320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lumi?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JKäisin pisut rookimas. Mingi vend 'sõitis' rolleriga.

    '23. november 2008 rolleriga sõitma' - liikuma edasi lükates käe kõrval alla 51 cc kubatuuriga kaherattalist sõiduriista
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      ma absoluutselt naudin seda, mis praegu õues toimub.

      auto, laeva, lennuki või rolleriga ei sõida, nii et näruse linnapildi hurmavalt muinasjutuliseks moondumine teeb ainult meele rõõmsaks minu poolest tuisaku märtsini välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        ma absoluutselt naudin seda, mis praegu õues toimub.

        auto, laeva, lennuki või rolleriga ei sõida, nii et näruse linnapildi hurmavalt muinasjutuliseks moondumine teeb ainult meele rõõmsaks minu poolest tuisaku märtsini välja.
        duubeldan !
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Mul oli poole päeva pealt juba põlvini ukse ees. Homseks on üle pea ja ma lumevangis Ei saa kooli

          Kommentaar


            Minge persse oma neljaveolistega, ma tulin Kivimäelt jala, raisk.

            Kommentaar


              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
              ma absoluutselt naudin seda, mis praegu õues toimub.

              auto, laeva, lennuki või rolleriga ei sõida, nii et näruse linnapildi hurmavalt muinasjutuliseks moondumine teeb ainult meele rõõmsaks minu poolest tuisaku märtsini välja.
              Küll sa saad ka ühel päeval oma labida.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mida te jalakäijate teel autoga teete?

                Me pargime auto maja ette, kuna väravapult on katki ja pole uut ostnud.

                Kommentaar


                  On jh sitaks ilus ilm.Eriti äge on veel kinni jäänud autosi vaatada.Ja lunme rookimine on veel eriti hea trenn.Mingi nädal aega võiks jutti veel nii sadad ja siis ära sulada siis oleks ma rahul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                    Mingi nädal aega võiks jutti veel nii sadad ja siis ära sulada siis oleks ma rahul.
                    Et siis oleks black-christmas?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Eks homme peab labidaga kooli minema:P

                      Kommentaar


                        tra sellise ilmaga ei saa õlle järgi minna





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          tänud sõbrale kes investeeris Hummerisse ja selle lahkelt puhkuse ajaks minukätte jättis. Muidu täiesti mõtetu auto aga täna peab kiitma
                          b-day

                          Kommentaar


                            Tuisk + külm = lahe ilm.
                            Tavaline lumesadu on igav ja jama

                            Kommentaar


                              Mul jäätusid kulmud ära täna :S

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Et siis oleks black-christmas?
                                Ei et sulaks läheks mitte ära ei sulaks.Üks päev võiks olla sula siis saaks mõnusalt kooli lumesõda teha ja õpetajaid närvi ajada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X