320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Miks ma isegi vaevun, aga noh, swedish official on pandud võrduma Rootsi Roheliste parlamendisaadikuga. Sama asi, eks.
    Ma ise mõtlen vahest sama vaevumise kohta. https://www.youtube.com/watch?v=F-xD0QxGlGM
    Youtube on muidgi videosid täis, kuid miks sa arvad et see on conspiracy? Sest keegi AKs pole seda maininud?

    Kommentaar


      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      Ma ise mõtlen vahest sama vaevumise kohta. https://www.youtube.com/watch?v=F-xD0QxGlGM
      Youtube on muidgi videosid täis, kuid miks sa arvad et see on conspiracy? Sest keegi AKs pole seda maininud?
      Huvitav, miks kommentaarid on keelatud. Kas selleks, et muidu antakse teaduslik selgitus ja polegi enam nii äge?

      Paneme sulle siis selgituse ka: https://www.metabunk.org/threads/deb...e-vortex.3551/
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Huvitav, miks kommentaarid on keelatud. Kas selleks, et muidu antakse teaduslik selgitus ja polegi enam nii äge?

        Paneme sulle siis selgituse ka: https://www.metabunk.org/threads/deb...e-vortex.3551/
        Haha, ma sain samamoodi chemtraili teemast bänni, kui ma küsisin selle video saatja käest, et kas ta on kunagi läbi tugeva vihma lennukiga maandunud. Ehk, raudidas, sa oled ikka überloll.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Haha, ma sain samamoodi chemtraili teemast bänni, kui ma küsisin selle video saatja käest, et kas ta on kunagi läbi tugeva vihma lennukiga maandunud. Ehk, raudidas, sa oled ikka überloll.
          F1 on juutide juhitud obv, sest seal dumpitakse ka cheme täiega.

          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Haha, ma sain samamoodi chemtraili teemast bänni, kui ma küsisin selle video saatja käest, et kas ta on kunagi läbi tugeva vihma lennukiga maandunud. Ehk, raudidas, sa oled ikka überloll.
            minee söö oma tervislikku mcdonaldist ja kirjuta delfi muinasjutte. Ning tõesta mulle palun, et see rootslane ajas paska(lisaks ka kapist välja tulnud piloodid, kes on tunnistanud cemtrailside kasutamist. Kui sa ei suuda seda teha mine lase enda impotentset keha rahuldada mõnel iha.ee pederastil või ole lihtsalt vait

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
              minee söö oma tervislikku mcdonaldist ja kirjuta delfi muinasjutte. Ning tõesta mulle palun, et see rootslane ajas paska(lisaks ka kapist välja tulnud piloodid, kes on tunnistanud cemtrailside kasutamist. Kui sa ei suuda seda teha mine lase enda impotentset keha rahuldada mõnel iha.ee pederastil või ole lihtsalt vait
              justjust. oskad veel midagi öelda?

              Kommentaar


                Andestage mu ignorantsust, aga misasi on chemtrail (ehk avage mu uskmatud silmad oo suured kolmanda silmaga nägijad). Kui keegi suudaks umbes ühe lausega selgitada. Pikemat teksti ei viitsi lugeda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Andestage mu ignorantsust, aga misasi on chemtrail (ehk avage mu uskmatud silmad oo suured kolmanda silmaga nägijad). Kui keegi suudaks umbes ühe lausega selgitada. Pikemat teksti ei viitsi lugeda.
                  It's hard to look up in the sky on a clear day and not see a "cloud" trailing from an airplane. They're called contrails, though some refer to them as "chemtrails" and have odd explanations for their existence.


                  @mõnuagent.. tabasin vist naelapea pihta jah?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Andestage mu ignorantsust, aga misasi on chemtrail (ehk avage mu uskmatud silmad oo suured kolmanda silmaga nägijad). Kui keegi suudaks umbes ühe lausega selgitada. Pikemat teksti ei viitsi lugeda.
                    Lühidalt kujutavad pot headid ette, et jäätuva veeauru asemel tekitavad lennukitel nö "sabad" keemilised ühendid, mida sealt alla pritsitakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      http://science.howstuffworks.com/tra...chemtrails.htm

                      @mõnuagent.. tabasin vist naelapea pihta jah?
                      Ei, noh, lase veel. Sa ju tead kõike nii hästi. Muide, mitu klassi haridust sul ikkagi kokku on?
                      Minu naelapea pihta tabamine on ilmselt selgem, kuna sa oledki überloll.
                      Ehk enne olid mul kahtlused, aga kui sa sellise video tõe pähe postitad, noh, siis palju õnne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Lühidalt kujutavad pot headid ette, et jäätuva veeauru asemel tekitavad lennukitel nö "sabad" keemilised ühendid, mida sealt alla pritsitakse.
                        Grazie

                        Nagu ma kirjutasn, pikka teksti ei viitsi lugeda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Andestage mu ignorantsust, aga misasi on chemtrail (ehk avage mu uskmatud silmad oo suured kolmanda silmaga nägijad). Kui keegi suudaks umbes ühe lausega selgitada. Pikemat teksti ei viitsi lugeda.
                          lennukite taga nähtavad jutid on keemia, mda pritsitakse illukate poolt, et muuta inimkond rumalamaks/kontrollitavaks.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ei, noh, lase veel. Sa ju tead kõike nii hästi. Muide, mitu klassi haridust sul ikkagi kokku on?
                            Minu naelapea pihta tabamine on ilmselt selgem, kuna sa oledki überloll.
                            Ma ei ole väitnud, et ma tean kõike. Kuid kas ma usun kõike, see on 50/50. Foorumi eesmärgiks on ju argumenteerimine ning see mulle meeldib. Aga kui ma vaatan enda ümber siis ma näen küll, et maailmas on palju halba ümberringi ning et kõike mis ma näen ei saa võtta mustvalgelt ning ka mulle meeldivad alternatiivsed mõtted. Nagu ma olen aru saanud siis oled sina ajakirjanik. Ajakirjanikud ei ole mingid eriti andekad ega targad inimesed, neil eelkõige puudub enda arvamus.. eelkõige PM, Delfi ning ERR ajakirjanikel. Nende tööks on kirjutada seda mida neil kästakse. Ning ajakirjanikud pigem ei vastuta ka enda kirjutatud artiklite eest. Lisaks on ajakirjanike tööks rahvaga manipuleerimine ning nende hirmutamine. Kuid nagu ma olen aru saanud siis sa oled ka suhteliselt elutu vend, kelle eluprioriteedid ongi tema arvuti, FB, soccerneti foorum ning NBA. Selle asemel et mind valgustada oma tarkustega sa pigem hakkad mulle ette heitma, et ma olen super-, hüper-, laus- ja megaloll. Tead ikka, et loll on see kes teisele nime annab ning. Kas sa ikka tead, et tark inimene võib vahel lollitada, aga loll inimene võib pidevalt targutada. Nii et lõklõklõk my...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              lennukite taga nähtavad jutid on keemia, mda pritsitakse illukate poolt, et muuta inimkond rumalamaks/kontrollitavaks.
                              Ja hävitada sellega tavaline rohelus, et peaksime ostma Monsanto geenmuundatud toitu.

                              Kommentaar


                                Kuidas selle vastu saab?Peab peast täielik raudaju olema või on olemas mingisugused kaitsevahendid?
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X