320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • moosin2gu
    replied
    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    Teretere. Hetkel on saada nii AS Roma kodu- kui ka võõrsilsärki. Pikkade käistega varianti pole, on vaid lühikeste käistega variandid. Suuruseid on pakkuda M ja XL. Oled millestki huvitatud?
    Parim kink mida ma olen oodanud aastaid. Eelistaks võõrsil M suurust. Oleks tore kui rehkendame summa kroonides veel, südame lähedasem mulle. Kaua kohaletoimetamisega aega läheb ? Mina sõlmiks kohe lepingu ära. Kas see on ikka selle aasta oma ?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
    Tere, proovin üle kaua aja taas õnne. Mul on väga kitsas mõttemaailm ja sellega kaasnev soov. Kas on kuidagi võimalik saada AS Roma särki, pole vahet mis värvi ja ideaalne suurus oleks M suurus? Aitäh!!
    Teretere. Hetkel on saada nii AS Roma kodu- kui ka võõrsilsärki. Pikkade käistega varianti pole, on vaid lühikeste käistega variandid. Suuruseid on pakkuda M ja XL. Oled millestki huvitatud?

    Leave a comment:


  • moosin2gu
    replied
    Tere, proovin üle kaua aja taas õnne. Mul on väga kitsas mõttemaailm ja sellega kaasnev soov. Kas on kuidagi võimalik saada AS Roma särki, pole vahet mis värvi ja ideaalne suurus oleks M suurus? Aitäh!!

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Kuidas sellega hetkel lood?
    Huvitavhuvitav, ma saatsin sulle juba poolteist nädalat tagasi Soccerneti PMi, et särk käes ja kui enne jõule tahad kätte saada, sis võta ühendust kohe. Igatahes, jah, särk on ammu käes ja ootab omanikku. Oli sul see Arsenali home särk ilma nimeta. Ma panen selle homne päev sulle teele sis, saada mulle PMi oma nimi ja postiaadress.

    Leave a comment:


  • Katk
    replied
    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    On teel juba, lihtsalt tuleb loota, et võimalikult kiiresti lendaksid...pühade aeg ikkagi...
    Kuidas sellega hetkel lood?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
    mis särke saadaval on?

    kui palju alloleva särgi tellimise hinnaks oleks koos Iniesta nime ja numbriga/ilma nime ja numbrita?
    Tere! Olen sinu küsimuse vist omal ajal kahe silma vahele jätnud. Barca särke pikkade varrukatega variandis pole hetkel saada. Küll aga lühikeste varrukatega nii S, M, L kui ka XL suurust. Iniesta nime ja numbriga on hind 500 EEK ja ilma seljatrükita 450 EEK.

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    NBA särkide äri on kokku vajunud praegu. Ei saa sind kuidagi aidata.


    Algselt postitas Robi. Vaata postitust
    kas oleks olemas uued G.Arenas , H.Turkoglü Orlandos või L.James Miamis?

    Leave a comment:


  • Robi.
    replied
    kas oleks olemas uued G.Arenas , H.Turkoglü Orlandos või L.James Miamis?

    Leave a comment:


  • Riks
    replied
    mis särke saadaval on?

    kui palju alloleva särgi tellimise hinnaks oleks koos Iniesta nime ja numbriga/ilma nime ja numbrita?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas orly Vaata postitust
    No kaugel on?
    On teel juba, lihtsalt tuleb loota, et võimalikult kiiresti lendaksid...pühade aeg ikkagi...

    Leave a comment:


  • orly
    replied
    No kaugel on?

    Leave a comment:


  • messssi
    replied
    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    On täitsa olemas jah, 475 EEK on maksumus. Panen kirja?
    Jep. Kas enne jõule saab kätte?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Algselt postitas messssi Vaata postitust
    Barcelona 10/11, Home, short sleeve, size S MESSI #10

    On olemas? Kui jah, siis palju see maksma läheks?
    On täitsa olemas jah, 475 EEK on maksumus. Panen kirja?

    Leave a comment:


  • messssi
    replied
    Barcelona 10/11, Home, short sleeve, size S MESSI #10

    On olemas? Kui jah, siis palju see maksma läheks?

    Leave a comment:


  • Homie
    replied
    Tere! Päris mitmed on minu käest uurinud mõndade särkide olemasolu kohta, vastused on enamasti olnud jaatavad. Kuid jõulud lähenemas, ja mõni inimene soovib särki kingituseks tellida. Kas on veel neid, kes enne jõule soovivad oma särki kätte saada? Andke kindlasti kiiresti märku!

    Leave a comment:

Working...
X