320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    panen sis mingid näidised juurde.

    kui kiiresti tegutseda, sis ehk veel jõuab.
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Väga hea, jään särki ootama
      [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

      Kommentaar


        Tere sooviks mingit nba särki .Saaks äki täpsemalt infi kuidas?.

        Kommentaar


          USA liigade särke hetkel kahjuks ei saa...

          Kommentaar


            toronto vahtralehte küsin,seda vanemat malli ja sinist
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Naistepäevaks särgid käes sis!
              Siin on list ka igaks juhuks, mis kohale tuli:
              1.) Barcelona 09/10, away jersey, size M, short sleeve,Pique #3
              2.) Real Madrid 09/10, home jersey, size XL, short sleeve, Higuain #20
              3.) Manchester United 09/10, home jersey, size XL, short sleeve, Valencia #25
              4.) Real Madrid 09/10, home jersey, size M, short sleeve, Kaka #8
              5.) Manchester United 09/10, home jersey, size M, short sleeve
              6.) Manchester United 09/10, away jersey, size M, short sleeve
              7.) Spain 10/11, home jersey, size M, long sleeve, Torres #9
              8.) Spain 10/11, home jersey, size M, long sleeve, Sergio Ramos #15

              kõik kes tunnevad, et neile siit miskit kuulub, palun saatke mulle meil aadressille mart.parind@gmail.com , sis arutame edasi, kuhu ma paki saadan jne.

              Kommentaar


                Kahe särgi kohta siis kysimus.
                Hispaania 10/11 kodusärk XL suurus ja pikkade käistega, Torres #9
                Real Madrid 09/10 kodusärk, XL size, long sleeves, Sergio Ramos #4
                On neid praegu olemas ? Mis nende hind oleks ?
                Kuidas nende pikkade käistega on, kas võivad olla natuke lyhikesed vms ? ( mul varemgi jama olnud, et pusa või pluus mingine, pikkus ja laius kõik täiesti okei, aga käised lyhikesed ) Lõpuks weel, et kas see XL on parim varjant nii 184-185cm pikkusele? ( ei ole mingi laia kehaga )
                ( kui olemas, siis millal umbes kätte võib saada? )

                Kommentaar


                  Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                  Kahe särgi kohta siis kysimus.
                  Hispaania 10/11 kodusärk XL suurus ja pikkade käistega, Torres #9
                  Real Madrid 09/10 kodusärk, XL size, long sleeves, Sergio Ramos #4
                  On neid praegu olemas ? Mis nende hind oleks ?
                  Kuidas nende pikkade käistega on, kas võivad olla natuke lyhikesed vms ? ( mul varemgi jama olnud, et pusa või pluus mingine, pikkus ja laius kõik täiesti okei, aga käised lyhikesed ) Lõpuks weel, et kas see XL on parim varjant nii 184-185cm pikkusele? ( ei ole mingi laia kehaga )
                  ( kui olemas, siis millal umbes kätte võib saada? )
                  Mõlemad särgid on mul jah kohapeal olemas, aga need on teise inimese poolt tellitud, nii et neid ma sulle anda ei saa...kõik tegelikult on sellest listist tellitud kindlate inimeste poolt...Käisteprobleemi kindlasti ei ole, pikad käised alati ilusti õige pikkusega ja '84 pikale ja keskmise kehaehitusega soovitaks kindlasti suurust M.

                  NB! Aga igaks juhuks veel hinnakiri ka:
                  Lühikeste varrukatega särk, ilma nime ja numbrita 400 EEK + postikulu
                  Lühikeste varrukatega särk, nime ja numbriga 450 EEK + postikulu
                  Pikkade varrukatega särk, ilma nime ja numbrita 450 EEK + postikulu
                  Pikkade varrukatega särk, nime ja numbriga 500 EEK + postikulu
                  Suurused on mul pakkuda M ja XL. (Mõne üksiku särgi puhul ka erandid.)

                  Kommentaar


                    Ma sain eelmine aasta XL särgi, arvasin, et on väga suur mulle, kuna olen 180cm pikk ja keskmise kehaehitusega, aga jumala norm seljas, tsipa suur on, aga see ei mängi mingit rolli mul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rooney10
                      kas Manu home 2013/2014 4ndat särki pole w
                      on küll, mis värvi ja mis materjalist tahad? Punane nilbe nibusid paljastav lateks susugusele värdjale sobib või?

                      Kommentaar


                        Särk käes, väga rahul.

                        Kommentaar


                          Sain ka oma särgi kätte, särk korralik, kuigi jh oleks L suurus pigem ideaalselt sobinud aga jh pole ka XL viga
                          Selline küsimus veel et kas ei leidu Reali dressipluusi sellist - http://www.soccernetstore.com/shop-b...op--navy-.html
                          [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                          Kommentaar


                            inimesed, tellige nüüd särke endale!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meelisml Vaata postitust
                              Sain ka oma särgi kätte, särk korralik, kuigi jh oleks L suurus pigem ideaalselt sobinud aga jh pole ka XL viga
                              Selline küsimus veel et kas ei leidu Reali dressipluusi sellist - http://www.soccernetstore.com/shop-b...op--navy-.html
                              Hetkel ei saa peale särkide mult midagi, aga see situatsioon loodetavasti varsti muutub. Vabandust.

                              Kommentaar


                                Ok. Mõistan
                                [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X