320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Miks ma tõsiselt ei mõtle?
    Loogiline ju, et kui Rivo viimase kahe hulka jääb, siis hakkavad kõik rivovastased teise kandidaadi poolt hääletama, nagu oli Muusikakarikas Meie Mehe ja Noorkuu vahel.
    jah just täpselt seda sama ütlesin ma 2lk tagasi, aga küsimus on selles sajas protsendis. Lubasin mitte norida, aga eks siis selgituseks niipalju, et Rivol on täiesti olemas teoreetiline võimalus võita..ja palju suurem võimalus, kui oli Kreekal EM võita...Kui sa ütleksid et Rivo ei võida 90 % tõenäosusega siis oleks teine jutt

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      jah just täpselt seda sama ütlesin ma 2lk tagasi, aga küsimus on selles sajas protsendis. Lubasin mitte norida, aga eks siis selgituseks niipalju, et Rivol on täiesti olemas teoreetiline võimalus võita..ja palju suurem võimalus, kui oli Kreekal EM võita...Kui sa ütleksid et Rivo ei võida 90 % tõenäosusega siis oleks teine jutt
      No ma ütlen siis, et mina olen 100% kindel, et Rivo ei võida seda saadet. Ma arvan, et need kes on Triobetis Rivo võidu peale panustanud on ta sõbrad/fännid või inimesed kes pole korralikult kogu seda värki läbi mõelnud või ei oma loogilist mõtlemist.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        ära solvu, aga kui sa 100% kindel oled siis sa oled rumal

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ära solvu, aga kui sa 100% kindel oled siis sa oled rumal
          ee miks?
          too oma argumendid miks ma selle pärast rumal peaksin olema?
          minu jaoks on see TÄIESTI kindel, et Rivo seda saadet ära ei võida.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Mikoke saa aru ükskord, et Nele ei taha sind
            a kas Birgit tahab?

            Kommentaar


              paha hakkab, see emo ei oska laulda

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                a kas Birgit tahab?

                relationship status: committed

                Kommentaar


                  No kuradi kurat. Just tänaseks saateks olin kõik valmis pannud. Joogid&söögid olid kõik paigas. Ja siis kurat kadus pilt ära. Kuradi toantenn raisk.
                  Häält niipalju kuulsin, et kohtunikud olid Rivo vasut leebemad, milles asi?
                  Nii palju kui ma kuulsin siis Birgith ja Luisa laulsid ka suurepäraselt.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et Mart Sander pani kohtunikele neljapäevases saates aru pähe, et mida rohkem kohtunikud Rivot maha teevad, seda rohkem tema "fännid" hääletavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Erko Vaata postitust
                      Ma arvan, et Mart Sander pani kohtunikele neljapäevases saates aru pähe, et mida rohkem kohtunikud Rivot maha teevad, seda rohkem tema "fännid" hääletavad.
                      eks me täna näeme. ps. ma ei näe ma kuulen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Erko Vaata postitust
                        Kõike annab korraldada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                          No ma ütlen siis, et mina olen 100% kindel, et Rivo ei võida seda saadet. Ma arvan, et need kes on Triobetis Rivo võidu peale panustanud on ta sõbrad/fännid või inimesed kes pole korralikult kogu seda värki läbi mõelnud või ei oma loogilist mõtlemist.
                          mu meelest igati loogiline, et mida väiksem t6enäosus, seda suurem koefitsent

                          ja kui teenida tahad, talitad ju just niimoodi,
                          sa mitte ei vaidle pubekatega, vaid vaatad, kelle poolt nemad on
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Rivo jaoks on saade läbi. Eesti ikkagi otsib superstaari
                            Kurat eitea, hakkas Rivost samas kahju ka.

                            Kommentaar


                              Rivo on juba superstaar. Ei oleks väga üllatav kui kogu sellest pundist just temast tulevikus kõige rohkem kuuleb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Rivo on juba superstaar. Ei oleks väga üllatav kui kogu sellest pundist just temast tulevikus kõige rohkem kuuleb.
                                Soome saates oli nimodi, et peale võitja sai hiljem ka neli muud laujat plaadilepingu. Ja siin on hetkel nimodi, et kes võitis, temale ei pöörata eriti tähelepanu, vaid see kes jäi 4. ja sai ikkagi plaadilepingu ja lisaks on ta veel marukuulus. Vb juhtub ka Rivoga nii, eks me näeme

                                Kommentaar

                                Working...
                                X