320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ja kui tahad võitu näha, siis peadki rohkem maksma.
    oot võit siis nii kindel või? ärme ikka hõiska enne õhtut ja ega see 250 pole ikka normaalne hind andorra mängu eest. kui kossu saab vaadata 75 eest, siis miks jalgpall 3 korda kallim. ennast mind see hind ei kõigutakski, a mul siin punt välistudengeid, kes sooviks mängu näha ja neile jääb hinnapoliitika selgusetuks...
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Ostan 2 piletit...

      ...homsele mängule.
      Tel 53 964 033

      Kommentaar


        Ostan 2 piletit soovitatavalt fännisektorisse, võib pakkuda ka muud. Tel: 58032302

        Kommentaar


          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
          oot võit siis nii kindel või? ärme ikka hõiska enne õhtut ja ega see 250 pole ikka normaalne hind andorra mängu eest. kui kossu saab vaadata 75 eest, siis miks jalgpall 3 korda kallim. ennast mind see hind ei kõigutakski, a mul siin punt välistudengeid, kes sooviks mängu näha ja neile jääb hinnapoliitika selgusetuks...
          Sa ei USU (rõhk sõnal usu) Eesti koondisesse? Sa "fännad" Barcat rohkem, kui Eesti koondist? Ma ei saa sust aru. Aga koss on ka lühem ning odavam sport. Ning mis on vahet Andorral ja Inglismaal? Mängitakse ju ikkagi jalgpalli, mitte ei toimu moeparaad.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            ostan ühe pileti tel:53944581

            Kommentaar


              Oot, mida v*ttu, piletilevis pole pileteid? Ma olin kindel, et neid ei müüda välja..

              Noh, kui keegi täna või siis homme enne mängu hätta jääb, siis võib mulle numbrile 53877286 helistada ja kahte kõrvuti piletit pakkuda

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Sa ei USU (rõhk sõnal usu) Eesti koondisesse? Sa "fännad" Barcat rohkem, kui Eesti koondist? Ma ei saa sust aru. Aga koss on ka lühem ning odavam sport. Ning mis on vahet Andorral ja Inglismaal? Mängitakse ju ikkagi jalgpalli, mitte ei toimu moeparaad.
                ütleme nii, et selline asi saab olla ainult eestis, kus Inglismaa ja Andorra mängule müüakse pileteid sama hinnaga. Andorra ja Inglismaa vahe on klassis, vastasel korral asuks ka Andorra maailma esikümnes. Koondise toetamisega probleeme pole ja võitu LOODAN, sest erinevalt Barcast pole meie koondis viimasel ajal eriti veenev olnud. Rünnak tänu Opi puudumisele on ikka väga hambutu. Ja kuna on tegemist uue treeneriga ning uue taktikaga, siis pole seis midagi nii lootustandev. Muidugi oleks meeldiv, kui ma eksiks, a mingit põhjust pole praegu hõisata, et võidu nägemise eest võib maksta. Samuti on see veider, kui enne mängu on kõik piletid välja müüdud ning minnes staadionile on see pool tühi...
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Väuu, Andorra mängul kah piletitega hangeldamine vää? Mul on kah 2 piletit kuid pidin ise vaatama minema, kui keegi head hinda pakub võin need kõrvuti kohad keskjoone lähistel teise korruse esimeses reas mis on äärmiselt fantastilise vaatega, ära anda PS abx.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    erinevalt Barcast pole meie koondis viimasel ajal eriti veenev olnud....
                    ..........

                    Kommentaar


                      Müüge mõistliku hinnaga! Ostan max. 150.- üks pilet.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Müün 2 piletit lisatribüünile
                        400.- kokku

                        56980900

                        Kommentaar


                          3 piletit vaja, hind 0-250 eeki
                          56250997

                          Kommentaar


                            Kui veel piletihuvilisi on, siis oleks mõõduka tasu eest pakkuda 1 pilet fännitribüüni all olevale lisatribüünile.

                            Kommentaar


                              müüa pilet eesti vs andorra expert sektorisse, rida 2, koht 74
                              250 eeku !

                              Kommentaar


                                Palju pakud, karloskar?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X