320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taavi oli kõige nõrgem.

    Kommentaar


      Mnjaa, Birks valis täna laule hästi. Ka Luisa tegelt, aga ta valis lihtsalt head lood, aga Birgit tegi midagi enamat. Kuna aga Taavi on endiselt minu jaoks ainuke reaalne superstaar, siis hääled läksid sinna. aga vooru selge, undisputed võitja oli hands-down BIRGIT!

      Kommentaar


        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
        SUPER BIRGIT!
        Esimese loo puhul Luisalt halb loovalik ja Padariga neil ei läinud üldse hääled kokku.
        No see jutt , et Ironic on halb loo valik on küll väga vale. Üks ehedamaid naise poolt lauldud rokilugusi üldse. Aga probleem oli, et ei Padar ega Ines ei lasknud domineerida end - Sibul aga lasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
          SUPER BIRGIT!
          Esimese loo puhul Luisalt halb loovalik ja Padariga neil ei läinud üldse hääled kokku.
          Esimene lugu oli Luisa poolt suurepärane, mis sa räägid..

          Kommentaar


            Luisa läheb täna koju, tsaupakaa!

            Kommentaar


              kurat, luisa on täna väga ilus
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Ei noh, vähemalt Taavi puhul on see hea, et ega tema seda võitu ka eriti ei vaja. Tüdrukutele selgelt olulisem. Taavi on juba tehtud mees.

                Kommentaar


                  Birgith või Luisa siis. Väga raske saab olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                    Esimene lugu oli Luisa poolt suurepärane, mis sa räägid..
                    See on juba isikliku maitse küsimus, aga ma ei arva et Luisa esimene esitus ja lauluvalik laiasid masse hääletama pani.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Ihnuskoi nagu ma olen, pean ma järgmine nädal vist siiski telefoni kätte võtma ja birgiti poolt hääletama, et luisa ei võidaks! Birgit on ikka tunduvalt parem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Luisa läheb täna koju, tsaupakaa!
                        eat my shorts
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          eat my shorts
                          Võtad kolmapäeval mängule kaasa või saadad postiga?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Võtad kolmapäeval mängule kaasa või saadad postiga?
                            Kolmapäeval.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Kui palju veel räägitakse, et Birgit võidab ja Birgit võidab, siis on see kasulik ainult Luisale. Paljud mõtlevad Birgiti poolehoidjad mõtlevad, et nii või naa võidab ja Luisa poolehoidjad, et peab kõvasti rohkem tema poolt hääletama. Selline asi mulle küll ei meeldiks, aga raha panen ma Luisa peale, et 2,7 konf triobetis on üsna hea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                                Kui palju veel räägitakse, et Birgit võidab ja Birgit võidab, siis on see kasulik ainult Luisale. Paljud mõtlevad Birgiti poolehoidjad mõtlevad, et nii või naa võidab ja Luisa poolehoidjad, et peab kõvasti rohkem tema poolt hääletama. Selline asi mulle küll ei meeldiks, aga raha panen ma Luisa peale, et 2,7 konf triobetis on üsna hea.
                                Vähemasti hetkel seal 3,2, aga tundub üsna lootusetu panustamise olevat kuna tähtsate muusikadirektorite lõputu nämmutamise pärast arvab tõenäoliselt suur osa televaatajaid, et ju siis Birgit etem on.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X