320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sayonara Vaata postitust
    No sorry....aga slashmanil on point.... Kunagi tellisin shevalt Barca särke (2006-07) hooaeg: home ja away....no sorri need on nii öelda väga head koopiad või replicad aga mitte originaalid.... seda võin tõestada lihtsalt: nimelt käisin sama aasta suvel Barcelonas ning staadionit külastades hüppasin läbi sealsest poest ning seal oli selgelt näha Barca vormi puhul, et:
    1) materjal on teine: vahe on marginaalne kuid siiski on
    2) värvid on tõesti shevalt saadud särgil tiba tuhmimad
    3) revääridel olevad (LFP) logod on üldse teistmoodi tehtud (sheva särgil olid tikandid niiöelda)
    Ma ei taha samuti halvustada sheva särke: ilmselt tellin talt neid veelgi ja ei kurda, kuid väide et need on puhta originaalid ei saa ka päris 100% tõsi olla.
    PS. Kas särgid on pärit taiwanist või hiinast ning kas need peaks olema odavamad või mitte sellest pole õrna aimugi
    Aga äkki oskad öelda, milline on vahe Sheva särkidel ja Arenal müüdavate särkidega?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Tere,

      number kolm punktile sayonara postituses julgen praegu ühte särki käes hoides vastu vaielda.

      Särgid ongi replica särgid, mitte need, mida pärismängijad kannavad, ka subside sport müüb replicasid.

      Väike tõestus:
      Football Shirts Megastore
      Replica jerseys from your favorite
      team or country. Fast delivery.
      SubsideSports.com



      Tänud
      www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

      * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

      Kommentaar


        Palju läheks Chris Pauli Hornets home särk maksma ?

        Kommentaar


          Kas sheva sa oma maili ka vaatad, juba ammu saatsin soovi särkide kohta?

          Kommentaar


            No seda originaal ja mitte originaal juttu on naljakas lugeda... Pikemat aega toimub asi selliselt, et tehastes, kus nike, adi ja mis iganes firma oma tooteid toodab, toodetakse tellimuse täitmiseks vaja minev kogus ära ning peale seda hakatakse tootma lisakoguseid, mis rändavad siis hallile turule Ehk on tõesti materjalid veidi odavamad, aga särgid on sama head kui need nn originaalid.
            On inimesi, kellele on väga oluline, et ta kannab 3 korda kallimat ja originaal särki, a mind küll ei pane see tunne rohkem pappi välja köhima, kui särk iseenesest on silmaga vaadates tavainimesele täpselt samasugune.
            Ja milline loll viitsib iga hooaeg osta 1500-ga uue särgi. 500-ga on see veel mõistuse piirides
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Originaal või mitte on tõesti veidi mööda.

              Mitteoriginaalsed särke ei tee nike ja adi tehaseid, need tehakse kuskil türgi mustal turul, nö kopeeritakse, samamoodi on ju armaani ja verace särkidega .

              Replika särgid on originaalid, sama originaalid kui ka barca mängusärgid, lihtsalt kasutatud on odavamaid materjale, laia turu jaoks, et oleks inimestele taskukohased. Hea näitena tõin Europassi päris- ja replica palli. Päris pall maksab 1600, replica 300.- Sõltumata sellest ei ole replica praak, vaid samasugune ''originaal'' nagu õige europassgi. Materjal on lihtsalt teine.

              Kommentaar


                tervist,

                oleks soovi NFL'i särgi järele.
                nimelt Baltimore Ravens #52 . Away või Alternatiiv(kui neid pole siis Home) ->


                on see mõeldav?

                Kommentaar


                  sheva , kas sul arsenali särki polè?

                  Kommentaar


                    Ma pean ära mainima, et sheva kas valetab või siis on ta ise teadmata teisejärguline vahemees. Kuna need särgid ei tule kindlasti Portugalist!

                    Ma olen ise neid "Portugalis" tehtud särke tellinud ning ma pean tunnistama, et klubi logo oli tol särgil selgelt kehvema kvaliteediga tikitud kui teistel koopiatel. Nimelt olen tellinud ManU särke, millel oli peal "Made in Marroco", "Made in Indonesia" või "Made in Portugal".

                    Seega ise eelistan mujalt tellida. =) Kui kellegil huvi tekkis võin abistada.

                    Kommentaar


                      Tahad öelda et tood sama hinna eest parmeaid särke? sulle muide ei saa PM-igi saata

                      Kommentaar


                        Muide, kui keegi Shevat tunneb, siis võiks talle märku anda, et ta otsiks aega, et korra netis käia. Saan aru, et ülikoolis raske aeg, aga jah, äkki leiab mingit aega? Oleks ülimalt tänulik.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          saab tehtud Kasper

                          Kommentaar


                            tere,

                            Kasper, mis mureks?

                            Teadmiseks teistele, et see nädal edastan ka antud tellimused. Palun kirjutage mulle argo.alaniit@gmail.com seda maili vaatan ka telefonitsi.

                            Kuigi äkki ei pea enam üldse särkidega jantima, nagunii alusasin asja hobi korras ja tõsise jalgpallifännina, sai tellitud särke nii endale kui sõpradele, asi kasvas natuke suuremaks, aga tundub, et siin on teisi seltsimehi, kes on suutelised antud teenust paremini pakkuma. Friikshow, kui suudad särke müüa 500.- tk eest, siis miks mitte, ehk ongi mul aega otsad kokku tõmmata, kuigi järgmine aasta ülikoolis peaks hakkama jälle aega üle jääma !!!

                            Elame näeme!

                            Edu kõigil!
                            www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                            * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                            Kommentaar


                              järgmise aastani äritse edasi palun siis ma tellin ka sult

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Tahad öelda et tood sama hinna eest parmeaid särke? sulle muide ei saa PM-igi saata
                                See võis olla ka juhus, et too särk oli kehvemini tehtud aga nii ta oli. Aga see "made in" asukoht on küll igatahes teine. Nüüd peaks saama ka PM saata.

                                Algselt postitas sheva Vaata postitust
                                tere,

                                Kasper, mis mureks?

                                Teadmiseks teistele, et see nädal edastan ka antud tellimused. Palun kirjutage mulle argo.alaniit@gmail.com seda maili vaatan ka telefonitsi.

                                Kuigi äkki ei pea enam üldse särkidega jantima, nagunii alusasin asja hobi korras ja tõsise jalgpallifännina, sai tellitud särke nii endale kui sõpradele, asi kasvas natuke suuremaks, aga tundub, et siin on teisi seltsimehi, kes on suutelised antud teenust paremini pakkuma. Friikshow, kui suudad särke müüa 500.- tk eest, siis miks mitte, ehk ongi mul aega otsad kokku tõmmata, kuigi järgmine aasta ülikoolis peaks hakkama jälle aega üle jääma !!!

                                Elame näeme!

                                Edu kõigil!
                                Kui sul endal on muud tegemist ja aega napib siis ma võiks vabalt soovijatele pakkutud hinna eest särke(ilma liigat tähistava õlamärgi ning numbri ja nimeta) vahendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X