320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.


    homeless nigerboy american dream came true(homme sinisest seadusest ka Pealtnägijas(tahavad vist näidata et nad polegi anti-kesk enam). Bring some more GMO and Monsanto (eks Mõjuagent007, Tofoa, Beckham)

    rohkem selliseid inimesi on vaja
    mitte selliseid ---> https://www.youtube.com/watch?v=3Vfjz8uOh0g

    btw Obama saadab ka vist juudiriigi perse varsti (FU Israel)

    Kommentaar


      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      Bring some more GMO and Monsanto
      Sa geene sööd?

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Ole vait selle selekteerimisjutuga. Te ise selekteerite nii mis mühiseb nii, et las ma ka kopeerin kui tohib.

        Ja üleüldse mida sa sogad? Millele ma vastan?
        Mõnu küsimusele.

        Kommentaar


          GMO asjad on täiega lahedad ja GMO toit on maitsev.

          Kommentaar


            Siinsed vandenõu tegelased meenutavad King of the Hillist seda tüüpi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              GMO asjad on täiega lahedad ja GMO toit on maitsev.
              No mis siin enam vaielda rääkida on? Vaata mu alapealkirja. See käib ju täpselt sinu kohta.

              See on sama kui me vaidleks kas suitsetamine on tervisele kahjulik ja sa ütled, et see on ju mõnus tegevus. Jah - see võibki olla (ja ongi), kuid that's not the point, is it?

              Kommentaar


                Kuna valimiste teemas on hetkel aktuaalne natsipoliitika siis võiks ju siin ka sellest arutada. Muidu ketrame sama juttu mis koguaeg.
                Nii.
                Mina olen näiteks sellel arvamusel, et Hitleri Saksamaa oli the biggest fight against the system mis kunagi olnud on. Juute tapeti muidugi, kuid need numbrid mis meile esitatakse on naeruväärsed + sõjatööstusel ei olnud tegelikult nii suur osa riigi majanduse kasvus nagu seni arvatakse. Vaadake Saksamaa sõjatööstuse rahastamist enne II. maailmasõda ja näeme, et tõus hakkas pihta alles 2-3 aastat enne sõda.
                Igati olen nõus ka sellega, et demokraatia on üks sitemaid valitsemisvorme üldse, sest ajupestud inimesi on umbes 90% rahvastikust ning neid manipuleerida on niiiiiiiii lihtne.

                *grabs pop-corn*

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  See on sama kui me vaidleks kas suitsetamine on tervisele kahjulik ja sa ütled, et see on ju mõnus tegevus. Jah - see võibki olla (ja ongi), kuid that's not the point, is it?
                  Palun tee endale GMO ja selle mõiste sisu selgeks. Sulle ka küsimus. Sa geene sööd?

                  Kommentaar


                    Igati olen nõus ka sellega, et demokraatia on üks sitemaid valitsemisvorme üldse, sest ajupestud inimesi on umbes 90% rahvastikust ning neid manipuleerida on niiiiiiiii lihtne.
                    Aga kas diktatuuri tingimustes on manipuleerida raskem? Pigem vist ei.

                    Mis Aadusse puutub, siis minu arvates alustas ta suht mõistlikult, hiljem sai hakkama aga ühe lolluse ja sigadusega teise järel ja seepärast ta nii ka lõpetas. Näiteks kahel rindel sõdimine, jänkidele sõja kuulutamine jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      *grabs pop-corn*
                      Ma loodan, et see nii jääbki.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Mis Aadusse puutub, siis minu arvates alustas ta suht mõistlikult, hiljem sai hakkama aga ühe lolluse ja sigadusega teise järel ja seepärast ta nii ka lõpetas. Näiteks kahel rindel sõdimine, jänkidele sõja kuulutamine jne.
                        Head näited!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Kuulge, mis sellest vandenõuteooriast sai kus väideti, et Merkel on Hitleri tütar?

                          Kommentaar


                            Sa vist tõesti ei mõista mis asi GMO on..inimesed on tuhandeid ja tuhandeid aastaid GMO'ga tegelenud. Poest õuna oled ostnud?



                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            No mis siin enam vaielda rääkida on? Vaata mu alapealkirja. See käib ju täpselt sinu kohta.

                            See on sama kui me vaidleks kas suitsetamine on tervisele kahjulik ja sa ütled, et see on ju mõnus tegevus. Jah - see võibki olla (ja ongi), kuid that's not the point, is it?
                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Palun tee endale GMO ja selle mõiste sisu selgeks. Sulle ka küsimus. Sa geene sööd?

                            Kommentaar


                              Amos, kas sa mõnes teemas üldsusega samal arvamusel ka oled või on kogu elu üks suur vandenõuteooria?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                                Amos, kas sa mõnes teemas üldsusega samal arvamusel ka oled või on kogu elu üks suur vandenõuteooria?
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X