320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kes te tegelikult olete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

    Originally posted by dimaggio


    Originally posted by DEDE junior


    mis rullnoka hingega?
    mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.
    Nu ok siis, ajame kõik endal juukesd siis ära, vaata kui rõve pilt siis avaneks.
    Ja üldse, kust on levinud selline arvamus, et meesterahva soeng peab olema lühike...see on iga inimese vaba valik kui pikaks/lühikeseks ta oma juuksed kasvatab. Keegi ei pea seda talle ütlema, veelvähem mingid kiilakad rullnokad.
    kle ole siis karvar a minu arus on see ikkagi vga mööda. Ja kui karvar on olla sinu arvates lahe, siis oled sa ka ikka mööda.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

      Originally posted by DEDE junior


      Originally posted by dimaggio


      Originally posted by wal



      ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi
      Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

      järeldus:

      Davids peab siis ise ka ennast vihkama.
      ise saan nii aru, et ossid sõimavad metali ja rocki kuulajaid ning nimetavad neid lõngadeks...endalgi selline korralik juus juba peas ning meelejärgi muusikastiil mille nimeks rock.
      olen kuulnud ka väljendeid nende rullnokkade või osside suust nagu \"aja lõng maha\", \"topi kidra endale p***e\" ja igasugu sellist jaburust(mulle isiklikult pole keegi seda öelnud(veel)).
      Njah aga olgu kuidas on, siiski ei saa inimesi lahterdada muusika kuulamise põhjal, kuid tõsi see on, et rullnoka hingega tegelinskitele on arvutimuusika meeltmööda.
      mis rullnoka hingega?
      mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.
      Kes seda on 6elnud et korraliku mehe soeng on lyhike .........
      Ja need kellel on juuksed rasvased ja ?s2risevad? need lihtsalt on r2pased!!!
      Ise tead tglt mis sulle meeltm66da on!!!!
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

        Originally posted by margunn


        mul on nüüd paanika!
        ei saa aru, kas üks 15 aastane poiss vihkab mind või mitte...
        tänaval ei kakle (kasvasin välja), metalit ei kuula (kasvasin välja), autoga sõidan reeglina kiiresti (sest keegi kurat on teinud ööpäeva 24 tunniseks), träänssi kuulan vahetevahel (autos ja kõvasti, rahustab närve)
        ja pikad juuksed on meeste peas reeglina nõmedad. eestis.
        sel lihtsal põhjusel, et ma tõepoolest ei soovi näha linnapeal mingisuguseid rasvast nõretavate juuksesalkudega tegelasi. samastumismäng asotsiaalidega? peske pead ja hooldage oma juukseid, siis on mille üle uhkust tunda ja mille järgi ennast defineerida \"lõngaks\".

        ps. kas ma saan nüüd tikud või mitte? ja kas bensiini pean ise ostma või kingib selle mulle üks 15 aastane poiss? ja üldse mis värk on?


        -m-

        Nujahh ma ei tea kas te ei taha ru saada v6i mis aga ex igayks teeb omad j2reldused minu eelnevatest komentaaridest............kas ta on Oss v6i mitte.......

        SK8,juuksed ja metal #1 ........ise teate mida teete
        742617000027
        (sic)
        (515)
        MAGGOT

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

          Originally posted by wal



          ja m6lised METALI , SK8 ja KARVIKUTE ehk OSSIDE keeles LÕNGADE kallal siis oled juba 75% OSS.............ma ei tea kui palju igayks endise OSSIKS peab aga jah mul kama ma lihtsalt VIHKAN neid vendi
          Grrrrrr............ oot mida selle lausega öelda taheti?? Et kui oled karvane, siis kohe tuleb põlema panna? Mis eri keelt need eelmainit tegelased siis räägivad, mis Davidsile ei meeldi? Ühest lausest loen, et ossid ei salli skeitereid, aga tsiteeritud lõigust sain aru, et Davids ka ei salli...

          järeldus:

          Davids peab siis ise ka ennast vihkama.
          Karvased on parimad
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

            Originally posted by DEDE junior
            mis rullnoka hingega?
            mõtle kui rõve oleks kui kõik olewks rõvedad karvikud kellel juuksed nii rasvased et särisevad juba ja silmadgi välja ei paista. Korralik mehe soeng on lyhike. Minu arvamust mööda on karviklus ikka vga mööda teema.

            rullnoklus (või kuidas iganes te seda nimetate) on ilming mida iseloomustab ennekõike seisukohtade jäikus ja võimetus tolereerida midagi vähegi erinevat.

            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

              Mina olen täitsa tavaline inime kes teeb mehist tööd ja meeldib jubedalt jalgpall
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                Aga mina olen lihtsalt ilus.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                  Aga mina olen lihtsalt mina!

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                    whehoo, minu vana hea teema!
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                      Aga mina olen tavaline Eesti tüdruk, kes hakkab sel aastal põhikooli lõpetama. Tegelen siis jah õppimisega, vahepeal tegelen veidi tõlkimisega(saksa keelest eesti keelde ja vastupidi), mängin/jälgin jalgpalli, korvpalli ja muud sporti, olen oma sõpradega jne

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                        mina olen tegelt hästi imelik kutt

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                          no shit

                          ok, tegelt me armastame sind kõik
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                            Ma olen tegelt rakvere viiner käin ainult siis soccernetis kui keegi mind ööseks külmikust välja on unustanud!
                            R.I.P Steffi
                            7.05.05


                            Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                              Olen Teet
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'kes te tegelikult olete?\'

                                olen tulnukas sellelt planeedilt
                                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X