320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõunakeskuse Netospordis olid Vapor IId

    Kommentaar


      vapor 3 on veel isegi nike esinduses olemas ja ka paljudes poodides ..

      Kommentaar


        Keegi teab mis sõbrakas leidub? Vapor IV on juurde tulnud v äkki üldse sg Vapor III?

        Kommentaar


          kui ma nv käisin, siis olid vapor 4 oranšid 1600.- aint, aga number oli 46 või 47

          Kommentaar


            Nike lasi täna uued Vaporid välja.
            http://www.prodirectsoccer.com/stati...Football-Boots
            prrrrrrr! (loe: vaimustuses)

            Kommentaar


              ronaldol olid need eile ka juba jalas ..

              Kommentaar


                Äkki keegi soovib osta Vapor IV (nr 44) - http://www.prodirectsoccer.com/prodi...&PROFILE=Speed ? Hinnax u. 1400eek

                Kommentaar


                  Kas Nike T90 Shoot II on mõtet osta?
                  Kui mingit klubijalgpalli ei mängi põhiliselt.

                  Või kui ei, siis ehk oskaksite soovitada mingeid korralikke putsasi niisama tihedale jalgapalli harrastajale.

                  Kommentaar


                    Vapor II on hea ja odav harrastajale .

                    Kommentaar


                      Aga vaporid on suht kitsa liistuga.Kui sul on lai jalg, siis ma pigem soovitan Lasereid. Ma kunagi ostsin Vapor II. Õige numbriga oli ikka liiga valus, aga õnneks sain siis numbri suurema ja polnudgi väga viga. Mängisin hooaja alguses paksu sokiga sisse, nii et suvel väga valus polnudgi.

                      Kommentaar


                        okei..aga palju need maksavad, ning kas igas spordikaupluses ka müügil?

                        Kommentaar


                          Netospordis, Tartus on vähemalt, arvatavasti ka Tallinnas ja seal (Tartus) on hind 699.- . Aga kui kvaliteeti vms ei taha siis võid suvalised kuskilt sportlandist ka ära noppida mingid ketsid... Ja selle liistuga saab hakkama, sünteetiline annab ikka järgi ka kergelt.. Pmst, kui oma nummer on liiga kitsas siis 0,5 nummrit suurem. Võid alguses kõige ülemisest august paelad ka välja võtta! Mina valiks igastahes Vapor II. Laserid on liialt kallid, ainuke odav kraam mis näinud olen on Laser II 999.- Sõbrakas.

                          Kommentaar


                            ok. tänud.

                            Kommentaar


                              Suvi lähenemas, vanad Vaporid ütlesid sügisel üles, tarvis nüüd uued jalavarjud soetada... On kellelgi kogemust Reebok Sprintfitidega? Leidsin veel PDS'ist kunstmuru jaoks mingid Vapor look-alike Steamid... Teadjamad võiksid rääkida kuidas nende kvaliteediga lood on, sest mingit saasta väga ei himusta... Ette tänades.

                              Kommentaar


                                Kus Tartus suurim Vapor II valik, kas Lõunakas v Eedenis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X