320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kristo96
    replied
    Manchester Unitedi home, long sleeves, 2011 hooaeg, palju maksma läheks?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    kulgeb oodatult..ütlen ausalt, paar päeva asi seisis, kuna mul oli ühe teise kasutaja/tellija särgiga väike jama, ja et mitte teda rongist maha jätta sis jätsin ka teised ootele...ma arvan, seega lähima 3-4 päeva pärast ongi asi kohal.

    Leave a comment:


  • sopu
    replied
    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    Tellimus pandi minu arust täna minu poole hakkama, loodan, et reedel on minu käes ja hiljemalt esmaspäeval(28.veebr) ka tellijate endi kätes.
    kuidas kulgeb

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
    Saatsin terve summa ära... Kas tellimus on juba saadetud ? Millal võib kaup kohale jõuda ?
    Tellimus pandi minu arust täna minu poole hakkama, loodan, et reedel on minu käes ja hiljemalt esmaspäeval(28.veebr) ka tellijate endi kätes.


    Ülejäänud huvilistele, praegu ei võta vastu mingeid tellimusi. Mõnda aega. Vabandust, kui kellelegi põhjustab see ebameeldivust.

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Tegu oli Interi eelmise hooaja väravavahisärgiga.
    Selge, kahjuks pole mul vastavat kirjavahetust alles, sest postkast saab mul aeg-ajalt täis ning ma pean seda tühjendama...Aga...nüüd, kui sa mainisid seda Toldo särki(NB! oma postis sa Toldo nime ei maininud, seega tean ja mäletan hästi antud särgiga seotud lugu) tuleb kohe meelde küll, et algselt lubasin sulle seda särki, kuid tellimust saates tuli teade, et sellised särgid on otsas, ja lähiajal saabumas neid ka ei ole. Andsin sulle ka vastavalt märku ja ütlesin, et ehk tulevikus on lootust, kui midagi ilmutab end, siis annan ise vastavalt märku. Ja nii oligi. Veelkord, sellekohast kirjavahetust mul kahjuks alles pole, seega ma puust ja punaselt oma sõnu kinnitada ei saa, seega jääb asjaosalisel üle ainult mind uskuda või mitte uskuda.

    Leave a comment:


  • S.Ramos
    replied
    Saatsin terve summa ära... Kas tellimus on juba saadetud ? Millal võib kaup kohale jõuda ?

    Leave a comment:


  • Fänn.
    replied
    Saaks kuskil 1-2 kuu pärast tellida Tottenham home särki Van der Vaarti nime ja numbriga, ning pükse?
    Lihtsalt huvi pärast küsin hetkel, varsti sünnipäev ja siis raha tulemas.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Tegu oli Interi eelmise hooaja väravavahisärgiga.

    Leave a comment:


  • Tamzu
    replied
    Itaalia koondise kodu mängude särk, 2010-11, XL suurus, numbri ja nimega?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Ja mis särgiga tegu oli, kui tohib huvi tunda?

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Ei ole just väga lahe kui sulle pole pärast konkreetset kirjavahetust pool aastat vastatud. Asi selles, et tellisin särgi ja öeldi, et kohe-kohe tuleb. Pool aastat vaikust. Võiks ju saata kirja, et särki pole ja oleksi asi korras. Selle asemel peab nagu loll ootama.

    Ei taha teha siin halba reklaami vaid kutsuda müüjat olema viisakas klientide suhtes.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Ei ole just väga lahe kui sulle pole pärast konkreetset kirjavahetust pool aastat vastatud. Asi selles, et tellisin särgi ja öeldi, et kohe-kohe tuleb. Pool aastat vaikust. Võiks ju saata kirja, et särki pole ja oleksi asi korras. Selle asemel peab nagu loll ootama.

    Ei taha teha siin halba reklaami vaid kutsuda müüjat olema viisakas klientide suhtes.

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Tere!
    Kuna arusaadavalt on paljudel kiire, siis saatsin just praegu mingit sorti hädatellimuse teele. Asi seisnes seekord lihtsalt selles, et tellimuses oli kaks Saksa kodusärki, kui viimasel hetkel tuli välja, et neid polegi saada ja siis kukkus tellimus mingis mõttes kokku. Kohe kui selle kirja ära lõpetan saadan kõigile tellinutele eraldi ka kirja selle avansina makstava tagatisraha suhtes.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Homie, kaugel asjad on?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
    kas sellist toodet ka leidub - NY Red Bulls 2010 Away ?
    vastan sulle kahjuks eitavalt.

    Leave a comment:


  • heinz7
    replied
    kas sellist toodet ka leidub - NY Red Bulls 2010 Away ?

    Leave a comment:

Working...
X