320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohapeal Real Madrid 12/13 hooaja särk ilma nime ja numbrita. Paari päevaga kätte!
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      Arsenali home kiti on kuskil liikvel? Olen oodanud pea 2 kuud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Coq d'or Vaata postitust
        Arsenali home kiti on kuskil liikvel? Olen oodanud pea 2 kuud.
        Mul oleks sama küsimus /Bayerni- home/ kohta. Endal hakkab ka varsti 2 kuud täis tiksuma...

        Kommentaar


          Algselt postitas Coq d'or Vaata postitust
          Arsenali home kiti on kuskil liikvel? Olen oodanud pea 2 kuud.
          Tervitus!
          Teie tellimus on jõudnud minuni ja ootab eesti sisest postitamist, ehk siis lähiajal võite oma särki oodata. Särki olete oodanud 38 tööpäeva, kui veel sinna sisse arvestada 2-3 päeva pakkimiseks & shippinguks, siis tulebki ca 35 päeva, mis on pea normide piirides. Kuid eks ta ole väike hilinemine siiski, selle eest vabandan.
          Algselt postitas arx20 Vaata postitust
          Mul oleks sama küsimus /Bayerni- home/ kohta. Endal hakkab ka varsti 2 kuud täis tiksuma...
          Sama teksti mis eelmisele kasutajale kuna tellisite täpselt samal kuupäeval.
          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

          Kommentaar


            See Arsenali away kiti (cazorla oma) raha said kätte? Lihtaslt küsin, sest saatsin pühade ajal ja swedist sebi.

            Kommentaar


              Algselt postitas 4thumbs Vaata postitust
              See Arsenali away kiti (cazorla oma) raha said kätte? Lihtaslt küsin, sest saatsin pühade ajal ja swedist sebi.
              Jah ikka, ega raha kaotsi lähe. Särk ilusti teel.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                Algselt postitas Dingo. Vaata postitust
                Kas uuel aastal on vaikselt oodata ka 13/14 hooaja stuffi? (:
                Eks oodata on ikka, aga veel täpselt ei oska öelda millal. Niipea kui mingit infi saan, annan ka siin teada!
                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                Kommentaar


                  Kaup käes ja rahul, mõned iluvead aga selle raha eest särki küll.

                  Kommentaar


                    Samuti kaup käes ja kõik tip-top.

                    Kommentaar


                      Vaatan korner.ee. Hindadeks on seal 25€, selle teema esimeses postituses on märgitud 35€. Kumb on õige? Ja veel - kas ma sain õigesti aru, et tellimuse esitan korner.ee, regan kasutajaks, saan sealtkaudu ka makse teha ja siis jään lihtsalt kaupa ootama? Ning kaup on särk + püksid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Vaatan korner.ee. Hindadeks on seal 25€, selle teema esimeses postituses on märgitud 35€. Kumb on õige? Ja veel - kas ma sain õigesti aru, et tellimuse esitan korner.ee, regan kasutajaks, saan sealtkaudu ka makse teha ja siis jään lihtsalt kaupa ootama? Ning kaup on särk + püksid.
                        Jakk on 35 eur, kit on 25 eur

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Vaatan korner.ee. Hindadeks on seal 25€, selle teema esimeses postituses on märgitud 35€. Kumb on õige? Ja veel - kas ma sain õigesti aru, et tellimuse esitan korner.ee, regan kasutajaks, saan sealtkaudu ka makse teha ja siis jään lihtsalt kaupa ootama? Ning kaup on särk + püksid.
                          Kodulehe hinnad on alati värskemad ja neid tuleks alati vaadata sealt. Ja kui hoolikamalt uurida, siis on esimeses postituses kirjas jah pusade hinnad. Särk + püksid, nii ta on.
                          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                          Kommentaar


                            SOODUSPAKKUMINE! Reali kohapeal olevad kitid -20%! Sisesta ostu tehes kood "REAL20". Kitid kätte 2-3 (töö)päevaga.
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              Kaua pakkumine kestab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                                Kaua pakkumine kestab?
                                2300 lõppeb pakkumine, üks särk alles.
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X