320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks ka huvitatud ühest piletist, asukoht võiks olla võimalikult fännisektori lähedal ja hind võiks ka normaalne olla. Pakkumisi võite teha aadressil teele@soccernet.ee (meili külastan kõige hiljem kuue paiku hommikul, pärast seda olen kättesaadav ainult telefoni teel) või numbril 53455655 (palun ainult sms-id, kuna leviga pole hetkel kõige paremad lood). Ja kui kellegi pakkumise vastu huvi tunnen, siis vastan, kui ei, siis aitäh pakkumast.

    Kommentaar


      Terve!
      Ostan ühe pileti, soovitavalt idatribüüni kandis, võib ka muud, 5455 8900
      250-ga pole siiski mõtet pakkuda, eks

      Kommentaar


        nüüd siis vastupidi
        4 piletit üle, ühe hind 200.-

        Kommentaar


          Oleks tore, kui kellegil oleks pakkuda vähemalt 2 piletit kõrvuti kohtadega hinnaga kuni 150.- (see siis ühe pileti hind) . ksalla@gmail.com

          Kommentaar


            Mul ka mõned piletid üle ja kuna need päris minu omad ei ole siis on hind nagu ametlikult 250.- ,kui keegi kõik korraga ostaks siis saaks ehk 25.- eeki odavamalt.
            Helistage :52 14 160
            FCF Forever

            Kommentaar


              mul endiselt üks pilet pakkuda, koht fännitribüüni all lisatribüünil. 125-150 hinnavahemik sobib :-) Kui keegi huvitatud, helistagu 53998731.

              Kommentaar


                .. et siis fännisektorisse ühte piletit tarvis - eeldusel et 5a. tüdruku võib tegelane sülle võtta - kui ei siis kahte piltetit..
                tel. 50 54366
                või rumma@propartnerid.ee
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Algselt postitas jansa Vaata postitust
                  .. et siis fännisektorisse ühte piletit tarvis - eeldusel et 5a. tüdruku võib tegelane sülle võtta - kui ei siis kahte piltetit..
                  tel. 50 54366
                  või rumma@propartnerid.ee
                  fännisektoris istudes ei näe ju mängu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    fännisektoris istudes ei näe ju mängu
                    ..noh, see on juba tema probleem ma lihtsalt lubasin talle pileti sebida.
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      Andorra ja Inglismaa vahe on klassis, vastasel korral asuks ka Andorra maailma esikümnes.
                      mismõttes ka Andorra? Inglismaa ei ole maailma esikümnes ei võimete ega saavutuste poolest hetkel. Samuti ei paikne nad FIFA edetabelis 10 hulgas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        mismõttes ka Andorra? Inglismaa ei ole maailma esikümnes ei võimete ega saavutuste poolest hetkel. Samuti ei paikne nad FIFA edetabelis 10 hulgas.
                        võimete poolest on nad alati, saavutuste poolest pea mitte kunagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas terav äär Vaata postitust
                          võimete poolest on nad alati, saavutuste poolest pea mitte kunagi.
                          ah ära jama, samahästi on Sotimaa võimete poolest top 10. Reaalsus on see, et inglased on tehniliselt ja taktikaliselt viletsad. Tugevuseks on jõud ja kiirus, aga see ei toida nagu näha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Reaalsus on see, et inglased on tehniliselt ja taktikaliselt viletsad. Tugevuseks on jõud ja kiirus, aga see ei toida nagu näha.
                            Rüüny kõksib põlvega vähemalt 1000.

                            Kommentaar


                              Pakkuda siis 2 kõrvuti piletit: 1.värav, I sektor, rida 2, koht 29,30.

                              Hinnaks võiks teha 2 pileti eest 400.-

                              5520641 või rain.hansen@mail.ee
                              rain

                              MÜÜDUD!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ek
                                siia juurde ka teine pilet müüki: 4. värav, 12. sektor, koht 694
                                naabriteks poisslapsed eston, rein ja raimo.
                                usun et nad ei pane pahaks kui koos mõlemad piletid ostnud tegelased nende juurde maha istuvad.

                                2 piletit kokku 500.- (või 600.- ja kaasa ka koondise sall)

                                Mina olen nõus ainult siis kui tegu on mõne kena preiliga ja kes ka väiksest seksist ära ei ütle.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X