320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lumi?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Lumepallid!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #77
      Lumi tuli maha ja valgeks läks maa,
      seitse hanepoega nüüd välja ei saa,
      situvad end täis need sead,
      sest neil pole saapaid jalas

      ei, lumi on tore

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Ma ei tea, siin sajab ainult kas vihma või rahet. Maa on roheline igatahes ja jalkat saab mängida.
        Ja nüüd on mingit valget ollust juba maas ka.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #79
          Mis saab olla lume vastu, kui ta just ei aja tänavaid ja ukseesiseid umbe? Talv ilma lumeta on jama, täpselt nagu suvi päikeseta

          PS! Et meil see aasta oleks valged jõulud!

          Kommentaar


            #80
            lumi on mõtekas ainult siis, kui ta maha sajab ja kohe ära ei sula.

            Kommentaar


              #81
              Kas te nägite kui ILUS lumesadu täna oli?

              Kommentaar


                #82
                Jaa, aga päris sitt on töötada sellise ilmaga.

                Kommentaar


                  #83
                  USA-s sajab ikka musta lund sel talvel?

                  Kommentaar


                    #84
                    Mina käisin just Estoniga kesklinnas ja vanalinnas jalutamas. Nii ilus oli vaadata, kuidas puud on lume all.

                    Kommentaar


                      #85
                      No praegu sajab juba päris hästi. Homme saab vist lund lükata statkal 8-).
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        lumi on mõtekas ainult siis, kui ta maha ei saja ja kohe ära ei sula.
                        Ega jah, lumel on väga raske sadada nii, et ta maha ei lange
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Gairi Vaata postitust
                          Mis saab olla lume vastu, kui ta just ei aja tänavaid ja ukseesiseid umbe? Talv ilma lumeta on jama, täpselt nagu suvi päikeseta

                          PS! Et meil see aasta oleks valged jõulud!
                          Kahjuks on meie j6ulud ilma lumeta, aga see eest on sooja 30 kraadi ringis.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kahjuks on meie j6ulud ilma lumeta, aga see eest on sooja 30 kraadi ringis.

                            Küll ma 30 kraadisesse kohta saan! Praegu aga naudin seda ilusat lund, mis meil see on. Muide, lumi tuli maha, kui te ära läksite Ning ka Marite pluusi sai Eston nejapäeval kätte Kuidas läheb?

                            Kommentaar


                              #89


                              Selgeltnägija Teur / Selgeltnägija Teur koos nuia, ahjuroobi ja ämbriga.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Gairi Vaata postitust
                                Küll ma 30 kraadisesse kohta saan! Praegu aga naudin seda ilusat lund, mis meil see on.
                                Wow... tulete kylla?
                                Siin algas just suvevaheaeg ja Arxi ning Heintsi sugused joovad pargis . Neid oleks kanseldada t6esti vaja...tegelikult mitte. Inimesed on viisakad siin, isegi purupurjus teismelised.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X