320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis siis eile tegite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

    kahjuks pean tunnistama et sai jälle väheke alkoholi tarbitud ja ohtralt scooterit kaifitud

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

      Originally posted by Jaan
      Sa oleks pidanud lisatasu välja võtma tasuta alkoholis. Kui sa just Ryanairiga ei lennanud, mis on vähetõenaäoline, eksoel! Soome kaudu käisid vä?
      soome kaudu jah. seega finnair. tasuta alkoholi näol lisatasu väljavõtmise peale pole ma, rumal mees ise kunagi tulnud. võibolla seekord segas veidi see, et hommikul kell 7 oli kergeks õlleks veel imelikult vara, õhtul naastes aga auto, mis lennujaama sai jäetud. nii, et maksumaksja ... kraabi sendid lagedale!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

        Kas siis Soome kaudu tuleb odavam kui üle Kopenhaageni/Stockholmi? Aga kui nüüd sentidest rääkida, siis kuule... Kui lennukis napsu võtad piisavas koguses, siis ületab see summa lõpuks taksoraha. Kokkuhoid missugune!! Hommikust joomist ma ei soovita jah, kurat teab mis jama meile veel Euroopas kokku lepid.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

          Originally posted by Jaan
          Kas siis Soome kaudu tuleb odavam kui üle Kopenhaageni/Stockholmi? Aga kui nüüd sentidest rääkida, siis kuule... Kui lennukis napsu võtad piisavas koguses, siis ületab see summa lõpuks taksoraha. Kokkuhoid missugune!! Hommikust joomist ma ei soovita jah, kurat teab mis jama meile veel Euroopas kokku lepid.
          soome kaudu ei tule odavam (pigem tiba kallim), kuid samas maksab piletid kinni EL, nii et suurt vahet pole. eesti liikmemaks sellest oluliselt ei suurene jama kokkuleppimise vältimine on tõesti üks eesmärke ...





          Kommentaar


            Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

            Originally posted by SleepWalking
            soome kaudu ei tule odavam (pigem tiba kallim), kuid samas maksab piletid kinni EL, nii et suurt vahet pole. eesti liikmemaks sellest oluliselt ei suurene jama kokkuleppimise vältimine on tõesti üks eesmärke ...
            Mis sina oledki selle haige seaduse taga, et eestlased enam tulevikus normaalset piima juua ei saa või? Kaabakas.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

              Panin eile rõvedalt tinunni...nii sitt on olla et jube lihtsalt Pole veel kainegi korralikult...aga jah...omme peab ju veel mängule ka minema

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                Eile j6ime koolijuures:P Ja kell 3 öösel tellisime pitsat mida ootasime 1,5 tundi
                Eriti hale ju
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                  Tänu citymarketi mammutipäevadele sai eriti suures kogus ostetud uut kiss siidrit ja neid ka siis tänase hommikuni tarvitatud

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                    Ostsin emale lilled.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                      käisin esimest korda elus speedestil, haapsalu nightrace\'l. kõik inimesed oli purjus. huvitav, kes tagasi sõitis? kusjuures, pole kunagi näinud niipalju autosid korraga tallinna poole pressimas. porschedel ei läinud edukalt. kolekole
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                        Originally posted by treze


                        Ostsin emale lilled.
                        ma ostsin kaa
                        koogi ostsin ka.
                        Kill Billi vaatasin ka ja rändasin siis ringi pealinnas.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                          käisin raamatumessil ja ostsin peaaegu tonni eest ilusaid väljamaakeelseid raamatud. pärast akkas endal ka imelik..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                            Originally posted by fittibaldi

                            käisin raamatumessil ja ostsin peaaegu tonni eest ilusaid väljamaakeelseid raamatud. pärast akkas endal ka imelik..
                            Mina küll raamatumessil ei käinud, aga raamatupoes küll... Päris mitut huvitavat teost nägin seal, aga tonni välja käimine 3-4 ilusa raamatu eest... ei mahu lihtsalt minu esialgsesse eelarvesse. Lisaeelarve vastu võtmise korral võiks sinna pisutki kõvade kaantega kultuurimaterjali sisse arvestada.

                            Lisaks sõitsin üle pika aja taaskord mitusada kilomeetrit ühistranspordiga. Tore oli!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                              ma sõitsin eile colin mcrae4ja ja mul kukkus hüppel ratas alt...
                              a ma sain lõpuks 3. koha, sest rohkem meid polnud
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                                juss onas ja mina vaatasin pealt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X