320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kes te tegelikult olete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'kes te tegelikult ole

    Originally posted by DavidsMa olen selline wend kes VIHAKB OSSE paneks nad k6ik p6lema
    Mis tähendab vihakb ja kes on ossid?
    Äkki kustutaks eelmise (ja selle ka siin) ära...
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

      minu jaoks tähendaks oss nt ostsillograafi, mis on seade elektrivoolu teatud karakteristikute mõõtmiseks. vist oli võimalik jälgida pinge muutumist ajas, mis peaks siis olema sageduskarakteristik. täpsemalt teab ilmselt vihkaja ise rääkida. võibolla meenuvad teile pildid lapsepõlvest, kus telekaparandajal oli suur kast kaasas, millel rohelised siinused mööda 10x10 cm ekraani ringi vurasid.

      säärase seadeldisega saab ka oivaliselt vabalangemiskiirendust ehk gee\'d mõõta. see käib nii, et viskad ostsillograafi aknast välja ja stopperiga mõõdad, kaua kukub. täiendavalt on vaja veel teada akna kõrgust maast ja algkiirendust. lihtsuse huvides soovitan kasutada algkiirendusena nulli, mis maakeeli tähendab, et lased lihtsalt kukkuda, mitte ei viska koletu hooga.

      muidugi võis kodanik Davids midagi sootuks muud vihata, või lihtsalt kirjavea teha.

      loodan, et suutsin foorumlaste maailmapilti avardada.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

        Originally posted by rohelineKonn
        säärase seadeldisega saab ka oivaliselt vabalangemiskiirendust ehk gee\'d mõõta. see käib nii, et viskad ostsillograafi aknast välja ja stopperiga mõõdad, kaua kukub. täiendavalt on vaja veel teada akna kõrgust maast ja algkiirendust. lihtsuse huvides soovitan kasutada algkiirendusena nulli, mis maakeeli tähendab, et lased lihtsalt kukkuda, mitte ei viska koletu hooga.
        no aga õhutakistus, rK, õhutakistus? nii tuleb sul gee vale. pealegi, kas mitte g pole suhteliselt fikseeritud suhtes geograafilise asendiga? ah jaa, seda tuleb aegajalt üle kontrollida. lähen kohe proovin mõne riigi omanduses oleva asja aknast alla lennutada.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

          Ossid on inimesed, kes kuulavad trance\'i ja d\'n\'b muusikat.
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

            Originally posted by Totti


            Ossid on inimesed, kes kuulavad trance\'i ja d\'n\'b muusikat.
            Pean vajalikuks täiendada. Ehk ütlevad huvitundjatele rohkem sünonüümid nagu rullnokk, jõmm, tolgus, lõngus. Ja oss võib kuulata, mida iganes tahab, ta lihtsalt ei pea tähtsaks, et kõrvusse jõudval helil ka mingi sõnum oleks. Küsimus on suhtumises, mis on osaliselt sarnane selle kitsa teema algatanud postitustele: õigekiri ja kogu haridussüsteem on meie vaenlane, enamus hallist massist erinevaid või isiklikult ebasümpaatseid kodanikke tuleks ära põletada, elu põhieesmärk on tarbida juba varajases eas rohkelt alkoholi ja oma elu ära visata. Kõike seda võtab kokku sõna ülbus.

            Et nüüd teemasse tagasi pöörduda, siis mina ise selline ei ole ning nimetatud kontingent pole ka mulle meelepärane. Põletama siiski kedagi ei kipuks, teatud probleemidega mahume siia maailmasse kõik ilusti ära
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

              õumaikaad, ma kuulan drummijabassi.. tuleb välja et ma olen mingi osss. kohutav.
              chimaira ja ill nino on kah riiulis, ei tea kas see rehabiliteerib mind kuigivõrd või lähen tikke ostma..
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                Originally posted by fittibaldi


                õumaikaad, ma kuulan drummijabassi.. tuleb välja et ma olen mingi osss. kohutav.
                chimaira ja ill nino on kah riiulis, ei tea kas see rehabiliteerib mind kuigivõrd või lähen tikke ostma..
                see polegi veel kõige hullem,et oled oss,
                palju kurjem lugu on sellega et davids vihkab sind ja lubas su põlema panna.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                  Originally posted by Jyrka


                  Mina olen Papa Moomin
                  Geniaalne!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                    Originally posted by SleepWalking
                    no aga õhutakistus, rK, õhutakistus? nii tuleb sul gee vale.
                    kallis uneskõndija. näen, et riigitöö on su kahjuks ka võrdlemisi elukaugeks muutnud. ma arvasin, et ehk mõni noorem... aga sina... see on lihtsalt kurb.
                    on täiesti elementaarne, et sellise katse tarvis tekitad sa katsepiirkonda vaakumi. sina võiksid selle tekitada nt lastestaadioni poole. ma tõesti arvasin, et selle peale tulevad inimsed ise.

