320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lumi?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Jack of all trades, Master of nuns

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Wow... tulete kylla?
      Siin algas just suvevaheaeg ja Arxi ning Heintsi sugused joovad pargis . Neid oleks kanseldada t6esti vaja...tegelikult mitte. Inimesed on viisakad siin, isegi purupurjus teismelised.

      Ma arvan, et ei tule külla. Pole just sellised rahabossid nagu sina, et nii kaugele minema lähed Aga sa ju pidid seal rikkaks saama, siis sul pole kahju meile reisi välja teha ju

      ***********************************************

      PS! Miks see ei võiks esmaspäeval olla?

      Kommentaar


        #93
        Lõpetage ära see pull nüüd. Mul on s!taauguni.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #94
          Aitab sellest lumest ja tormist. Ma ei saa õlle järgi minna





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas flameas Vaata postitust
            Aitab sellest lumest ja tormist. Ma ei saa õlle järgi minna
            olnud natuke kavalam ning ostnud varu ette ära. praegult on mõnus pelmeene mugida, õlut peale juua ning aknast vaadata, kuidas mingid tobujussid õues kakerdavad

            Kommentaar


              #96
              Paras teile
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #97
                Meil kukkus umbes 15 minutit tagasi puu otse autovärava ette...

                Kommentaar


                  #98
                  Liivalaias on nii kift vaadata aknast välja, et mis toimub Ja Eston läheb ka varsti kakerdama

                  Kommentaar


                    #99
                    Minu hubane toas viibimine hakkab ka lõppema nüüd... Kõige pealt tuleb bussipeale kakerdada ning siis sellega kõige kõrvalisemaid teid pidi Pärnu sõita... Fakk

                    Kommentaar


                      See "torm" võiks jätkuda kuni homseni, siis on põnev, kas jõuad kooli või ei

                      Kommentaar


                        Tra, ma ei saa aru, tuiskab räigelt aga lund maha ei jõua.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Estonil lõppes jalka lõpetamisele minemine sellega, et auto on lumes kinni ja kätte me seda sealt ei saa KIFT! Noh mehed, kes teist kõige jõulisem on ja appi tuleb?

                          (ma ei tee nalja )

                          Kommentaar


                            ema nelja veolisega lausa lust põlveni lumest välja sõita.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              ema nelja veolisega lausa lust põlveni lumest välja sõita.

                              Tulge tõmmake siis meid jalakäijate tee peale tagasi!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gairi Vaata postitust
                                Tulge tõmmake siis meid jalakäijate tee peale tagasi!
                                Mida te jalakäijate teel autoga teete?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X