320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Homie
    replied
    Tere kõigile!
    Väike teada anne kõigile särgihuvilistele foorumis. Kuna viimasel ajal on järjest tihemini hakanud aset leidma häbiväärsed juhud, kui inimene tellib minu käest särgi, või kaks või koguni kolm ning pärast ei anna endast mingit elumärki, lihtsalt ignoreerides kõiki minu teadaandeid tema kauba saabumisest. Taolised ostjapoolsed althüppamised on muutunud liiga sagedaseks, et äri pole enam võimalik nõndaviisi ajada. Seega tuleb kehtestada praegusest hetkest alates mingi ettemaks. Arvan, et see võiks olla nüüdisaja puhul 10 eurot.
    Praegu on täitumas uus tellimus, tellimusest on puudu vaid üks särk! NB! Kes tunneb huvi, see kontakteerugu kiiresti. Ja ka selle tellimuse inimestelt küsin juba ette tagatisraha 10 EURi. Eks ma päeva-kahe jooksul saadan neile kõigile ise kirja.

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
    No võtan siis Home, kindlasti Long Sleeve ikka Enda nime ja nr-iga, mis hind tuleb anyways ?
    Edasi ajame asju PMis.

    Leave a comment:


  • S.Ramos
    replied
    No võtan siis Home, kindlasti Long Sleeve ikka Enda nime ja nr-iga, mis hind tuleb anyways ?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
    Kuidas oleks Real Madrid 2010/11 Away LONG SLEEVE M size (hind ?) ? A btw, muidu ostsin Reali kodusärgi M suuruse ja oli tiba lai seljas, kas S suurus on väga palju väiksem (ehk oleks hoopis S suurus parem, kui seda on) ?
    Long sleeve on saada vaid Home särki R.Madridi puhul. S suuruse kohta ei oska midagi öelda muidu, sest ise pole kunagi käes hoidnud ega selga proovinud. Olen küll tellinud inimestele, kuid pole ju neid pakke avanud vahepeal.

    Leave a comment:


  • S.Ramos
    replied
    Kuidas oleks Real Madrid 2010/11 Away LONG SLEEVE M size (hind ?) ? A btw, muidu ostsin Reali kodusärgi M suuruse ja oli tiba lai seljas, kas S suurus on väga palju väiksem (ehk oleks hoopis S suurus parem, kui seda on) ?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Saatsin sulle veel uue PMi.

    Algselt postitas sopu Vaata postitust
    super
    ehk siis tellimus: BVB, home, lühikesed varrukad, XL

    edit:
    lisaks veel SAKSAMAA, home, lühike varrukas, M (MMi särk)

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Kas leidub M.Özil GER Away või M.Özil Real Madrid Away ?
    Saatsin sulle PMi

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    Kas leidub M.Özil GER Away või M.Özil Real Madrid Away ?

    Leave a comment:


  • sopu
    replied
    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    kodusärki on saada vaid XL suurust, võõrsilsärki nii M kui XL.
    super
    ehk siis tellimus: BVB, home, lühikesed varrukad, XL

    edit:
    lisaks veel SAKSAMAA, home, lühike varrukas, M (MMi särk)

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Endiselt tunnen huvi Pittsburghi (NHL, NFL) ja Kiribati nänni vastu.Pakkuda võib kõike ja suurused alates L-st

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Täna jõudis särgilaadung kohale. Saadan kõikidele tellinutele eraldi kirjad laiali, et asju edasi ajada.
    Kuid nüüd on õige tegu hakata uut tellimust täitma. Juurde on tekkinud tubli hulk uusi särke. Ma lihtsalt ei jõua kõike kirja panna, mida saada on. Kel mingi asja järgi huvi, küsigu järgi!

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas sopu Vaata postitust
    borussuia dortmund ei tule ega tule müüdava kauba hulka?
    kodusärki on saada vaid XL suurust, võõrsilsärki nii M kui XL.

    Leave a comment:


  • sopu
    replied
    borussuia dortmund ei tule ega tule müüdava kauba hulka?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    Tere!
    Kõik kes ootavad viimatisest laadungist oma särke, siis olge mureta, lähipäevil ka kaup saabub. Ilmnes, et minu makse polnud vajalikku kohta pärale jõudnud ja seega asjad venivad. Ennustatud 20. jaanuarist saab ilmselt a la 30. jaan vms., kuid peagi on särgid teil käes.
    Ja millal võiks loota, et järgmise tellimuse ära saadad? Või noh, olulisem küsimus on see, et millal võiks järgmine kaup sinuni jõuda, et kaua tavaliselt läheb? Raske küsimus, millele vastata, aga ehk oskad midagi kosta, sest sellest oleneks, kas mul on soovi või mitte.

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Tere!
    Kõik kes ootavad viimatisest laadungist oma särke, siis olge mureta, lähipäevil ka kaup saabub. Ilmnes, et minu makse polnud vajalikku kohta pärale jõudnud ja seega asjad venivad. Ennustatud 20. jaanuarist saab ilmselt a la 30. jaan vms., kuid peagi on särgid teil käes.

    Leave a comment:

Working...
X