320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile Favora tankla juures Stockporti (oli vist,igatahes league two) fännidega õlut juues pakuti neli tonni,kümne peale oleks võib olla isegi kõrvu liigutanud.
    Aga võib olla ka mitte.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas Raimo Vaata postitust
      Mul on siiski häbi nende jobude, nii neid nimetangi, pärast, kes müüsid oma pileti rahateenimise soovil maha. Enda sektoris polnud sugugi meeldiv olla, kui inglased selja taga jauramas. Aga loodetavasti said need inimesed oma orgasmi kätte ja joovad selle raha nädalavahetusel maha.
      Inglastest fännid ongi enamuses jobud nagu ilmsiks on tulnud.Sittagi ei tee,jauravad,peeretavad ja lällavad,kultuuritud,kõrgel egoga,a la mina ja my england.Ka siin tehti "külmi" arveid pubides,restodes,hotellides,taksodes jm. kohtades.Ja seda isegi 50aastased.See pidigi nende elustiil olema,teevad tünne,elatuvad mingitest fondidest ja toetustest,käivad ja räuskavad mööda ilma ringi.Rahumäe mendijaoskond oli neid eile täis,pold vaba kohta.

      Sellest hoolimata,mingi papi eest oleksid sinagi pileti ära andnud?
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        arva, et sellist pakkumist ei oleks ükski inglane teinud.

        Kommentaar


          Raimo, seal kus mina olin, ajas üks Eesti pooldaja igatahes väga vihase häälega kolm inglast ära.

          E: V sektor siis

          Kommentaar


            Räuskavaid venelasi ei julenud keegi ära ajada

            Kommentaar


              ma müüsin ühe oma pileti tund enne mängu 250 eegu eest. miskid noored kutid olid, helistasid kohe oma sõbrale, kes ligiduses elas ja kutt tuli 5 minuti pärast hingeldades kohale, suht uskumatuks pidasid nad igatahes seda

              Kommentaar


                Sa olid vist liiga kreenis jälle

                Kommentaar


                  sa võid vähemalt kergendatult hingata, et suutsin perele toidu lauale jälle osta

                  Kommentaar


                    Oh sind küll. Kuna Keavas futboliidi võistluse jälle teed?

                    Kommentaar


                      On keegi huvitatud Eesti-Andorra jalgpallipileti müügist? Ostaksin 2 piletit
                      Hind kokkuleppel

                      Kommentaar


                        Arvatavasti tuleb neid ka vabamüüki.

                        Kommentaar


                          250.- müün eesti-andorra pileti. fännisektoris.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            sooviks osta 5 piletit eesti -andorra mängule 22aug. soovituslik kas starteri tribüün või nike sektor.

                            ps. ei tahaks et see viimane eestikoondise kodumäng jääks nägemata(teised selle aasta mängud kõik nähtud )
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              250.- müün eesti-andorra pileti. fännisektoris.
                              endiselt müün. tahtjaid polegi või?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                "Piletilevi müügikohtades üle Eesti tulid müügile viimased 500 pääset kolmapäeval, 22. augustil kell 19:00 A. Le Coq Arenal toimuvale jalgpalli EM-valikmängule Eesti – Andorra. Ühe pileti hind on 250 krooni. Tegemist on Eesti jalgpallikoondise viimase kodumänguga 2008. aasta EM-valiksarjas." - milleks osta kellegi teise käest?

                                LASKE HINDA ALLA.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X