320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas friikshow Vaata postitust
    See võis olla ka juhus, et too särk oli kehvemini tehtud aga nii ta oli. Aga see "made in" asukoht on küll igatahes teine. Nüüd peaks saama ka PM saata.



    Kui sul endal on muud tegemist ja aega napib siis ma võiks vabalt soovijatele pakkutud hinna eest särke(ilma liigat tähistava õlamärgi ning numbri ja nimeta) vahendada.
    vaevalt paljud nii tahaks särki sorri et OT

    Kommentaar


      Algselt postitas sheva Vaata postitust
      tere,

      Kasper, mis mureks?

      Teadmiseks teistele, et see nädal edastan ka antud tellimused. Palun kirjutage mulle argo.alaniit@gmail.com seda maili vaatan ka telefonitsi.

      Kuigi äkki ei pea enam üldse särkidega jantima, nagunii alusasin asja hobi korras ja tõsise jalgpallifännina, sai tellitud särke nii endale kui sõpradele, asi kasvas natuke suuremaks, aga tundub, et siin on teisi seltsimehi, kes on suutelised antud teenust paremini pakkuma. Friikshow, kui suudad särke müüa 500.- tk eest, siis miks mitte, ehk ongi mul aega otsad kokku tõmmata, kuigi järgmine aasta ülikoolis peaks hakkama jälle aega üle jääma !!!

      Elame näeme!

      Edu kõigil!
      Kuna sul PM'i kast oli täis, siis saatsin sulle kirja läbi foorumi, aga sul oli seal äkki hoopis maili aadress. Aga saadan sulle siis gmaili peale õhtul kirja, siis peaksid selle ka kätte saama ja ehk mu mure leiab ka lahenduse.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
        vaevalt paljud nii tahaks särki sorri et OT
        siiski on võimalus ka koos antud lisadega särki tellida

        Kommentaar


          Algselt postitas friikshow Vaata postitust
          siiski on võimalus ka koos antud lisadega särki tellida
          mis hinnaga sa siis koos lisadega müüd?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            mis hinnaga sa siis koos lisadega müüd?
            Koos lisadega on 550-630 EEKu. See on siis õlamärk, nimi ja number.

            Täpsemate küsimuste korral paluks saata PM. Ma loodan, et see nüüd töötab.

            Kommentaar


              Teen see nädalavahetus jalkasärkide tellimuse, kes tunneb, et soovib midagi andku teada argo.alaniit@gmail.com


              Kes sinna juba teada andnud, nende soovid edastatud!
              www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

              * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

              Kommentaar


                tervist üle pika aja

                kes särgid tellisid viimase ropsuga, palun Teid saata oma aadress ja täisnimi ja ka telefoninumber, mailile argo.alaniit@gmail.com

                Hakkan vaikselt laiali jagama!

                Kossu ja NFL särkidega on seis veel natuke hapu... vabandan!
                www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas sheva Vaata postitust
                  tervist üle pika aja

                  kes särgid tellisid viimase ropsuga, palun Teid saata oma aadress ja täisnimi ja ka telefoninumber, mailile argo.alaniit@gmail.com

                  Hakkan vaikselt laiali jagama!

                  Kossu ja NFL särkidega on seis veel natuke hapu... vabandan!
                  nfl särke hetkel pole aga lootust on ? või kuidas?

                  Kommentaar


                    tere, on lootust, keegi tellisis ühe nfl-i ka. Lihtsalt ei ole saanud pakki kätte tollist! Kui ikka jebimiseks läheb, siis täiega

                    Aga jalkaga korras nagu ikka :P
                    www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                    * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sheva Vaata postitust
                      tere, on lootust, keegi tellisis ühe nfl-i ka. Lihtsalt ei ole saanud pakki kätte tollist! Kui ikka jebimiseks läheb, siis täiega

                      Aga jalkaga korras nagu ikka :P
                      ma nagu saatsin e-maili nfli särgi requestiga :P. (baltimore ravens)
                      (loodan et kirja üldse said, äkki keegi teine ;D)

                      kui on ravens, siis .. mis suurus tellitud sai? kas M? ma ei maininud oma meilis särgi suurust, sest meilis sai küsitud kas üldse oleks mõeldav see särk, aga vastust ei saanud ;D . kui M, siis loodetavasti mitte väga tillu :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas riven1 Vaata postitust
                        ma nagu saatsin e-maili nfli särgi requestiga :P. (baltimore ravens)
                        (loodan et kirja üldse said, äkki keegi teine ;D)

                        kui on ravens, siis .. mis suurus tellitud sai? kas M? ma ei maininud oma meilis särgi suurust, sest meilis sai küsitud kas üldse oleks mõeldav see särk, aga vastust ei saanud ;D . kui M, siis loodetavasti mitte väga tillu :P
                        M suuruses NFL-i särke naljalt ei müüda. XL või siis L suurus on põhiline.
                        Tellisin kunagi ammu ka ise Shevalt Big Beni särgi ning olen väga rahul!

                        Muide Ravens - Steelers vastasseis on varsti tulekul!
                        Tore, et saab kellegagi trashi natuke rääkida
                        Peace
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                          M suuruses NFL-i särke naljalt ei müüda. XL või siis L suurus on põhiline.
                          Tellisin kunagi ammu ka ise Shevalt Big Beni särgi ning olen väga rahul!

                          Muide Ravens - Steelers vastasseis on varsti tulekul!
                          Tore, et saab kellegagi trashi natuke rääkida
                          Peace
                          you're goin down, boy !
                          peaaegu 6 a ravensi poolehoidja olnud, nii kaua kui nfl-i jälginud olen. lõpuks ometi on 'meil' korralik offense, QB .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas riven1 Vaata postitust
                            you're goin down, boy !
                            peaaegu 6 a ravensi poolehoidja olnud, nii kaua kui nfl-i jälginud olen. lõpuks ometi on 'meil' korralik offense, QB .

                            veel natuke OT-d :P
                            Heh..mul NFL-i ning Steelersi fännina staa˛i mingi 4-5 aastat äkki :P
                            Ning Flacco tundub tõesti 'real deal' olevat...kahjuks
                            Aga ootan juba põnevusega seda mängu
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Marseille kodu Kone särki, või Arsenal kodu Walcott. soovitavalt S suurus, või noh . umb 165 pikkusele. oleks võimalik ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                sheva, särgi kohta uudiseid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X