320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kukkel Vaata postitust
    johhhaidiiiiii, kaua ma seda särki ootan?
    Ma vastasin teile mis päeval ma panin paki teele ja ütlesin, et võtke ühendust lähima eesti postiga kui teile paki saabumise teatist ei tule. Kas selle asemel, et siia selliseid kasutuid postitusi teha nädal aega pärast mu kirja, poleks olnud targem helistada sinna ja mulle tulemusest teada anda, et ma reageerida saaksin?
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      Janinho , miks sa ei kasuta Smartposti teenust ? teeks asja poole lihtsamaks ja kiiremaks

      Kommentaar


        Muudatused tänasest, ehk alates 22.nov 2012.
        * Suuruste tabelit on vastavalt klientide soovile korrigeeritud.

        * Uueks kohaletoimetamise ajaks on 2-6 nädalat.
        Üldjuhul tulevad pakid 2-3 (14-21 päevaga) nädalaga, aga tuleb ette ka olukordi kus saadetised jäävad toppama.
        * Kui tellija soovib saada paki tasuta transporti, siis on see ta endi vastutusel ja tuleb arvestada, et pakk saadetakse eestisse jõudes kui lihtpakk eesti postiga. Aga on võimalus saata ka läbi kindlama teenusepakkuja (nt. smartpost), aga seljuhul tuleb tellijal tasuda transpordikulud ise. Või siis Tallinnas ise pakile järgi tulla.
        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

        Kommentaar


          Algselt postitas Janinho Vaata postitust
          Ma vastasin teile mis päeval ma panin paki teele ja ütlesin, et võtke ühendust lähima eesti postiga kui teile paki saabumise teatist ei tule. Kas selle asemel, et siia selliseid kasutuid postitusi teha nädal aega pärast mu kirja, poleks olnud targem helistada sinna ja mulle tulemusest teada anda, et ma reageerida saaksin?
          Saadetise vöötkood vms oleks mugavam selle asemel, et nüüd hakkan eesti postiga trallitama...aga olgu, eks ma siis uurin, mis pulli nad teevad

          Kommentaar


            Kohapeale lisandus Real Madrid 12/13 Ronaldo 7 suuruses L särk.
            Ja samas müügis ka veel Barcelona 12/13 Messi 10 suuruses L.
            Hinnaks 30€ ja paari päevaga kätte!
            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

            Kommentaar


              paki ootamisega läks küll veidi kaua + eesti post keeras ise käki kokku, kuid särgiga väga rahul

              Kommentaar


                Tehke kähku! Viimane kohapeal olev särk. Real Madrid 12/13 RONALDO #7 ootab omaniku. http://www.korner.ee/index.php?id_pr...sele_170_178cm
                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                  Tehke kähku! Viimane kohapeal olev särk. Real Madrid 12/13 RONALDO #7 ootab omaniku. http://www.korner.ee/index.php?id_pr...sele_170_178cm
                  sinna korner.ee'sse NBA särgid ka lõpuks jõuavad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    sinna korner.ee'sse NBA särgid ka lõpuks jõuavad?
                    Vaikselt tekivad.
                    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                    Kommentaar


                      Sain särgi kätte. Väga rahul! Kellel vähegi kannatust on, siis tasub tellida (Y)

                      Kommentaar


                        On lähiajal särke ka oodata? tellisin u kuu aega tagasi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                          On lähiajal särke ka oodata? tellisin u kuu aega tagasi
                          Ole hea mees ja kirjuta pm'iga oma tellimus, siis ehk saan vastasta.
                          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                          Kommentaar


                            Viimane võimalus semule hea jõulukink teha! Real Madrid 12/13 Ronaldo 7 särk ootab ikka veel omanikku..
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              Tellisin just veel 1 särgi, loodame, et jõuab varem kohale, kui eelmine

                              Kommentaar


                                Kas uuel aastal on vaikselt oodata ka 13/14 hooaja stuffi? (:
                                FC Flora & FC Chelsea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X