320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

parim jalgpalliõlu maailmas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

    ja see šokolaadiporter on jube õlu...ja ka Saku kuld pole minu maitse järgi
    Tuld!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

      A. le Coqil olevat uus õlu nimega \'English Ale\' poodides, teatati mulle just särasilmselt. Mina pole küll näinud, maitsmisest rääkimata. Aga teie?
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

        Eem... nagu oleks midagi kuulnud kuskilt aga vat näinud/maitsnud ka pole.

        Õige pea siiski tulemas veel üks uus Eesti õlu aga kahjuks ei saa hetkel veel mainida, mis nimeline ja kelle tootega tegu. Nii palju võib öelda, et täiesti uues pudelis ning kõige kallim.

        Edit: Olen jah selline pedant, et ei saa kohe muidu, kui kirjavead parandatud saavad.

        Edit2: Tra noh!
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

          Algselt postitas fitti


          A. le Coqil olevat uus õlu nimega \'English Ale\' poodides, teatati mulle just särasilmselt. Mina pole küll näinud, maitsmisest rääkimata. Aga teie?
          heh.. vaat kus lugu.. hetkel libistangi seda.. kuid.. ei tea.. nagu kõik a le coq\'i teema - imal..maitsetu.. saku on ikka omapärasemate lahenduste ja maitsetega õlleautor.. sry coq\'i fännid.. kuid eesti õlu on ikka eesti õlu - parim!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maail

            Heineken on igati mõnus ja hea!
            Samas julgen soovitada ka sellist mõnusat vene õlle nagu Baltika 7
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

              keegi siin punaseid õllesid ka proovib?pühajärvel tundus vaadi-kilkenny päris hea.ning ka raekoja platsi ääres asuva beerhouse\'i majaõllel pole viga
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                Algselt postitas fitti
                A. le Coqil olevat uus õlu nimega \'English Ale\' poodides, teatati mulle just särasilmselt. Mina pole küll näinud, maitsmisest rääkimata. Aga teie?
                kui pikalt rääkida, siis ei teagi kust alustada. nagu juba ära mainitud liiga vedel. ja nii edasi kõik muu mis õllele ei viita.

                aga lühidalt öeldes - kindlasti oskab mõni neiu paremini kirjeldada seda elamust, kui võtad suhu ja õlle maitset ei tunne.
                jah, parima jalgpalliõlu tiitlile see ei kandideeri. mõni gurmaan vaidleb ehk vastu, aga...
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                  Algselt postitas sicmic


                  Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                  Algselt postitas fitti
                  A. le Coqil olevat uus õlu nimega \'English Ale\' poodides, teatati mulle just särasilmselt. Mina pole küll näinud, maitsmisest rääkimata. Aga teie?
                  kui pikalt rääkida, siis ei teagi kust alustada. nagu juba ära mainitud liiga vedel. ja nii edasi kõik muu mis õllele ei viita.

                  aga lühidalt öeldes - kindlasti oskab mõni neiu paremini kirjeldada seda elamust, kui võtad suhu ja õlle maitset ei tunne.
                  jah, parima jalgpalliõlu tiitlile see ei kandideeri. mõni gurmaan vaidleb ehk vastu, aga...
                  Tõesti see igavesti jama õlu! Jalgpalli õluks sobib Heineken, see tõesti hea! Lisaks veel kes pole proovinud Saku On Ice laimiga tehke seda ja te ei kahetse, see kindlalt lihtsalt parim õlu eestis, sarnaselt Coronaga Ameerika!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                    Presidendi pilsner....kõige parem õlu üldse

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                      Eile käis Mazz minu pool jalgpalli vaatamas ja võttis kaasa Presidendi 8 vollise 2 liitrise õlle. Tema väitel ostis ta selle kogemata, aga jubehea jalka õlu oli. Seepärast, et tavaliselt on õllega kaasnemas selline probleem, et mängust ei jää suurt midagi meelde, kuid see õlu läks nii aeglaselt, et sellist probleemi ei tekkinud. Liiter sellest tavotist on siiani külmikus.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                        Pärnu Õlu tegi üllatava käigu

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                          Algselt postitas Noonik


                          Pärnu Õlu tegi üllatava käigu
                          saigi just eile proovitud seda, sest hispaania ollet poest ei leidnud, enamvahem ok oli.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                            ma proovisin seda aleka uut inglise õllet. no .. peale trenni riietusruumis läks pudel päris kähku alla ja maitset ei saanudki väga täpselt analüüsida.. aga mis kohe silma jäi oli natukene nagu lahja Saku Valge aftertase(minumeelest) ja siis natukene sellist koduõlle mekki oli kah....

                            Aga kuskilt kuulsin, et see muutus Pärnu õlledega pidi kaasa tooma ka kvaliteedi tõusu. nad pidavat hakkama nüüd ainult häid õllesid tegema....vms

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                              Algselt postitas taku*
                              nad pidavat hakkama nüüd ainult häid õllesid tegema....vms
                              see on hea lause
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'parim jalgpalliõlu maailmas\'

                                Algselt postitas Noonik
                                Pärnu Õlu tegi üllatava käigu
                                Algselt postitas Scooter
                                Postitatud: 16-02-06 15:20:33
                                Õige pea siiski tulemas veel üks uus Eesti õlu aga kahjuks ei saa hetkel veel mainida, mis nimeline ja kelle tootega tegu. Nii palju võib öelda, et täiesti uues pudelis ning kõige kallim.
                                Sellest jutt oligi.
                                Veebi launch peaks toimuma esmaspäeval.
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X