320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas martin644 Vaata postitust
    Ära pulli nüüd, ise tellisin 16. oktoobril ning tänaseni pole mingit teadet kauba kohalejõudmisest tulnud. Kirjadele sa ka loomulikult ei vasta. Küsiks siis siin, kaua veel ?
    Küsiks, et kus kohta sa neid kirju endaarust täpsemalt saadad? Viimane kiri sinult tuli siis kui särgi ostuks läks näitab minu postkast..
    Täis nime paluks muidugi kah..
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      Algselt postitas Janinho Vaata postitust
      Küsiks, et kus kohta sa neid kirju endaarust täpsemalt saadad? Viimane kiri sinult tuli siis kui särgi ostuks läks näitab minu postkast..
      Täis nime paluks muidugi kah..
      Facebooki Korneri lehele saatsin kirja, samasse kohta kuhu saatsin ka kunagi ammu ostusoovi.

      Kommentaar


        Algselt postitas martin644 Vaata postitust
        Facebooki Korneri lehele saatsin kirja, samasse kohta kuhu saatsin ka kunagi ammu ostusoovi.
        Vorm olemas. Reedel panen posti koos Ummi särgiga.
        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

        Kommentaar


          35 päeva möödas,kaupa pole saanud.Saatis kirja et kuna ma tegin kurja häält siis tema nussib selle eest mu ajusi.Annan 30 euri sellele vennale kes annab mulle kasutaja Janinho koduse aadressi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Umm Vaata postitust
            35 päeva möödas,kaupa pole saanud.Saatis kirja et kuna ma tegin kurja häält siis tema nussib selle eest mu ajusi.Annan 30 euri sellele vennale kes annab mulle kasutaja Janinho koduse aadressi.
            Ahah, et mina nussin su ajusid? Selge. Inimene, kas sul ei ole kodus kalendrit või milles on probleem? Saa nüüd sellest veel üks kord aru, möödas on täpselt 34 tööpäeva, vorm jõuab homme kohale.. ehk asi jääb ilusti lubatud aja sisse. Capiche?
            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

            Kommentaar


              Tofoa: "Minu arust on 28. oktoobrist möödas juba praegu 40 tööpäeva."

              Ei, ikka ei ole küll.. veits tuhnisin netis ja otsisin teile midagi jõuludeks http://www.timeanddate.com/date/work...13&m1=12&d1=13
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                Kohapeal Arsenali 12-14 koduvorm, nime ja numbrita.
                Hind nagu ikka 25€ + Smartpost 2,90€.

                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                Kommentaar


                  KOHAPEAL! 1-3 päevaga kätte!
                  Barcelona 13/14 koduvorm (ilma nime ja numbrita)
                  Vormi hind: 25€
                  Suurus: L
                  Transport: 2,90€ Smartpostiga

                  Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                  Kommentaar


                    mul pole mingied probleeme hetkel tellimise või saatmisega aga kas kunagi on tulnud siis ütleme 14-17 päevaga ka vorm kohale? või, et kui on 14-35 päeva siis enamvähem tulebki 30ne päevaga?
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Kuna FB-s kirjale ei vastata, siis postitan ka siia. Sai aasta lõpus tellitud Barca võõrsilvorm ja täpsustatud üle, et vorm= särk+püksid. Kätte sain aga vaid särgi.. Seega on küsimus teistele või müüjale, et kuidas need lood nüüd olema pidid/on nende pükstega?
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                        Kuna FB-s kirjale ei vastata, siis postitan ka siia. Sai aasta lõpus tellitud Barca võõrsilvorm ja täpsustatud üle, et vorm= särk+püksid. Kätte sain aga vaid särgi.. Seega on küsimus teistele või müüjale, et kuidas need lood nüüd olema pidid/on nende pükstega?
                        Ole hea, kirjuta mulle postkasti oma nimi.. võtan ise ühendust. Leiame lahenduse!
                        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Even Vaata postitust
                          mul pole mingied probleeme hetkel tellimise või saatmisega aga kas kunagi on tulnud siis ütleme 14-17 päevaga ka vorm kohale? või, et kui on 14-35 päeva siis enamvähem tulebki 30ne päevaga?
                          Kiireim vorm on kohale toimetatud täpselt 14 tööpäevaga. Üldiselt jääb see aeg kuskil 20 tööpäeva kanti.
                          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                          Kommentaar


                            Kas Darren Fletcheri 13/14 home jersey 5. maiks oleks reaalne ja võimalik?

                            Kommentaar


                              Tervist.

                              Kas Evertoni 13/14 (ehk siis praeguse) hooaja pikkade varrukatega võõrsilvormi oleks võimalik saada? (Sinise ja kollasega vorm)


                              Riho

                              Kommentaar


                                tellisin ja maksin 28.jaanuar. facebooki sõnumit nägi alles 4.veebruar. tänaseks on mõlemast kuupäevast vastavalt möödas 40 päeva ja 36 päeva. ühtegi infot ei tule ja facebooki sõnumitele ei vasta. korner.ee lehel laivi tehes on küll janinho nagu sees. kui sa teed äri, siis vasta oma kirjadele. mul pole mingit kindlalt tähtaega kuna ma tahaks selle kätte saada aga info puudus on ka üsna nüri ning ei tekita sinus usaldusväärsust.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X