitu, aga meil oli suhteliselt savi, taheti et kõik saaks mänigda ja nautida seda külma õhtut Hiiu mändide all...

      Kommentaar


        No näed, polnud ju nii raske
        Tänx !
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Kure - Rakvere 1-0
          Võitluslik mäng,väga vähe võimalusi ,Rakvere hoidis palli ,aga võimalusi ei saanud ,Kurel oli võimalusi rohkem .
          Rakvere treener oli purjus vist.

          Kommentaar


            U17 JK Tulevik - FC Elva 2:3(2:1)

            Tuleviku väravad 2x Mikk Metsa

            FC Elva hakaks rohkem ääri kasutama ja see tõi edu ,muidu lahmiti keskele Georgi peale,mis oli mõtetu tegevus,Tulevik võitles visalt,aga paraku jh kaotus,palju oli mölinat Tuleviku mängijatel,pallivaldamis % 35-65
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Valga FC Warrior - Paide FC Flora LM 9:0 (3:0)

              Kommentaar


                Kiviõli Tamme Auto 1:1 Narva Trans.

                Kiviõli läks juhtima teisel poolajal penaltist, kuid 80+2 Narva viigistas .

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
                  Valga FC Warrior - Paide FC Flora LM 9:0 (3:0)

                  Mille eest Paide mängija eemaldati?
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Mille eest Paide mängija eemaldati?
                    Vea eest.

                    Rõõm näha, et Elva võitis. Päris sümboolne I hooaeg, 5'st kohast palju puudu ei jäänud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas siim990 Vaata postitust
                      Vea eest.

                      Rõõm näha, et Elva võitis. Päris sümboolne I hooaeg, 5'st kohast palju puudu ei jäänud.
                      Kuuldavasti ka viimane,vähemalt osade mängijate arvamuse kohaselt
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Kuuldavasti ka viimane,vähemalt osade mängijate arvamuse kohaselt
                        Ega ta kerge ei ole jah kui tilli üle kõrvade tõmmatakse, selle all mõtlen seda suvist Tuleviku jama kui Rait foorumis kirjutas, et ei saadud mängijaid kokku ja hiljem siluti see bussi mitte ilmumise selga. Ei tea miks siis Raitpoisi postitus siit ära kustutati? järgmist aastat ei tule.
                        www.fcelva.ee

                        Kommentaar


                          U19 liiga puhul on eriti kelmikas ju see, et FC Florale näitas koha kätte nende enda pisike veli Rakvere FC Flora
                          Et ei tea, kas meeskonnad komplekteeritigi siis nii kehvasti või lihtsalt Rakvere mängijad üllatasid või Flora omad lihtsalt võtsid lõdvalt, või mis iganes
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Minu arust ei ole Rakvere mingi väike vennake Flora kõrval...
                            Rakvere Floras mängivad ju kutid Rakverest, Tallinnast, Pärnust ja Viljandist, ehk siis 4 linna peale on minu arust päris korralik sats kokku pandud
                            Ja ega Tallinna Floragi kehvem pole, ses suhtes et sealgi ju mängijad mitmetest tiimidest, mõned nendest isegi Meistriliigas mänginud ja enamus on esiliigas pidevalt põhis.
                            2 võrdest satsi on need ja tegelt U19 Eliitliigas on esimesed 5 või 6 tiimi ikka päris võrdsed, mis tõttu oligi esi kolmikut raske ennustada enne hooaega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jull Vaata postitust
                              Minu arust ei ole Rakvere mingi väike vennake Flora kõrval...
                              Rakvere Floras mängivad ju kutid Rakverest, Tallinnast, Pärnust ja Viljandist, ehk siis 4 linna peale on minu arust päris korralik sats kokku pandud
                              Ja ega Tallinna Floragi kehvem pole, ses suhtes et sealgi ju mängijad mitmetest tiimidest, mõned nendest isegi Meistriliigas mänginud ja enamus on esiliigas pidevalt põhis.
                              2 võrdest satsi on need ja tegelt U19 Eliitliigas on esimesed 5 või 6 tiimi ikka päris võrdsed, mis tõttu oligi esi kolmikut raske ennustada enne hooaega
                              mul pole külmkapis piima

                              Kommentaar


                                Isiklik huumor ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X