320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis siis eile tegite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

    minust ei tasu rääkidagi...:P

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

      Thah, käisin eile poes, iseenesestmõistevavalt oli suur valik.

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

        ma küpsetasin täna hommikuni šašlõkki.

        *köh*iseolenkarsklane*köh*

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

          Olgem ausad me k6ik oleme \"karsklased\"!!!!
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

            mina tulin eile riiast kas keegi teab palju need ronaltsi punnid poes maksavad?riga sportlandis olid 39.9 latti seega siis umbes 1k

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

              Originally posted by kqjanno

              jaaaa.....joodik naljamees.
              kuule kui ma tähistasin eile kellegi sünnipäeva ja siis törtsu jõin korra...siis kohe joodik we??......nujha....vanalt sa ise esimest korda täis olid??hiljem?njha kui hiljem kui 15 siis tähendab see seda et tänapääva noorus on hukka läinud .


              *peace
              Rui Costa: Tarvitasin ohtras koguses vägijooki sellises toredas kohas nagu lasnamäe
              kqjanno: Kõik on sama mis Rui Costal ainult kakumäel

              Päris suur lonks sul siis!!

              Et nagu purjus või? Noh... natuke sai ikka varem ka mekitud (nii 14-15 aastaselt õlu või kaks või siis paar lonksu viinaspraiti), aga... pakuks, et mingi 16 vist või nii. Praegu hakkan mõtlema, et 10. klassis ollakse 15 niiet, väga hull polegi.... Ehk see ka mõjutab, et mul kodus umbes sama väljalaskeaastaga õde (1990) ja kuidagi imelik mõelda, et alles tegi püksi ning roomas põrandal ja varsti pidu ja joogid ja poisid... Aeg lendab! Kurat, nüüd mõtlen, et kui vana ise olen ja kui vana pruut on ja tulebki tunne, et peaks hakkama pensioniameti poole samme seadma.

              Kui nüüd aga võtta viies klass - need on siis mingi 10-aastased või? Kolmandikud kaheksased siis? See on küll natuke masendav juba.

              Aga noorus on hukas niikuinii!
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                ka üks väike heietus, kui küsida laiatähenduslikult mis te eile tegite, 8-ndas enne koolidiskensile minekut sai 5 minutiga ära joodud 3-4 peale pudel Piparmündi liksi, öäk, siis järgmine üritus viin ja fanta, tulemiks siis mõnusad viinagaasikrooksud, jälle öak. Nüüd siis, kui juba vanem mees, joon ainult tervislikult ning mõõdukalt

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                  Mnjaah, ise sai vist esimesed trikid 12-13a(7-8 klass) kanti tehtud.
                  15-16a(10-11) suvi, oli kindel, et iga nv sai mingid joogid tehtud ja peol käidud.
                  16a suvi oli kindel, et läks viski cocaga ja pool kaheksa oli sigahea õlu.
                  Gümnaasiumi lõpetamisel ma veel 18 polnud - aga ometigi, ei tähendand see seda, et ma täiesti kaineks oleks jäänd.
                  Edasi on aina hullemaks läinud. Ülikool teeb mõistusega oma töö, või oli see alkohol.
                  Praegused suved mööduvad koguaeg juues, kui just tööl pole. Suht igav või mis?
                  agajah eile ma seda samasust tegingi. Hakkasin laupäeval 22 peale ja lõpetasin maitea 17-18 paiku ???
                  Muideks McDonaldsist saab sigahead jäätisekokteili, millele lisades koore vana tallinnat, saate imepäraselt hea jäätisekoksi.

                  kirjavead ja muud vead hetkel ei koti, pole just kõige kainem
                  ahjaa: noorus läheb järjest kiiremini per*e ... internet on syydi!

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                    Eestisse oleks kiiremas korras taas ühte korralikku karskusliikumist vaja.
                    Mina ei joo (vähemalt viina küll mitte), lihavõtetel värvisin hoopis mune igasuguste põnevate asjadega - sel aastal tulid nad muuseas suurepärased välja. Kolmetunnine jalutuskäik metsas digifotokaga oli aga reede tipphetk. Linnud muuseas juba laulavad ja veed voolavad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                      Eile sai selleks korraks lõpu Soome MV jäähokis. Oulu Kärpät võitis kolmandat korda lisaajal Turu Palloseurat, seekord siis 1-0. Ari Vallin oli siis see täkk, kel õnnestus Kärpate edukale hooajale võidukas punkt panna.Kogu seeria 3-1.
                      Väga lahe asi see jäähoki.Ausalt kohe noh.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                        Mängisin jalgpalli, kukkusin ja sain vigastada.
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                          Ma läksin tunniajalisele jooksule, läksin Ihastesse tundmatusse kohta, eksisin ära, sattusin Tartust välja ja et koju jõuda pidin lõpuks jooksma tund ja 20 minutit. Nii et tuli uus kestvusjooksu rekord.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                            Originally posted by Henryfan


                            ISe mekisin mingit punast viina seal laua peal ja siis isa küsib kes on viina joonud?Küll siis sai nalja ,aga selle jooma jutuga meenub sõbra sünna kus nata jõmmis päädega jalkat läksima. Siis mängisime pool täis viina pudeliga pudelikeerutamis ja me lollid ei pannud korki pääle prst kõik viina täis .

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                              Originally posted by kqjanno


                              njha....mingi uus teema kujuneb siin välja:\"Esimesed joomapäevad\":P
                              teema on ikkagi mis te eile tegite
                              J6ime nohh
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Mis siis eile tegite\'

                                see ei olnd küll eile, aga täna öösel. veetsin öö pea peldiku potis ja ropsides :P kokku käisin ropsimas 8 korda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X