320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere
    Pole varem vaadanud seda teemat aga nüüd pärast suurvõistluse tuhinat oleks huvitatud



    või



    palju need umbes maksavad?
    Last edited by (-); 06.07.08, 20:24. Põhjus: natukene imelik on

    Kommentaar


      See torres kodu on mul kohapeal ka, see soodukaga.

      Aga selle hollandi hinnaks oleks 550.- kuni 600.- oleneb saadavusest hetkel, see suht nõutud särk!

      PM, kui huvi!
      www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

      * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

      Kommentaar


        kas ilma nimeta MAnU kodusärki on võimalik saada ? ja palju see maksaks?
        www.netsoccer2.com

        Kommentaar


          jah, on võimalik 550.- hinnaks
          www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

          * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

          Kommentaar


            kui palju oleks siis torresi XL-suurusega särk ning kas hollandi oma mõnd odavamat pole ja kui kaks osta kas saab soodsamalt kah natukene
            samuti tahaks teada kas ka enda nime saab peale kirjutada ja palju see maksab

            PS: kus sa asud üldse
            Last edited by (-); 07.07.08, 17:23. Põhjus: .

            Kommentaar


              Kahjuks Torres on M suurus. Kahe puhul saab ikka soodsamalt ka jah.

              Kõik särgid, mis mul kohapeal on, on M suuruses!

              Asun Võrus, Tartus ja Tallinnas
              www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

              * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

              Kommentaar


                kunaseks siis õige suurusega särke saab ja palju 2 kokku maksavad, kas saab siis enda nime kah peale panna

                Kommentaar


                  Sheva , vaata emailile
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Manu uue hooaja home särk Wes Brown suurus M . kui palju maksma läheks?

                    Kommentaar


                      Kas muidu potensiaalselt oleks võimalik saada Palermo 2. või 3. särki, mis näevad välja sellised?

                      Kommentaar


                        Kas uusi liverpooli särke ka on või ? Home ja Away mõlemad üks võiks olla Gerrard ja teine Torres. Oleks selline diil võimalik ?
                        If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

                        Kommentaar


                          Kõik saadaval ja olemas, peale selle Palermo särgi!

                          Olge head,kelle tellimused on kinnitust leidnud, saatke mulle mailile oma andmed, kuhu peansärgi postitama ja ka särk, mille tellisite, see lihtsustab natuke minu tegemisi

                          Aitäh
                          www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                          * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sheva Vaata postitust
                            Kõik saadaval ja olemas, peale selle Palermo särgi!

                            Olge head,kelle tellimused on kinnitust leidnud, saatke mulle mailile oma andmed, kuhu peansärgi postitama ja ka särk, mille tellisite, see lihtsustab natuke minu tegemisi

                            Aitäh
                            Wes Browni särk olemas?

                            Kommentaar


                              No, järelikult on, kui kõik muu peale Palermo särgi olemas on. ffs.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                täpselt... mul jäi eelmine kord mingi 8 särki lihtsalt kätte, kui selle paki puhul jääb ka, siis pean kahjuks hakkama ettemaksu küsima nii 100.- kuni 150 kr kindluse mõttes, et ei tuleks tühju tellimusi!
                                www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                                * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X