320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alarh Vaata postitust
    Koos postikuluga (T-3, ma eelistaksin neid) 850-900 EEK. Kurss on muutlik. Pmst, Eestist kui saadki sellised siis ma usun, et oma 1300 - 1600 tahavad raudselt saada:S. .
    Ise arvan, et Eestist selliseid alla 1500.- kätte ei saa. Aga kui keegi väidab vastupidist ja on kindel, siis andku aga teada.

    Algselt postitas alarh Vaata postitust
    Alguses olid IV'd ka koledad
    Ja vapor IV on küll väga mugav asi, pealegi väga ilus.

    Kommentaar


      Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
      Ise arvan, et Eestist selliseid alla 1500.- kätte ei saa. Aga kui keegi väidab vastupidist ja on kindel, siis andku aga teada.



      Ja vapor IV on küll väga mugav asi, pealegi väga ilus.
      Mugavuse üle kurta jah ei saa, välimusega ka harjub ja lõppudelõpuks on needki ilusad .

      Kommentaar


        apii ma ei saa aru , aidake

        On-Line Price £19.99 seda hinda pean vaatama ??

        Kommentaar


          Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
          teab keegi kas sääraseid on kusagil Eestis müügil?

          emba kumba siis:

          Nike Indoor Football Trainers - 5 - Zoom - FS - Citron/Sport Red/White




          Nike Astro/Turf Football Trainers - 5 - Zoom - T1 - FS - Citron/Sport Red/White

          Jalkas oli reklaam, et need on Sportland Footballist olemas

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Jalkas oli reklaam, et need on Sportland Footballist olemas
            Jep, nägin. need alumised just (Nike Astro/Turf Football Trainers - 5 - Zoom - T1 - FS - Citron/Sport Red/White) ja poole kallima hinnaga kui PDS´st tellides.

            Kommentaar


              Algselt postitas Calva Vaata postitust
              just just!

              Kommentaar


                kas pdb sarnaseid lehti veel on ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Calva Vaata postitust
                  kas pdb sarnaseid lehti veel on ?
                  kui sa mõtlesid pdb asemel PDS-i sarnaseid lehti, siis ei tea, et nii laialdast ülevaadetet oleks varustusest. ma tean, et ma eksin kui ei põe selle pärast.

                  Kommentaar


                    www.justsocca.com on veel leht, kust olen tellinud ja kauba edukalt kätte saanud. Ütlen kohe ära, et tollal oli postikulu 13£!

                    Kommentaar


                      Kas PDS saab ainult läbi krediitkaardi tasuda või on veel mõni võimalus ?

                      Kommentaar


                        Ma tellisin jr Nike total 90 laser II'ed punast värvi. Veab ikka, et jalg nii väike on. Saab ju putsad väiksele jalale poole soodsamalt. Peaksid 7-9 tööpäeva jooksul kohale jõudma, siis jagan muljeid ka teiega. Soovitan väga lehekülge www.prodirectsoccer.com. Postikulud pole üldse suured ja hinnad pole ka nii suured, kui Eestis, või mujal e-poodides, mida olen vaadanud.

                        Kommentaar


                          jah, me oleme kõik sealt lehelt juba tellinud.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            kas muruputsadega saab kunstil normaalselt mängida? Ega putsasid või jalgu ära lõhu?

                            Kommentaar


                              Saab mängida küll.. mulle tegelt väga meeldib isegi, palju parem aga putsasid lõhub päris kõvasti ning muruputsad ikkagi ju pehmele pinnasele mõeldud, siis võib jalgadele valu teha see mängimine seal kunstal.

                              Kommentaar


                                Selline küsimus et äkki keegi teab kust saaks vapor 2 või 3?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X