                    teiseks on mul südamest kahju, et davids ostsillograafe ei vihka. uskuge mind, ka need monstrumid on selle ära teeninud. ilmselt on siinkohal põhjuseks vahetute kokkupuudete vähesus.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                      Originally posted by rohelineKonn
                      kallis uneskõndija. näen, et riigitöö on su kahjuks ka võrdlemisi elukaugeks muutnud. ma arvasin, et ehk mõni noorem... aga sina... see on lihtsalt kurb.
                      jah, sul on õigus. olen viimasel ajal g\'d mõõtnud vaid asjade langemise teel, mida lausa punktmassina käsitleda võib, mistõttu ka see vaakumiasi on kahetsusväärselt täiesti unustustehõlma vajunud. see foorum muutub päevast päeva üha raskemini talutavaks - üha uued ja uued avastused enda kohta ei anna ööl ega päeval asu ...

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                        Aga võib-olla vihkab Davids Ida-Saksa turiste?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                          Originally posted by m1kk


                          Originally posted by Totti


                          Ossid on inimesed, kes kuulavad trance\'i ja d\'n\'b muusikat.
                          Pean vajalikuks täiendada. Ehk ütlevad huvitundjatele rohkem sünonüümid nagu rullnokk, jõmm, tolgus, lõngus. Ja oss võib kuulata, mida iganes tahab, ta lihtsalt ei pea tähtsaks, et kõrvusse jõudval helil ka mingi sõnum oleks. Küsimus on suhtumises, mis on osaliselt sarnane selle kitsa teema algatanud postitustele: õigekiri ja kogu haridussüsteem on meie vaenlane, enamus hallist massist erinevaid või isiklikult ebasümpaatseid kodanikke tuleks ära põletada, elu põhieesmärk on tarbida juba varajases eas rohkelt alkoholi ja oma elu ära visata. Kõike seda võtab kokku sõna ülbus.

                          Et nüüd teemasse tagasi pöörduda, siis mina ise selline ei ole ning nimetatud kontingent pole ka mulle meelepärane. Põletama siiski kedagi ei kipuks, teatud probleemidega mahume siia maailmasse kõik ilusti ära

                          Njah selline wend kes paneb oma autoga ringi, et saavutada tipp kiirust jne.!!
                          Vend , kes vihkab SK8.i ja lubab neil k6igile peksa anda ........ vot need vennad kes k2ivad linnapeal sellep2rast et saaks kellegile peksa anda ......... vot need on ossid!!!!!Nojahh ja ega enamus kuulavad Tranci kaa aga ega iga vend kes kuulab ei pea olema oss!!!!Yhes6naga kui sa yritad igap2ev oma rolleriga v6i autoga tippkiirust saada ja p2rast r22gid valjusti oma kogemustest ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi


                          Elagu juuksed



                          742617000027
                          (sic)
                          (515)
                          MAGGOT

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                            mul on nüüd paanika!
                            ei saa aru, kas üks 15 aastane poiss vihkab mind või mitte...
                            tänaval ei kakle (kasvasin välja), metalit ei kuula (kasvasin välja), autoga sõidan reeglina kiiresti (sest keegi kurat on teinud ööpäeva 24 tunniseks), träänssi kuulan vahetevahel (autos ja kõvasti, rahustab närve)
                            ja pikad juuksed on meeste peas reeglina nõmedad. eestis.
                            sel lihtsal põhjusel, et ma tõepoolest ei soovi näha linnapeal mingisuguseid rasvast nõretavate juuksesalkudega tegelasi. samastumismäng asotsiaalidega? peske pead ja hooldage oma juukseid, siis on mille üle uhkust tunda ja mille järgi ennast defineerida \"lõngaks\".

                            ps. kas ma saan nüüd tikud või mitte? ja kas bensiini pean ise ostma või kingib selle mulle üks 15 aastane poiss? ja üldse mis värk on?


                            -m-
                            lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                              A see on ka nagu nõme, kui kõik käivad neljamillimeetrise soenguga ringi. Äärmisel juhul kaheksamillimeetrisega. Nõrk, ütlen mina. Selline vahemärkus siis põnevasse vaidlusse.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                                see on ka nagu nõme, kui kõik käivad neljamillimeetrise soenguga ringi.
                                kui uuesti mu teksti läbi loed, saad aru, miks ei meeldi mulle eesti noormeeste pikad juuksed (loomulikult on ka erandeid).

                                -m-
                                lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X