320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sai uuritud postkontorist kas on midagi kuulda - olid eelmisest nädalast juba seal :S.

    Kommentaar



      Mercurial Vapor III, hõbedad.
      Kui kellegil on huvi neid osta, siis andku teada siia samasse soccerneti foorumisse!
      Originaalid, poest ostes maksid need 3999.-, praegu müüksin 1600.-
      suurus on 45, olen kasutanud neid pool aastat, aga mitte eriti palju, sest enamus mängud on kunstmuru peal. Müün, sest nad hõõruvad mul paarist kohast(ju siis ostsin liiga väikese numbri), muidu on väga head putsad.
      Kui veel mingit infot vaja, siis küsige...

      Kommentaar


        teab keegi kas sääraseid on kusagil Eestis müügil?

        emba kumba siis:

        Nike Indoor Football Trainers - 5 - Zoom - FS - Citron/Sport Red/White




        Nike Astro/Turf Football Trainers - 5 - Zoom - T1 - FS - Citron/Sport Red/White

        Kommentaar


          türrrrrr, midagi niii ilusat pole ammu näinud

          Kommentaar


            Mis teil PDS'st tellimise vastu on? Palju soodsamad hinnad ja suts üle nädala kulub selle ajani, kui need jalga saate tõmmata. Esimesel korral tellides venib aeg 2 nädalani (vb).

            Kommentaar


              Algselt postitas alarh Vaata postitust
              Mis teil PDS'st tellimise vastu on? Palju soodsamad hinnad ja suts üle nädala kulub selle ajani, kui need jalga saate tõmmata. Esimesel korral tellides venib aeg 2 nädalani (vb).
              Olen sinuga täiesti nõus.
              kuramusevaim, Eestis arvan et pole selliseid...
              FCLT.EU
              ----------------------------------------------------------------------
              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

              Kommentaar


                Algselt postitas alarh Vaata postitust
                Mis teil PDS'st tellimise vastu on? Palju soodsamad hinnad ja suts üle nädala kulub selle ajani, kui need jalga saate tõmmata. Esimesel korral tellides venib aeg 2 nädalani (vb).
                Aga mis siis teha kui tellid netist aga putsad väikesed/ebamugavad/suured?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                  Aga mis siis teha kui tellid netist aga putsad väikesed/ebamugavad/suured?
                  Sellepärast käiaksegi putsasid näiteks arenal enne proovimas ja siis tellitakse. Hinnavahe on märgatav.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    nja. siis peab ikka riski peale välja minema ja ära tellima PSD´st.
                    kindalsti välimuse põhjal ütlen, et nood on mugavad jalas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                      nja. siis peab ikka riski peale välja minema ja ära tellima PSD´st.
                      kindalsti välimuse põhjal ütlen, et nood on mugavad jalas.
                      kindlasti kindlasti, pealegi välimus mängib. Aga palju pds'st tellides maksma läheks?

                      Kommentaar


                        T1 peaksid maksma £39.99 pluss saatmiskulud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                          Aga mis siis teha kui tellid netist aga putsad väikesed/ebamugavad/suured?
                          Neid saab tagasi saata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                            kindlasti kindlasti, pealegi välimus mängib. Aga palju pds'st tellides maksma läheks?
                            Koos postikuluga (T-3, ma eelistaksin neid) 850-900 EEK. Kurss on muutlik. Pmst, Eestist kui saadki sellised siis ma usun, et oma 1300 - 1600 tahavad raudselt saada:S. Mõtlen, et äkki peaks järgmiseks saali hooajaks ka sellised ära tellima .

                            E: Nike Mercurial Vapor V ja Superfly. http://www.footy-boots.com/mercurial-vapor-v-4984/
                            Musta/kollasega on päris hea, imo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alarh Vaata postitust
                              Koos postikuluga (T-3, ma eelistaksin neid) 850-900 EEK. Kurss on muutlik. Pmst, Eestist kui saadki sellised siis ma usun, et oma 1300 - 1600 tahavad raudselt saada:S. Mõtlen, et äkki peaks järgmiseks saali hooajaks ka sellised ära tellima .

                              E: Nike Mercurial Vapor V ja Superfly. http://www.footy-boots.com/mercurial-vapor-v-4984/
                              Musta/kollasega on päris hea, imo.
                              väga koledad :S .

                              Kommentaar


                                Alguses olid IV'd ka koledad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X