320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kes te tegelikult olete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

    Mina näen igatahes oma pikkade juustega väga seksikas välja.


    Lihtsalt mõtlesin et anna teada.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

      see eest kiilakad joovad õlut

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

        Ärge rääkige mulle õllest!
        /me kes ootab tööpäeva lõppu kannatamatult
        Supplies!

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

          Originally posted by vandersell

          Ärge rääkige mulle õllest!
          /me kes ootab tööpäeva lõppu kannatamatult
          i copy that!
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

            Ma kah peaaegu ossi aint autot pole kuid kui suguvõsa vaadata siis... vanaonu tütar sõidab rallit, vanaon ise kah, tädi sõidab kiirelt, onu kah veel, vanaema talub kah pedaali kui vaja, issi kah kiire ja rallit sõitnud.Ükskord vihmaga libisesime kruusateel. Tuleb üks hea asi umbes 6 nii öelda ossi sõitsid järjest noh muidugi kiirendus võistlusele meie kõige ees põletasime Kärdla linnas kummi ehk tegime Burn Outi. Muidu ma selline loll kes ei viiitsi koolis käia, meeldib kuulata träna, d`n`b, mingeid veel. Siis ükskord võtsime veel teel Raplast Tallinna kiiruseks 240 km/h vanaonuga roolis.

            Ja nüüd siis vbl pilt minu vanaonu autost http://www.rally.ee/?a=a022&b=2787&p=1
            sigpic

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

              Originally posted by Henryfan
              Siis ükskord võtsime veel teel Raplast Tallinna kiiruseks 240 km/h vanaonuga roolis.
              Ja see on midagi, millega tasub uhkustada? Kui sa ei õpi, et tänaval ja maanteel rallit ei sõideta, siis see lõpeb halvasti kas sinule endale või mõnele teisele liiklejale.
              Võiksid seda ka oma sugulastele teatavaks teha.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                Originally posted by mcnamara


                Originally posted by Henryfan
                Siis ükskord võtsime veel teel Raplast Tallinna kiiruseks 240 km/h vanaonuga roolis.
                Ja see on midagi, millega tasub uhkustada? Kui sa ei õpi, et tänaval ja maanteel rallit ei sõideta, siis see lõpeb halvasti kas sinule endale või mõnele teisele liiklejale.
                Võiksid seda ka oma sugulastele teatavaks teha.
                Aga nüüd saite teada, kes see jobu on, kes neid mõtetuid poste teeb Kui veel midagi teada tahate küsige
                sigpic

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                  Originally posted by Davids
                  Vend , kes vihkab SK8.i ja lubab neil k6igile peksa anda ........ vot need vennad kes k2ivad linnapeal sellep2rast et saaks kellegile peksa anda ......... vot need on ossid!!!!!
                  Need on ju Skinnid!

                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                    nii nii, ma vaatan, et üks tumba nimega davids on väga väge täis ja vihkab siin kõikki...
                    Mäletan aegu, kui sõna \"oss\" oli uudne ja huvitav ja seda kasutasid ning selle tähendust teadsid vähesed. Nüüd aga on see juba nii levinud, et mingi 15 aastane lohh kähistab seda siin kõva häälega, oskamatta seletada selle tähendust ja kindlasti ei tea ka ta selle sünnist midagi... aga siis need, kes tahavad teada misasi see jömm(oss) on siis kuulake seda lugu...Müstika - Jõmmilugu
                    hüva päeva

                    PS! enamvähem nii ta paraku on...

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                      vtf.. mida teil ida-sakslaste vastu on????

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                        seoses selle jõmmilooga

                        minu arust oli ilgelt lahe see, kui räpimehed arvasid et lugu \"Mees sa ei tea\" on tõsiselt tehtud
                        ja kõik laulsid seda...
                        aga tegelt see ongi kottpükste ja jõmmide hümn

                        vihkamise kohta niipalju, et ega jõmmid löövad punke ja deffe koguaeg kui näevad
                        eriti rakveres...
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'


                          ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi
                          Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

                          järeldus:

                          Davids peab siis ise ka ennast vihkama.
                          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                            Originally posted by wal



                            ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi
                            Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

                            järeldus:

                            Davids peab siis ise ka ennast vihkama.
                            ise saan nii aru, et ossid sõimavad metali ja rocki kuulajaid ning nimetavad neid lõngadeks...endalgi selline korralik juus juba peas ning meelejärgi muusikastiil mille nimeks rock.
                            olen kuulnud ka väljendeid nende rullnokkade või osside suust nagu \"aja lõng maha\", \"topi kidra endale p***e\" ja igasugu sellist jaburust(mulle isiklikult pole keegi seda öelnud(veel)).
                            Njah aga olgu kuidas on, siiski ei saa inimesi lahterdada muusika kuulamise põhjal, kuid tõsi see on, et rullnoka hingega tegelinskitele on arvutimuusika meeltmööda.
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                              Originally posted by dimaggio


                              Originally posted by wal



                              ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi
                              Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

                              järeldus:

                              Davids peab siis ise ka ennast vihkama.
                              ise saan nii aru, et ossid sõimavad metali ja rocki kuulajaid ning nimetavad neid lõngadeks...endalgi selline korralik juus juba peas ning meelejärgi muusikastiil mille nimeks rock.
                              olen kuulnud ka väljendeid nende rullnokkade või osside suust nagu \"aja lõng maha\", \"topi kidra endale p***e\" ja igasugu sellist jaburust(mulle isiklikult pole keegi seda öelnud(veel)).
                              Njah aga olgu kuidas on, siiski ei saa inimesi lahterdada muusika kuulamise põhjal, kuid tõsi see on, et rullnoka hingega tegelinskitele on arvutimuusika meeltmööda.
                              mis rullnoka hingega?
                              mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                                Originally posted by DEDE junior


                                mis rullnoka hingega?
                                mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.
                                Nu ok siis, ajame kõik endal juukesd siis ära, vaata kui rõve pilt siis avaneks.
                                Ja üldse, kust on levinud selline arvamus, et meesterahva soeng peab olema lühike...see on iga inimese vaba valik kui pikaks/lühikeseks ta oma juuksed kasvatab. Keegi ei pea seda talle ütlema, veelvähem mingid kiilakad rullnokad.
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X