320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    et kui juba jagamiseks läheb , siis neljandik ka mulle!

    Kommentaar


      mis õitsev elujärg Sa saad vähemalt endale kiirnuudleid lubada - mina ei saa sedagi.

      Ja mis neljandikud tulust, äkki võtate neljandiku võlgadest endale?
      www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

      * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

      Kommentaar


        Barcelona kollane särk, Messi nimega, palju maksma läheks ? XL suurus

        Kommentaar


          550.- pluss post eestis
          www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

          * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

          Kommentaar


            nii, kes tellisid minult särke ja pole neid veel kätte saanud... palun saatke oma kontaktandmed mailile: postitan särgid uue nädala jooksul.


            Viskan ka väikese listi, mida praegu saada on.

            Jalka asi on kindel, nba ja need teised särgid on nii ja naa (pole kindel, et alati saan)
            www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

            * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

            Kommentaar


              mis hinnaga USA korvpallikoondise tumesinine särk #6 LeBron James oleks saada???

              Kommentaar


                ManU home särki Scholesi / Rooney nimega. Mis hinnaks oleks ? Suurus M.

                Kommentaar


                  550.- tk

                  Pean ikka mingi hinnakirja ka tegema

                  Varsti teen siia www.paberimajandus.ee kes särke soovivad ja tahavad erinevaid pakkumisi, saate varsti oma mailiaadressi sinna regada.
                  www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                  * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                  Kommentaar


                    tervist.

                    Äkki keegi oskab aidata, sain siis vist esimest korda petta ka särkidega, kasutaja "mrtm" pole senini raha üle kandnud ja pole ka kirjadele vastanud. Äkki keegi oskab aidata vms.

                    Endal on ka kontaktid olemas, aga praegu koolikõrvalt raske asja ajada. Mailid ka, kus on kinnitused, et inimene mult antud kauba ostis ja mina temalt ülekannet ootan, kuid ei taha asja politseisse üles paisutada, kuigi mul on selleks kõik võimalused olemas (kontaktid ja mailitõestused) kui sa mrtm loed seda, siis ole hea kirjuta mulle lihtsalt vastu, sest mõistan, kui hetkel (viimased 2 nädalat) pole finantsi.
                    www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                    * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sheva Vaata postitust
                      tervist.

                      Äkki keegi oskab aidata, sain siis vist esimest korda petta ka särkidega, kasutaja "mrtm" pole senini raha üle kandnud ja pole ka kirjadele vastanud. Äkki keegi oskab aidata vms.

                      Endal on ka kontaktid olemas, aga praegu koolikõrvalt raske asja ajada. Mailid ka, kus on kinnitused, et inimene mult antud kauba ostis ja mina temalt ülekannet ootan, kuid ei taha asja politseisse üles paisutada, kuigi mul on selleks kõik võimalused olemas (kontaktid ja mailitõestused) kui sa mrtm loed seda, siis ole hea kirjuta mulle lihtsalt vastu, sest mõistan, kui hetkel (viimased 2 nädalat) pole finantsi.
                      palju eest kaupa oli?
                      www.netsoccer2.com

                      Kommentaar


                        1. Manchester United Home long sleeve jersey with Anderson name and number size M with UEFA Final 2008 (embroidered) /
                        2. Liverpool Home jersey long sleeve with Torres name and number size M. /
                        3. Manchester United 3rd jersey with Rafael name and number 21 size XL. /
                        4. Barcelona yellow jersey with Messi name and number size M. /
                        5. Manchester United Home jersey with Anderson name and number size M with premier league patch. /
                        6. Manchester United Home jersey Berbatov name and number size XL. /
                        7. Manchester United Home jersey with Berbatov name and number size M. /
                        8. Bayern Munich Away jersey this dark blue one size M. / ei saanud
                        9. Ac Milan Home jersey with Kaka name and number size M. /

                        Särgid siis käes, kes tunneb, et asi on temale määratud, siis palun kirjutada mulle aadressid kuhu asja saadan või anda oma telefoni number (kui asute tln)

                        Tänan,

                        Argo
                        www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                        * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                        Kommentaar


                          ma sooviks näha man utd särki ja koos nimega ,lon sleev

                          Kommentaar


                            shevale

                            Algselt postitas sheva Vaata postitust
                            550.- pluss post eestis
                            sooviksin m6nda jalkas6rki u400kr eest
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              kindel ostja

                              2. Liverpool Home jersey long sleeve with Torres name and number size M. /

                              4. Barcelona yellow jersey with Messi name and number size M. /
                              premier league patch. /

                              oleks huvitatud
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                550.- ma pakun...sheval peaks kõik ühe hinnaga olema...et vist tavaline 500.-, mängija nime ja nr-iga 550.- ja oma nime ja nr-iga 600.-

                                kui ma nüüd õieti mäletan ja sheva hindu pole muutnud, on sellised hinnad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X